Autor Téma: Rakousko s výletem na Grossglockner  (Přečteno 18537 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #60 kdy: Úterý, 05/07/2005, 08:12 »
Teda my máme ale pech. cO?
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #61 kdy: Úterý, 05/07/2005, 19:16 »
Akce se tímto odkládá do doby, až na ježd?ní bude po?así. Jedeme se tam projet a ne umejt. SOuhlas? viz www.alpy.net
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #62 kdy: Úterý, 05/07/2005, 22:07 »
,
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #63 kdy: Úterý, 05/07/2005, 22:10 »
Pánové nevím kde berete informace o po?así, ale co vychází a ?emu ve?ím je http://www.windguru.cz Tak se tam mrkn?te a koukejte to p?ehodnotit. Pršet má jen ze ?tvrtka na pátek. Jinak jen ob?as n?jaká ta p?ehá?ka, sluní?ko, pohodové po?así. Báro p?eji rychlé uzdravení
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #64 kdy: Úterý, 05/07/2005, 22:25 »
Informace beru pohledem z okna. Stejn? nám to trochu komplikuje zdravotní stav. Pokud bude p?kn? a budem v po?ádku, samo jedem hned. m?žem vyjet do hodiny.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #65 kdy: Středa, 06/07/2005, 10:52 »
Hele, nebudeme nic usp?chávat. Do konce všedního týdne stejn? bude v R hnusn?, tak si dáme v sobotu v?d?t, jak to vypadá a rozhodneme se.  
http://www.msn.cz/Weather/europe/default.asp - na týhle adrese je docela dobrá p?edpov??, která se shoduje s realitou, kterou sem vid?l dneska na satelitu 3 a orf.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #66 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 13:49 »
ahoj borci, tak práv? ?tu jak stále ?ešíte odjezd do Rakouska. Já jsem se vrátil v?era ve?er a jestli pamatujete jak bylo v pátek, tak jsem žádný po?así ne?ešil, prost? jsem se obléknul a vyrazil v p?t odpoledne sm?r jih. Pršet mi p?estalo n?kde za Bud?jovicema. Spal jsem v Kaplici v penzionu, protože v sobotu v 11 hod jsme m?li sraz s ostatními. Ve?er se ukázaly hv?zdi?ky a ráno bylo slun??né. Slunce nás provázelo celou sobotu až na Haldštadtské jezero, kde jsme nocovali. V noci sice zase trochu sprchlo, ale ráno bylo jak vymalované, takže n?kte?í jedinci nerozvážn? hupsli do jezera, jako kdyby šlo o Máchá?. Celou ned?li jsme probrouzdali krásnejma silnicema v jedné velké motorká?ské nirván?. Ve?er jsme to zapíchli pod Glockem v kempu. V pond?lí ráno nebyl na obloze ani mrá?ek, tak jsme vyrazili nahoru. Jestli m?žu poradit, nechte si Grossglockner na jeden den a nikam se dál neho?te. Stojí to za to a jde vyjet až na Edelwise spitze, což je možné pouze p?šky, na kole a nebo na motorce. Je to 2570 m a výhled na více jak 30 t?ítisícovek. Vzalo nám to celý den protože jsme byli jak hejno japonských turist? a fotografovali si úpln? všechno. Ka?onek šlapal a ani si nezaškubal. Na vyhlídce na ledovec jsem potka kluka na Ka?onu, který jel sám do Chorvatska. Vrátili jsme se ve?er okolo šesté a m?li jsme toho dost. Vážn? - Grossglocner nespojujte s ni?ím jiným. P?espali jsme na tom samém míst? (stany jsme totiž ani nebourali a ten den jeli jenom nalehko). Ve?er jsem volal Mickovi z hospody, protože se b?hem deseti minut zatáhlo a za?alo tak neuv??iteln? pršet, že jsme nev?d?li, jestli nep?espíme v tý hospod?, a?koli byla p?es silnici od kempu. Stejn? jako ve?er pršelo i ráno, a tak jsme se oblékli ve stanu sakum prdum, zabalili ve stanu, vylezli ven oble?ený (což byl výkon pro fakýra), zbourali stany a okolo poledne za hustého dešt? vyrazili zp?t. Pršelo nám celou cestu až do Kaplice, tedy 380 km a zhruba 6 hodin se zastávkami. P?i každé jsme si referovali co kdo už má mokrý. P?espali jsme v kaplici za drobného ale hustého pršení. Ráno jsme se probrali po opici a nev??ili jak je venku slune?no. Do Prahy jsme dojeli v?era po ob?d? za krásného i když trochu chladného po?así, s mokrými botami a rukavicemi. Celý výlet byl prost? úžasný i p?es déš? cestou tam a zp?t. Ty klí?ový dny bylo krásn?. Takže kluci, držím Vám palce a? ud?láte dobré rozhodnutí. Po?así je sice d?ležité, ale d?ležit?jší je dobrá parta a dobrá nálada. (samoz?ejm? krom dobrého oble?ení, které se nevyplatí podcenit) Zdraví Vás B?e?a PS.: kdybych v?d?l jak naloudovat fotky, tak bych tak ud?lal. N?jak mi to ale nejde. Sejraci, pora? jak na to.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #67 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 16:42 »
Je to vysv?tlený. Koukni na zprávy od administrátora-galerie. Tam to vysv?tluju, co to chce.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #68 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 20:19 »
Ta to vám to teda vyšlo. Já osobn? bych tam nejel, kdyby m?lo každej den pršet, to si radši po?kám a vyrazím až tam bude hezky, jelikož bychom ani nestihli uschnout a už by se zase n?kam jelo. A jezdit po t?ch cesti?kách v mokru a s pln? naloženou motorkou se m? zdá troši?ku nebezpe?ný. Aniž bych se teda podce?oval.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #69 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 20:20 »
jo  choze sorá? za ten telefon, m?l sem ho zapadlej v aut? a n?jak sem ho zapomn?l vyndat. Jel sem totiž jako prase a n?kam se zakutálel.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #70 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 20:32 »
Já souhlasím s Honzou, nemá cenu se n?kam hrnout, po?káme, až bude hezky, p?kn? si to užijeme a bude dob?e. Ur?it? by to bylo nebezpe?né jet v dešti a v tomhle provozu a na motorce, to bych neriskovala. Hadry by nám také neuschly a abychom tam jeli, když víme, že tam je hnusn?, nemá cenu. Ur?it? bude ješt? spoustu hezkých dn? a budeme mít na co vzpomínat a nakonec budeme rádi, že jsme po?kali na hezké po?así. V??ím, že parta bude také dobrá, ta je hodn? d?ležitá, ale po?así taky. Ev?a
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #71 kdy: Čtvrtek, 07/07/2005, 21:52 »
Tak to se p?kn? s tím výletem rozlu?te.Minimáln? do ned?le má být deštivo a p?ehánky. Spíše ale ješt? déle. Pokud bych m?l zdravou Báru, jel bych hned. Zatím se ale její stav jen zhoršuje. Tak to nevidím moc reáln?.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #72 kdy: Pátek, 08/07/2005, 13:59 »
Taky myslim že to nelze nijak usp?chat. V pond?lí jdu stejn? do práce a po?así je taky p?knej šit.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #73 kdy: Pátek, 08/07/2005, 13:59 »
Ješt? že jsme nejeli.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #74 kdy: Pátek, 08/07/2005, 18:05 »
Výhled na n?kolikdní je stále špatný. Myslím, že nejbližší možný rozumný termín je úterý nebo spíš st?eda. V mém p?ípad? je to i termín kone?ný, nebo? p?íští ned?li kon?ím dovolenou. Pak mohu až posledních 14 dní v srpnu.
A všechno je jinak... Mik.