Autor Téma: Kdo má zkušenosti s opravou plast????  (Přečteno 6710 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #15 kdy: Úterý, 22/08/2006, 22:06 »
Citace: drtic
Citace: Boris
Sakra, já jsem mašinu ješt? nepoložil, je to tím, že jezdím pomalu a pod svoje možnosti?
Doufám že jo :-)
NEK?I? HOP, JEŠT? JSI NEP?ESKO?IL !!!!!!!!!
Taky jsem si to asi myslel, ale te? už vím, že je to zlomek sekundy.
HOP nek?i?ím ani k?i?et nechci, toho že si n?kde nabiju se bojím. Doufám, že jezdím opatrn? a myslím i za ostatní ú?astníky provozu....
BMW F650 CS '04

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #16 kdy: Středa, 23/08/2006, 08:21 »
Vyhrabal jsem ješt? tohle - t?eba se to hodí http://www.dr-plast.cz/nabidka.htm .

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #17 kdy: Středa, 23/08/2006, 18:18 »
Citace: Boris
Citace: drtic
Citace: Boris
Sakra, já jsem mašinu ješt? nepoložil, je to tím, že jezdím pomalu a pod svoje možnosti?
Doufám že jo :-)
NEK?I? HOP, JEŠT? JSI NEP?ESKO?IL !!!!!!!!!
Taky jsem si to asi myslel, ale te? už vím, že je to zlomek sekundy.
HOP nek?i?ím ani k?i?et nechci, toho že si n?kde nabiju se bojím. Doufám, že jezdím opatrn? a myslím i za ostatní ú?astníky provozu....
Na m? si nemyslel!!!!!:lol::lol:
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #18 kdy: Středa, 23/08/2006, 18:25 »
Citace: roebuck
Vyhrabal jsem ješt? tohle - t?eba se to hodí http://www.dr-plast.cz/nabidka.htm .

Tohle vypadá dost dob?e, až to mafotím, tak zkusím je kontaktovat. Jak pochodím napíši.
 Díky.:lol::cool:
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 03/10/2006, 08:43 »
Jak jsem psal výš, tak moto jsem kone?n? v?era dovezl, barvu trefili, ale kterej pitoma dával nálepku? Zatímco na levé stran? je nápis CAGIVA od blinkru a nedosahuje až k sedlu, na pravé je od sedla a nedosahuje až k blinkru. To celé p?sobí zejména z pohledu ?idi?e dost asymetricky. A trvalo to 2 m?síce za doslova „lidových“ 5050,- pen?z. Je to k vzteku. Majitel servisu se ani neukázal a nechal to vy?izovat manželku. K zákazníkovi se sice chovají slušn?, ale výsledky práce jsou bohužel dost mizerné. P?ed MOTO RENO Brno tak mohu v p?ípad? lakování jen varovat.
Zas na druhou stranu je ta nálepka natolik odlišujícím znakem, že si mota každý všimne a odradí to možná zlod?je. Vlastní lak je proveden ?ist?. Asi tu volnou plochu p?es zimu vylepším znakem CAGIVY a hodím to pod lak nebo n?jakou další nálepkou to zesymetrizuji. Holt budu jezdit na originálu a to se taky cení. Je úžasný bejt jediným v republice.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #20 kdy: Úterý, 03/10/2006, 14:15 »
hod sme foto covece to je hrozny
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #21 kdy: Středa, 04/10/2006, 12:19 »
A co t?eba to reklamovat? Ja jsem si taky nechal lakovat bo?ní plast a když jsem uvid?l výsledek tak jsem myslel že toho chlapa asi kopnu do .... :mad: Když vid?l mé roz?arování za?al se omlouvat a hned ni slíbil že to celé p?ed?lá. Musel jsem mu ale p?ivézt druhou stranu nádrže aby to podle ní mohl znovu om??it. Mám totiž Lucky Strike a vubec nesed?ly rozm?ry ani umísteví t?ch pruh?. Po p?ed?lání si samoz?ejm? ?ekl tu p?vodní cenu jakou po m? ch?l p?edtím. Konkrétn? za tenhle jeden díl to bylo n?co kolem šestnácti stovek. (ostatní jako blatník a podsedlovka stály kolem p?tistovky protože jsou jednobarevné a nádrž t?íbarevná)  Takže nakonec celkem spokojenost. Samolepky jsem si lepil sám.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #22 kdy: Středa, 04/10/2006, 12:40 »
Kde ti tod elali?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #23 kdy: Středa, 04/10/2006, 14:01 »
Reklamace by asi mohla být problém. Zadání zn?lo sva?it plasty, nalakovat a to ud?lali. Jak jsem psal výš zkusím to dorovnat n?jakou nálepkou - už jsem si objednal n?co u www.svida.cz . Nechci jim to sv??ovat ani jako reklamaci (kv?li tomuhle jsem ani nemohl na sraz do Ostravy, a p?l sezóny jsem prosed?l p?ed televizí). Te? navíc musím na technickou.
To MOTO RENO to n?kam zadává pokud vím, ale je to od nich i tak neseriózní. Když to trvalo tak dlouho, tak si ?íkám, kdoví jak vypadal první pokus. ?lov?k ale musí do budoucna hled?t s optimizmem, t?eba to zas na rok položím a pak se to n?jak srovná.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #24 kdy: Středa, 04/10/2006, 17:09 »
Roebucku, držím palce abys jezdil a né se válel u televize nebo po silnici :-)

P?íští rok jedeš na prohlídku fabriky do Varese, tak se za?ni chystat :-)
BB
BMW F650 CS '04

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #25 kdy: Čtvrtek, 05/10/2006, 09:50 »
To Boris:
Ty m? chceš donutit se zase u?it italsky - te?, kdy se mi poda?ilo kone?n? zapomenout. Navíc v dob?, kdy zavád?jí taxu 5 EUR na turistu a den? Jinak p?edb?žn? se s tím dá po?ítat i když pokukuji spíš po nové moto (nap?. Kawa er6-f - po?ítám, že ji slevn?j tak na 165), takže mám v plánu pomalu n?jak sbírat peníze.
Uvidím, jak dopadne to vybírání termínu a ?ím se vlastn? pojede. Máme tolik ?len?, že by to vy?ešil i autobus.

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 05/10/2006, 10:01 »
Citace: spatas
Kde ti tod elali?
D?lal mi to jeden soukromník v Žamberku. A až na ty po?áte?ní problémy docela dob?e. Však jste to v Ostrav? vid?li. Pot?šil m? jak se mu poda?ilo trefit barvu.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 05/10/2006, 11:39 »
chtelo yb to an nej nejakej kontakt jediost levnej a sikovnej to by se mi libilo
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #28 kdy: Čtvrtek, 05/10/2006, 12:06 »
Citace: spatas
chtelo yb to an nej nejakej kontakt jediost levnej a sikovnej to by se mi libilo
Levnej to on celkem je. A šikovnej (i když mi to musel opravovat) taky. Kdybyste ho n?kdo pot?ebovali tak kontakt zjistím. Navíc mi ?íkal že ho motorky baví a že je rád d?lá, ale je dost vytíženej a nestíhá. Já ho musel fakt uhán?t, slíbil že to bude mít hotový za ?trnáct dní a pak se to protáhlo na víc než m?síc. On je to totiž soukromník, ale v?tšinu práce mu shání n?jaká firma a tu musí d?lat p?ednostn? jinak by si našli n?koho jinýho.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kdo má zkušenosti s opravou plast????
« Odpověď #29 kdy: Čtvrtek, 05/10/2006, 12:31 »
sezen kontakt plis. diky
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!