Autor Téma: navigator do terénu  (Přečteno 2639 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sure

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Pohlaví: Mužské
navigator do terénu
« kdy: Neděle, 08/02/2009, 12:56 »
Zdarec,

co myslíte, chtěl bych s navigátorem i do terénu do terénu (lesní cesta, ne žádný hard off road). Má někdo nějaké zkušenosti?
Přemýšlím o přezutí na enduro pneu (continental tkc80) ???

díky


Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: navigator do terénu
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 08/02/2009, 13:19 »
Ja bych v tom nevidel zadnej vetsi problem a na tech pneu se bude dat celkem dobre jezdit i na tech nasich rozbitejch silnicich.
Navigatora jsem nemel, ale je mozny ze se ti sem tam uklepe nejakej ten uchyt na plastech :-)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: navigator do terénu
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 08/02/2009, 14:42 »
jestli se ti to vejde pod blatníky, tak proč ne..na tom co píšeš není nic xtra náročnýho...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: navigator do terénu
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 12/03/2009, 09:53 »
ahoj já ho mám a myslím že nebudeš mít problém. pokud s ním nebudeš někde skákat abys oddělal zadní tlumení tak pohoda, já zase naopak přezouvámna silnici. jezdím s partou co má SV a oni mají deprese s toho že mi neujedou :)

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: navigator do terénu
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 25/04/2009, 21:08 »
To by mě zajímalo,jak to dopadlo..Už jezdíš terén?

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re: navigator do terénu
« Odpověď #5 kdy: Středa, 11/05/2011, 12:11 »
nikdy jsem na enduru ani krosce nejezdil.. takže přiznávám, že jsem v tomhle amatér.. ale chatu máme v horách a lesích na slovensku, takže si tam občas udělám výlet na Navigatoru.. a na nějaké velké terény to fakt není svou vahou i hodně nízko uloženým olejovým filtrem, (ten už jsem jednou při sjíždění většího obrubníku rozbil.. :-( nehledě na platové okrytování motoru, které už mám druhé (myslím že stálo kolem 3-4tis) a i to druhé už začíná praskat..
měl jsem obuté poloterénní gumy Michelin T66 a Anakee a na kamanité a lesní cesty s kuframa a spolujezdkyní fajn.. do větších akcí bych se nepouštěl..

a kmotrs má pravdu.. podvozek je stavěný spíše na cestování.. osobně mám zkušenost z jízdy do Chorvatska kdy jsem dojel skupinu polských Hayabusistů apod. supersportů.. měli na bobku atraktivní batůžky, takže jeli max 180km/h a tomuhle tempu Navigator dlouhodobě v pohodě stíhá.. dokonce mi připadne, že plně naložený kočkou na sedadle a 3 kufry se ovládá díky nižšímu těžišti ještě líp na dálnici..
« Poslední změna: Středa, 11/05/2011, 12:17 od Jedničkář »