Autor Téma: CCsraz - Wilsonka - hlasování k programu  (Přečteno 6188 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
CCsraz - Wilsonka - hlasování k programu
« Odpověď #30 kdy: Pondělí, 06/06/2005, 15:58 »
!!! POZOR - DULEŽITÉ !!!

Dnes mi volali z kempu ado CT cht?jí závazn? po?et chatek !!!

TAKŽE :
Kdo mi do ST ve?er nebo ?T ráno napíše, že chce závazn? chatku, tak mu ji objednám.
Ostatní ji bu? dostanou, že bude volná, až tam dojedem, nebo p?jde na plac pod stan.

Tak se, prosím, ozv?te.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
CCsraz - Wilsonka - hlasování k programu
« Odpověď #31 kdy: Pondělí, 06/06/2005, 16:11 »
Hele spatas, napiš m? ?íslo a zna?ku toho ložiska a já se ti ho pokusím sehnat. Jestli je to SKF, nebo SKC tak bych se ti to pokusil sehnat. Jsme totiž zem?d?lskej podnik a ložisek máme mrt? a nebo je objednáváme. A ceny pro nás na rozdíl od cagivy sro jsou malinko jina?í(nižší)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
CCsraz - Wilsonka - hlasování k programu
« Odpověď #32 kdy: Úterý, 07/06/2005, 08:13 »
K programu bych pro zajemce doplnil www.zamek-namest.cz . K pátku nevím - je po Medardovi a po?así asi nebude nic moc. Srazík po?ádáme na Vyso?in? a tam jsou standartn? jedny z nejvyšších srážkových úhrn? v republice (tohle pásmo podle mých zkušeností kon?í zhruba u Rosic). Ale snad budeme mít št?stí.
K tomu ložisku - kdysi jsem kecal s klukem, který ložisko m?nil a sehnal jiné levné neoriginální tak, že to poškozené prost? vymontoval a šel se s ním zeptat do jedné z prodejen spec. na ložiska. Myslím, že ?íkal, že nem?li na výšku p?esn? totéž, ale že to n?jak vypodložil (touto info si nejsem jist).

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
CCsraz - Wilsonka - hlasování k programu
« Odpověď #33 kdy: Úterý, 07/06/2005, 09:57 »
ja sehnal to same jinak delaji jeste to same nejaci slovaci ale ti pry nejsou spolehlivy
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!