Autor Téma: Tak snad kone?n? Cagivatrefen?  (Přečteno 7701 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #15 kdy: Sobota, 27/08/2005, 16:06 »
Jo a k tomu srazu na 24.-25.9. se p?edb?žn? také hlásím.
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #16 kdy: Neděle, 28/08/2005, 10:46 »
KDyž sem lezl z ¨traktoru, tak sem se smekl po sch?dkách a už to bylo.no to víš, když zaprší,tak je vždy víc úraz?
Hayabusa 1,3 MPi

Daniel

  • Host
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #17 kdy: Neděle, 28/08/2005, 16:04 »
Zdravim vsechny.Jestli se nestane neco mimoradneho tak bych se toho 24.9. taky zucastnil.Zacatek zari jsem bohuzel jeste na sifu.

Daniel

  • Host
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #18 kdy: Neděle, 28/08/2005, 16:08 »
To hlavni jsem zapomel, ja + moje draha polovicka.
Dohromady dva lidove.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #19 kdy: Neděle, 28/08/2005, 20:45 »
Tak jsem provedl šet?ení na míst? a vybral jsem kemp v Praze-Dolních Po?ernicích. www.campingsokol.cz

V??te vypadá to tam velice dob?e, ochotná recep?ní mi p?j?ila dokonce klí? od chaty a vyjád?ila zájem p?idat se z partnerem k vyjíždce, prošel jsem i záchody a sprchy-(na 1). Cena je o n?co vyžší než byla na Wilsonce, ale stojí to za to.

Návrh programu:
 Pro ty kdo p?ijedou v Pátek, od 20.00 návšt?va K?ižíkovy fontány-na hudbu Vangelis.V Sobotu po p?íjezdu a ubytování posledního ú?astníka výjezd do Pekelných dol?. (asi 70 km jedna cesta) V Pek. dolech možnost koupit n?co k jídlu a pití.
Po návratu odpo?inek a ve?er posezení v kempové restauraci - zahrádka, ohništ?,gril.
V Ned?li individuální odjezd.  
V p?ípad? zájmu m?žem d?lat i n?co jiného. Tak to promyslete, jestli vám to bude takto vyhovovat.

Zatím se hlásí:Roebuk
                     Pepí?ek
                     Boris
                     Bergr+1?
                     Choze+1
                     Daniel+1
                     Mikusak+1
                     Darknes+1
A všechno je jinak... Mik.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 30/08/2005, 13:33 »
nemuzu bohuzel
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #21 kdy: Úterý, 30/08/2005, 14:02 »
Miku, mohl bys up?esnit cenu ubytování, z toho ceníku nejsem zrovna chytrej - hned na za?átku to ?ve 79 Euro na den a pak n?co v tom smyslu že: osoba 90,- , za vzduch 15,- a za stan 270,- na den - se mi nezdá na camp zrovna nejlevn?jší.  Pot?ebuji p?ezout bajka, tak aby mi taky n?co zbylo.
PS: asi budu moct jen ze soboty na ned?li.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 30/08/2005, 16:44 »
Citace: roebuck
Miku, mohl bys up?esnit cenu ubytování, z toho ceníku nejsem zrovna chytrej - hned na za?átku to ?ve 79 Euro na den a pak n?co v tom smyslu že: osoba 90,- , za vzduch 15,- a za stan 270,- na den - se mi nezdá na camp zrovna nejlevn?jší.  Pot?ebuji p?ezout bajka, tak aby mi taky n?co zbylo.
PS: asi budu moct jen ze soboty na ned?li.
Ten ceník mají pon?kud zmatený. jak mi vysv?tlila ta recep?ní, je to tak že v p?ípad? stan? se musí zakoupit místo za 270 k?,- kam se vejdou asi 3-4 stanya pak se platí 90,- k?. za osobu a noc. V p?ípad? chatek to vyjde skoro lépe-platí se za chatku, a to 1 místná-270,- k?. za noc,2 místná-510,- 3 místná 720,- 4 místná-900,- a 5 místná-1050,-. Já jsem vid?l 6 místnou a byla i s tekoucí vodou. Chata tedy vychází asi na 200,- až 250,-k? na osobu a noc. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o konec zá?í, vid?l bych tu chatu asi lepší. Je to dražší, ale to jsou všechny kempy v Praze-ve srovnatelné kvalit?. Hold v Praze je draze. To je tím, že si to nikdo mimo Prahu nevzal na starost. Tak dumejte. Pokud by jste si ten termín cht?l n?kdo vzít a za?ídit to jinde-nebudu se zlobit.
A všechno je jinak... Mik.

Guest

  • Host
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 09:01 »
Ahoj souputníci v jedné ose, tak jsem zase zpátky z dovolené a zabrousil jsem na web, abych se dozv?d?l kde a kdy se zase uvidíme. Mám pro Vás alternativní návrh, který spojuje blízkost hlavního m?sta (cca 15 minut jízdy, což je pro p?espolní dobrá motivace) s krásným prost?edím pro spole?ný výlet.(K?ivoklátské serpentiny, kraj Oty Pavla, hospoda "U rozv?d?íka", Nezabudický mlýn atd atd.) Sou?asn? je ubytování za velmi lidové ceny v porovnání s pražskými kempy p?i minimáln? stejné úrovni služeb a pocitu pobytu v p?írod?. Zkuste se tedy podívat na stránky kempu "Pod Plešivcem" - http://www.aa.cz/campplesivec/
Znám to tam detailn?, jak v kempu tak v okolí, protože tam mám chalupu a K?ivoklátské lesy jsou pro m? tím nej?ast?jším místem pro projíždku a relax.
Zdravím fšechny. B?e?a

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #24 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 09:38 »
Já bych nebyl proti. Myslím ale, že bude lepší nechat to už tak jak to je. P?íští sraz-t?eba na ja?e m?žeš ud?lat tam...

Nicmén? dávám to na posouzení ostatním. Pište!!!
A všechno je jinak... Mik.

Guest

  • Host
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #25 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 14:20 »
Miku, já jsem Ti te? p?ed chvílí psal na tv?j soukromý e-mail. navrhoval jsem tam n?jakou trasu výjiždky, nicmén?, pokud jde o ty Pekelné doly, není problém to realizovat i z tohoto místa. Naopak cesta p?es Kladno,Slaný,M?lník je stejn? zajímavá jako p?ímo z Prahy. B?e?a

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 21:48 »
Asi to moc nerozetnu :-) Jednoduchý program pro pohodový setkání co navrhnul Mikušák je fajn a je to v podstat? p?esn? to co by se m? líbio, ale ani p?espání jinde by mi nevadilo. Ale je fakt že je dobré mít K?ivoklátsko t?eba jako nám?t na další... Spaní v Praze mi nijak nevadí.
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 22:09 »
No Miku nic proti, ale Plešivec vypadá dob?e, je levn?jší, není v p?epln?né Praze,... Já bych byl pro Plešivec. Pekelný doly jsou jen o kousek dál,...
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #28 kdy: Čtvrtek, 01/09/2005, 22:32 »
V po?ádku, pište svý názory a ten pro který bude víc lidí, ten vyberem.
Jen je problém v tom, že B?eta navrhuje alternativu, ale dohromady to nemá ?as dávat...  Ale slíbil to tam eventueln? bloknout.

Taky m? p?ekvapuje, že se zatím v?bec nevyjád?ili Pražáci a také n?kte?í co nejvíce o prázdninách volali po srazu. T?eba Pastell a bikerka...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Tak snad kone?n? Cagivatrefen?
« Odpověď #29 kdy: Pátek, 02/09/2005, 09:25 »
Souhlasím s Mikem, organizátor n?co navrhl a n?co s n?kým domluvil. Pokud se B?e?a p?ipojí k organizátor?m, je to jen jejich v?c, pro kterou lokalitu se rozhodnou :)

Jinak Varaderisti po?ádají Varadero Weekend Tour - VWT a vždycky n?kdo z nich se ob?tuje a celou akci?ku organizuje.  Naše CagivaTreffen by klidn? mohly fungovat na stejný bázi. Prost? n?kdo vyhlásí termín a zorganizuje v?c pro ostatní. A je jen na nás, jestli p?ijedeme, nebo nee.

B?e?o, Plešivec vypadá super lákav?, co kdybys vybral n?jaký další termín a vyhlásil akci?ku na Plešivci :)

dneska jsem jel do práce na Canonovi, kone?n? si za?ínám jezdit. Streetfighting sice není moje hobby, ale dneska jsem si to vyložen? užíval.

M?jte se fajn a na nejbližším CaTr se t?ší BB
BMW F650 CS '04