Autor Téma: CANYOU 500 škubání na plný plyn  (Přečteno 1301 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mv84

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
CANYOU 500 škubání na plný plyn
« kdy: Sobota, 21/04/2012, 13:46 »
Zdravím mám problém se svým CANONÉM.
Při jízdě na plný plyn se motor začně kuckat začíná to cca od 6tis.Při pomalém přidávání není problém motor vytočit do omezovače.
Vyndal jsem vzduch filtr/starý 1 rok/ vše funguje jak má. Půjčil jsem si nový filtr a opět to samé:-( Filtr je venku a je nahrazen prozatím punčochou je je to OK.  co s tím? Je to moc bohaté? kde je šroub bohatosti?
 A ještě jeden dotaz,dá se snížit výkon na 25 KW? (jen papírově).

Děkuji za info a  když by někdo věděl o grand canyonu  na prodej dejte vědět:-)



Offline PawelTx

  • Sponzor CC 2013
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 33
  • Pohlaví: Mužské
Re:CANYOU 500 škubání na plný plyn
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 26/04/2012, 20:08 »
A stalo se ti to postupně nebo najednou? jestli si nenatankoval nějaký bordel....

Hele, dotaz... Když si tady napsal že jde motor vytočit do omezovače. Koli je to otáček? já mám Canyona 500 a nejsem si jistej že tam vůbec nějakej je. Jednou jsem měl ručičku až tak na 9 tis. a furt nic

Offline mv84

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:CANYOU 500 škubání na plný plyn
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 26/04/2012, 20:22 »
Postupně, minulý rok to dělalo jen zřídka.Přez zimu jsem vyčistil karbec svíčku atd a  teď to blbne ,benzínem to určitě není.Teď to na punčochu líta jako víno nikdy to nebylo tak živý.A už ani raní startování není taková složitá operace se sitičem,stačí dát štvrt sitiče a naskočí na druhé otočení a vrčí a niž by chcípala.
Omezovač tam asi není,taky jsem jí vytočil na doraz palubky a nic co by naznačovalo omezovač.