Autor Téma: chronicke a choroby Navigatora a casto sa kaziace diely, riesenia  (Přečteno 2131 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline jano

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Zdar hosi,
kedze uvazujem nad kupou Navigatora, rad by som sa dozvedel na co pri kupe pozerat, teda ci je nieco typicke pre tuto masinu co treba pozriet... nejake to praskanie ramu, alebo podobne dolezite veci ma zaujimaju. ze svetla moc nesvietia som si uz precital, aj to ze to je mastodont a ide to skor na silnici a nie v terene, ale s tym ratam ... cital som niekde, ze to je pohodlna motorka pre dlhanov. mam 195 cm a padlo by mi vhod, ze nemam kolena pod pazuchami  ;D, je to skutocne tak? pred tym som mal V stroma DL 650, dobra motorka, len som sa trochu krcil...
este ma zaujima ci ma navigator palivomer?
dakujem velmi pekne za vsetky odpovede a rady
diki
Jano

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: chronicke a choroby Navigatora a casto sa kaziace diely, riesenia
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 27/08/2009, 14:44 »
hele ty dlouháne, já jsem o něco vyšší než ty a problémy na v-stromu teda nepocituju. Navigator co se posezu týče bude asi mín pohodlnej,jelikož když se podiváš ná sedadlo, kapotáž atd, tak si myslim, že suzuka je v tomlde směru velkorysejší...ale to jen tak pro detail, kterej si chtěl vědět...Hodně zdaru při výběru...na navigaru je snad jedno pozitivum - má to motor z tl-ka  ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi