Autor Téma: Rakousko s výletem na Grossglockner  (Přečteno 18534 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #75 kdy: Pátek, 08/07/2005, 18:40 »
sas--- ý po?así.
Hayabusa 1,3 MPi

Daniel

  • Host
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #76 kdy: Sobota, 09/07/2005, 11:28 »
Zdravim ze sifu.Je to pechacek s tim pocasim.Nam proprsely jen dva dni, z toho jeden co jsme byli v kempu a tak jsme ten jeden den vubec nevytahli paty ze stanu a ten dalsi proprsenej den nas chytil na ceste z prusmyku 2200m ,kolem blesky a hromy.Nebylo kam se schovat a tak jsme se projeli 200km v desti.Nepromoky urcite s sebou.I to k tomu patri.Jak tu negdo psal neni kam pospichat a je treba si to vychutnat.Pravda taky je ze 300km v alpach je 500km mozna i 600km u nas.Byli useky gde jsme staveli v kazdy zatacce.Jsem nazatackovanej az do aleluja.Pneu sjeta pekne az do boku.Nekdo tu resil stan a spacaky.Doporucuju zahradku na kufr.Prodavaj se antipichy i na duse, ja osobne jsem to neresil a mel sebou jen mazani na retez, svicku a neco naradi.Hlavne ty priblbly hvezdicky na kapotaz, bez nich se nikam nedostanes.Doporucuju pri sjezdech z prusmyku jizdu s motorem a vyuzivat obe brzdy.Jednou jsem to zkusil bez motoru a jen tak jsem si to hlidal prevazne zadni brzdou az kotouc zmodral a brzda se zavzdusnila.Neni divu, takovou p.covinu uz neudelam.Ale ten zazitek hukotu toho rozrazeneho vzduchu bez rusivych zvuku motoru zato stal.Po prijezdu domu na zadnich deskach zbylo jen neco malo pres 1mm te hmoty co na ni vysi nase zivoty.Jinak bocni kufry naplnilo obleceni moje a meho ledvinacka, horni kufr, ten nejvetsi obsahoval papu.Na zahradce vak se stanem, karimatky a spacaky.Jo a tankvak na nepromoky a prirucni veci.
Tak hosi at vam vyjde pocasi!
Ps:od 25.7. do 14.8. jsem doma tak doufam ze se uvidime.Budu na chaloupce a tam nemam net tak bych ocenil kdyby me nekdo mohl informovat o pripadnem trefen sms zpravou.Tel 603228086 dik

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #77 kdy: Sobota, 09/07/2005, 13:59 »
P?esn? moje slova!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #78 kdy: Neděle, 10/07/2005, 13:48 »
Tak po týdnu odklad? padl poslední možný termín odjezdu-v úterý 12.7. Z?stali jsme z Chozém už sami, protože Godzi musí již pracovat. Budeme se tedy kochat i za n?j. Vyzívám všechny zde na fóru, aby se p?idali. Po?así jsme si objednali polojasné. N?jaké kapce se jist? v Alpách nedá vyhnout, to je jasné. Spíše mi to vadí kv?li motorce, jezdci to vydrží, ale kdo to má pucovat?
PS. Nechceš Chozé vzít Evu?
A všechno je jinak... Mik.

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #79 kdy: Neděle, 10/07/2005, 14:30 »
Jo úterý je poslední termín, vyjíždí se ráno a vracet se budeme v sobotu.
Ev?u by mi Godzi asi nesv??il :) Ale jestli chce jet, tak klidn?, já nejsem proti.
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #80 kdy: Neděle, 10/07/2005, 15:41 »
zdarec, dneska u nás totáln? prší, tak ty žn? t?eba ješt? kapánek po?kaj. No uvidíme.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #81 kdy: Neděle, 10/07/2005, 16:00 »
Uvidíme podle po?así, jestli bude škared?, tak se mi nechce, to by bylo k ni?emu. Ješt? se Vám ozveme. Ev?a
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #82 kdy: Neděle, 10/07/2005, 16:04 »
Byl bych radši, když pojedete. Uv?domte si, že je to 1400 km. na takovou dálku nem?žete z?stat suchý. Plášt?nka ale ochrání zcela bezpe?n?. Mám Uvexku a nikdy se mi do ní nedostala voda...S tou se dá jít pod sprchu.
A všechno je jinak... Mik.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #83 kdy: Neděle, 10/07/2005, 17:40 »
Kluci, fakt Vam to nejak nevyslo. Pocasi se ted celkem poblaznilo. Snad se dohodnete a uzijete si vylet. Desti se v nasledujicich dnech na cestach jen stezi vyhnete.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #84 kdy: Neděle, 10/07/2005, 19:57 »
no hele?te se, tak sem koukal na p?edpov?? a vypadá to slibn?. Je to sicejenom do st?edy, ale i tak by to mohlo už sakra klapnout. Hele, mrkn?te na tenhle pension http://forum.motorkari.cz/read.php?f=2&i=24709&t=23930 za tu cenu, je to podl? m? lepší než kemp.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #85 kdy: Neděle, 10/07/2005, 22:48 »
Po?así se fakt nedá v??it. Vyjel jsem dnes nave?er, když vyšlo slunko. Za chvilku za?alo lejt jak z konve a poprvé mi promokly hadry, cca 45minut ve slejváku.... Musím si koupit nepromok.
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Rakousko s výletem na Grossglockner
« Odpověď #86 kdy: Pondělí, 11/07/2005, 04:32 »
ale od úterka to fakt vypadá slibn?.
Hayabusa 1,3 MPi