Autor Téma: Land Rover Freelander 2  (Přečteno 1695 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jouzef

  • Host
Land Rover Freelander 2
« kdy: Sobota, 25/03/2006, 11:04 »
web pro vsechny, kteri se trosku zajimavý o Off-road a Land Rover ( freelander ) je tu nekdo?

http://freelander2.xf.cz/

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 25/03/2006, 11:20 »
o tyhle vozítka se zajímám, ale jenom okrajov?, pon?vadž žádnýho nenám, ale hodlám si n?co podobnýho po?ídit, až budu kone?en? výd?le?n? ?innej.
Hayabusa 1,3 MPi

Jouzef

  • Host
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 25/03/2006, 11:32 »
no tak to jsme na tom stejne! :-) ale tata ma jednoho tak az budu mit v kvetnu papiry tak budu jezdit! :-) kdyz nebude jezdit on no! :-)

Offline StanleyM

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Pohlaví: Mužské
  • Intruder 1500
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 25/03/2006, 18:54 »
Zdar Jouzef. Máme se ženou Toyotu 4Runner, staršího data narození, ale stále jezdí velmi dob?e. N?jaké zkušenosti z terénu máme taky. Dvakrát jsem byly v po?ádným terénu. U nás se jezdí pravideln? LIBROS CUP, ale to jsou šílenci, co ukazují divák?m co dovedou. Jezdí se n?kolik závod? za rok a jsou k vid?ní off-roady od Lady Nivy pro Tatrau 815 osmikolku.
Red eagle 80

Jouzef

  • Host
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #4 kdy: Sobota, 25/03/2006, 19:35 »
ahojik. to sme rad ze tu nekdo taky je a ne jenom maniaci na motkach ( taky mezi ne patrim ) . ja se spis zajimamm o discoveryclub ktery taky dela srazy ale sou tam jenom vozi Land-rover od Defendru az po Discovery 3 ted byl sraz minuly tyden a seslo se 16 vozidel parada

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #5 kdy: Sobota, 25/03/2006, 22:14 »
Jo, je to p?kná stránka. O offy se taky tak trochu zajímám, m?l jsem n?kolik Niv a loni jsem se rozhodoval mezi LR discovery a jeepem Grand Cherokee. Nakonec zvít?zil jeep grand cherokee ve verzi V8 5.2L benzín. Je to trochu žrout, ale jsem maximáln? spokojen. Je to auto koupené od mojí známé, která byla první majitelkou a je ve velmi dobrém stavu.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Jouzef

  • Host
Land Rover Freelander 2
« Odpověď #6 kdy: Neděle, 26/03/2006, 16:42 »
super! discovery 3 mame my a uz bych to za zadne auto SUV nevymenil! ma to vzduchové tlumi?e takze v tom jedes jak v kamionu! .-)