Autor Téma: změna motoru bez přívěry na přívěru  (Přečteno 1412 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline brumi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
změna motoru bez přívěry na přívěru
« kdy: Pátek, 01/01/2010, 19:20 »
šlo by udělat z elefanta bez přívěry s přívěrou?potřeboval bych válec s přívěrou,motorek a nějakou elektriku?je tam nějaký zádrhel na této změně?dík

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: změna motoru bez přívěry na přívěru
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 02/01/2010, 11:18 »
ještě minimálně výfuk bude jinej, bejt tebou kašlal bych na to 8)
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline brumi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
Re: změna motoru bez přívěry na přívěru
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 02/01/2010, 12:04 »
vybodnul bych se na to,ale četl jsem myslím tady někde že bez přívěry to má díru tak mezi 5-6 tis.ot za min.a to se mi děje,tak bych to chtěl zkusit jestli by to jelo dobře,a nevíš čím by to mohlo být?od minima do 4tis.ot/min to jde,a pak je tam díra,což znamená že to trvá než se to přehoupne a nemá to skoro výkon a pak při 6500ot/min to vywstřelí jak raketa páč to má největští výkon

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: změna motoru bez přívěry na přívěru
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 02/01/2010, 18:14 »
a máš správně nastavenou bohatost? nedělal jsi nějaký úpravy? leštění kanálů, propustnější vzducháč a tak? mohlo by to být totiž moc bohatý, ale takhle přes drát těžko soudit  ???
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline brumi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
Re: změna motoru bez přívěry na přívěru
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 03/01/2010, 13:05 »
momentálně nejezdím páč nemám vzducháč,jsem ho dal tátovi aby ho koupil,protože s ním to bylo ještě horší,a je pravda že jsem bohatost nastavoval když tam byl a chodilo přes něj málo vzduchu,když jsem to ted projel tak jsem jel bez filtru takže tam šlo mnohem víc vzduchu no,takže až budu mít filtr tak ji nastavíme znovu,dík

a neměl bys nějaký díly na elefanta?dávám to do kupy po předchozím majiteli