Autor Téma: Cistka clenu CC!  (Přečteno 12229 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cistka clenu CC!
« kdy: Pondělí, 12/12/2005, 22:30 »
Zdravim

Od 13.11.2005 budou pozastaveny registrace do CC a probehne prvni kolo obeslani vsech registrovanych clenu CC, zda maji zajem o clenstvi v CC. Dne 26.12.2005 probehne posledni vyzva. Kdo se neozve do 31.12.2005, ten bude vymazan ze seznamu clenu CC.

Od 01.01.2006 zustanou registrovani jen aktivni clenove. Registrace zustanou pozastaveny do 31.01.2006.

Co me k tomu to kroku vedlo? Neaktivnost clenu. Je nas pres 100 a zajem o akce CC je mizivy. Zustanou je ti, co opravdu maji zajem se neceho ucastnit a prispet do diskuzi.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Cistka clenu CC!
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 12/12/2005, 22:35 »
Kdo dostane zeleny satek priste?je to posledni vyzva:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Cistka clenu CC!
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 13/12/2005, 07:34 »
Hodn? to p?ipomíná souhlas se vstupem. Bude i Pou?ení?
Rád bych se neaktivních ?len? zastal. Myslím, že to podstatné plní kategorie VIP.

Wir werden alle ausrrrrrrrradieren !  (tohle tu v minulým století taky bylo)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Cistka clenu CC!
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 13/12/2005, 07:42 »
Špá?a i Roebuck mají pravdu, ale souhlasím i se Sejrem. Ale jen bych je obeslal, a? se ozvou, plno lidí se t?eba p?ihlásilo jen ze zv?davosti, nebo i z neznalosti a více se nezajímají, takže bych jim tu možnost nechat se vyškrtnout dal, klidn? se ?asem mohou op?t p?ihlásit, pokud by se opravdu d?ní CC cht?li alespo? sporadicky ú?astnit. Vidím sám na sob?, že p?i náro?né práci a rodin?, moc ?asu na akce nezbývá.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Cistka clenu CC!
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 13/12/2005, 08:12 »
Ja jsme ale pro udelat nejakou razii a cistku.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Cistka clenu CC!
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 13/12/2005, 11:39 »
Souhlasím z ?istkou. Ono je to zadarmo, tak se každý registruje. Vsadím se že pokud by se zavedly p?ísp?vky , ?lenu by bylo daleko mén?. Jinak chápu Oldina , že práce je p?edn?jší. Nicmén? ob?as n?co napsat - zajímat se o d?ní to je p?ece v zájmu každého ?lena. Zave?me p?ísp?vky-sta?í jen pár korun, na zaplacení stránek a podle toho kdo zaplatí tak mu ponechat ?lenství na další rock.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Cistka clenu CC!
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 13/12/2005, 11:50 »
Myslim že p?edem poslat mail, nebo dokoce 2 jak píše Sejrá? a pak p?ípadn? vymazat je myslim férovka. Jsem pro...
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Cistka clenu CC!
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 13/12/2005, 12:25 »
Pozor, rozlišujte CC a forum, já myslím, že Sejrac myslel p?edevším klub. Já sice mám ?asu málo, ale každý den ?íst forum a ob?as napsat, to mi problém ned?lá (taky po?tem p?ísp?vk? na tom nejsem zle, viz seznam), horší je to s akcemi klubu t?mi venkovními, tam asi bude mít kdekdo problém. Ale je to fakt i s p?ísp?vky - Sejr stránkám v?nuje spoustu ?asu a platí hosting. Alespo? na ten hosting se nás pár (VIP) složilo, ale klidn? by n?jaké povinné p?ísp?vky mohly být. Klub má výhody, ale mohl by mít i n?jaké povinnosti - jako p?ísp?vky, jako uspo?ádání akce (ne t?eba všichni, ale 2-3 co jsou poblíž, aby se pod?lili o náklady a starosti s uspo?ádáním atd.)
Takže pro pro?išt?ní jsem, ale tak aby ti neaktivní dostali šanci stát se aktivními.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Cistka clenu CC!
« Odpověď #8 kdy: Úterý, 13/12/2005, 12:52 »
Každá ?istka mi p?ipadá zbyte?ná, pokud se d?lá bez vážných d?vod?, sorry Sejre :-) . Statut VIP ?len? - tedy t?ch co dnes p?ispívají na doménu a mají email mi p?ipadne OK, na foru a? je registrací kolik chce, pokud nás to n?jak zásadn? neomezuje. Pokud jsou n?jaké technické, administrativní d?vody nebo politické d?vody :-) pro? d?lat klubovou ?istku, sem s nimi. To že jsou ?lenové neaktivní mi p?ipadá neobhajitelné. P?i registraci jsme aktivitu nemuseli slíbit :-))))

Já bych si um?l p?edstavit, že budu zcela neaktivní ?len, který bude na CC jen p?ispívat, sem tam si p?e?tu forum a jinak budu lenošit, nebudu nosit stejnokroj ani šátek, nebudu lepit známky a chodit na sch?ze :-) ale rád se uvidím s fajn lidma na CaTr.
Tož tak
BB
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Cistka clenu CC!
« Odpověď #9 kdy: Úterý, 13/12/2005, 14:39 »
nechal bych jako ?leny, pouze ty, kter? se z??ast?ujou akc? a taky sem do fora n?co p?çou. Ty ostatn? neaktivisty bych jednor zov? vymazal a basta.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Cistka clenu CC!
« Odpověď #10 kdy: Úterý, 13/12/2005, 15:32 »
prispevky by nejake mohli byt at je co zproneverovat.ne prispevky by se pak mohli pouzit trabas na nejake aktivity.je to sice krasne ze ame pres 100 clenu ale jsou tady i taci kteri maji posledni pristup na stranky v den kdy se registrovali coz mi prijde na nic.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cistka clenu CC!
« Odpověď #11 kdy: Úterý, 13/12/2005, 15:53 »
No me jde prave o to, ze zde nechci mit zbytecne uvedene lidi, kteri se jen tak pri prvni navsteve zaregistruji a pak uz nic... Proto to pozastaveni registraci. Chci mit cas na sestaveni podminek registace. Takove mensi stanovy by se dalo rici. O zavedeni prispevku neuvazuji.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Cistka clenu CC!
« Odpověď #12 kdy: Úterý, 13/12/2005, 21:20 »
Nen? çpatn? n pad to pro?istit... zvl ç? ty, co maj? posledn? vstup v den registrace, to je jasn?... ale n‚ ka§d? m  pý?stup na net pravideln? jako my..... týeba by to cht?lo ud?lat n?jakou hranici.... p r m?s?cu, pro n?jak? n znak aktivity.... a ostatn? pa p    
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Džony

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 199
  • Pohlaví: Mužské
Cistka clenu CC!
« Odpověď #13 kdy: Úterý, 13/12/2005, 22:04 »
ahoj
jsou i ?leni, kte?í hold nejsou aktivní. Co mám psát, že mám motorku od léta. Takže jsem rád že aspon o ní vím jen to základní. Moje rady by asi nikoho nezajímali. ? tu pravideln? forum a vím co se d?j?. Na Gumovku nejedu. Já vím na takovýho ?lena asi nikdo není zv?davý. S t?ma p?ísp?vkama co na hosting co psal rebuck V.I.P tak nikdo už necht?l že už jste je zaplatili. Tak dejte p?ísp?vky a odpadnou ?e?i že to nekdo zaplatil za ostatní. Jsem jen oby?ejnej ?len CC a ne V.I.P   Tak hold m? vyškrtnete co se dá d?lat bude to chvíli mrzet a stejn? budu ?íst co je novýho.  M?jte se Džony

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Cistka clenu CC!
« Odpověď #14 kdy: Úterý, 13/12/2005, 22:09 »
Citace: Džony
ahoj
jsou i ?leni, kte?í hold nejsou aktivní. Co mám psát, že mám motorku od léta. Takže jsem rád že aspon o ní vím jen to základní. Moje rady by asi nikoho nezajímali. ? tu pravideln? forum a vím co se d?j?. Na Gumovku nejedu. Já vím na takovýho ?lena asi nikdo není zv?davý. S t?ma p?ísp?vkama co na hosting co psal rebuck V.I.P tak nikdo už necht?l že už jste je zaplatili. Tak dejte p?ísp?vky a odpadnou ?e?i že to nekdo zaplatil za ostatní. Jsem jen oby?ejnej ?len CC a ne V.I.P   Tak hold m? vyškrtnete co se dá d?lat bude to chvíli mrzet a stejn? budu ?íst co je novýho.  M?jte se Džony
Hmm, hezky. Muj zamer nemel byt rozcilit cleny, ale trochu to odfiltrovat od lidi, kteri uz nejsou vubec v kontaktu. Vim ze to zatim zni nejasne, ale uvidite, ze to bude mit smysl!
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<