Autor Téma: Problém s karburátorem  (Přečteno 1522 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Štarmik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Problém s karburátorem
« kdy: Pátek, 16/09/2011, 16:08 »
Dobrej chtěl jsem se optat jaké máte skušenosti s laděním karburátoru? Běží motor správně když karbec nastavím podle příručky nebo ne? A ještě jsem se chtěl opta jestli nemáte nějakej fígl jak se dostat na ten šroubek na ladění bohatosti směsi aniž bych musel sundat karbec, a ještě jeden problém praskl mi ten plastovej šroubek který drží sitičovou trisku v karbci. nevíte čim by se dal nahradit, nemáte stím někdo zkušenost? předem dik za odpovědi.

Offline sstassik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
Re:Problém s karburátorem
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 03/03/2013, 18:52 »
Zdarec, nastaveni karburatoru je dle me u kazdeho kusu jine.. zalezi na svicce a na okolnostech. kazdopadne se musi nastavovat za tepla, a tu u kanoura neni mozny z duvodu paradne pristupneho sroubu bohatosti. ja si jej navaril a steluji ho rukou za chodu motorky. Navareni: kousek kulatiny, prichytnout CO2, na konec dat matku, to vse pak nejak upravit at to nevypada hnusne.. se sroubkem na sytic jsem mel stejny problem, na soustruhu jsem si vyrobil z duralu novy. za nejakej peniz ti ho udelam taky, v pripade zajmu poslu foto.

Offline Marianos

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 66
Re:Problém s karburátorem
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 17/03/2013, 15:39 »
Ahoj, ten šroub bohatosti mi už opravdu žere nervy a na internetu jsem narazil na tohle (cena pro nás někde jinde 35 USD + pošta), stačilo by na soustruhu vytočit spodek a pak to bodnout tigem k originál šroubku a je po problému se seřízením.  ;D
Canyon 500 r.99 18.000 km