Autor Téma: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)  (Přečteno 2098 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 16:33 »
Tyto stránky jsem zhruba před rokem vyhledal proto,abych se něco dověděl o motorce,kterou jsi vyhlédla moje milá.Já mám Kawu,a proto navštěvuji i Kawa klub.Posléze jsem zjistil,že na tyto kluby píše spousta lidí,kteří mají nějaké problémy s mašinou,a potřebují radu.Poněvadž jsem za ty roky z Jawou nastřádal dost zkušeností,pokud to šlo pomohl sem.Možná je to tím,že když sem měl první motorku a věděl o mašinách prd,vždy se mi dostalo nezištné pomoci.
To,co mě mrzí,je přístup některých jedinců na tomto fóru.Je to něco,s čím sem se na kawa fóru nikdy nesetkal.A že ty zelené potvory taky nejsou vzorem spolehlivosti.Ale ani jediný z přispívajících,i když byl už ze své mašiny zoufalý,se nikdy nevyjadřoval tak,jak je zvykem  u některých lidí tady.Asi tam více pochopili smysl slova Fanklub,a svoje motorky mají opravdu rádi.
Pro mě je motorkaření životním názorem.Nerozlišuji,kolik který má najeto,jakou má mašinu,nebo kolik toho vychlastá.Myslím,že je to o tom,že máme společného koníčka.
Tyto stránky budu navštěvovat dál.Určitě se občas najde někdo,komu pomůže moje rada.Ale srazů se asi účastnit nebudu,asi pár věcí chápu trochu jinak než někteří tady,a scházím se rád s lidmi kteří mi rozumí,a kteří mají rádi i Cagivy...

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 23:18 »
Ale já mám rád svoji kadživu, protože kdybych ji neměl rád tak do ní necpu tolik peněz... :) Já měl asi pech na předchozího majitele, protože se v tom neodborně vrtal, ale jinak je to stroj se kterým je dost srandy a zážitků. Ne všichni (spíš skoro nikdo) to berou tak jako Godzi, takže nás neposuzuj podle toho, že on nenechá na taloších nit suchou. On je ale jinak celkem normální, jen má zkrátka občas vyhraněné názory. Myslím že tyhle stránky pomáhají spoustě lidí s technickými problémy na jejich strojích a když znáš lidi jen z netu tak je snadné nás naházet do jednoho pytle. Godzi rád žene občas věci až na samou mez a je to jeho způsob jak se bavit, ale zase nezkazí žádnou srandu i když je na jeho účet (viz Darknessova svatba) a myslím že bys tu našel i celkem dost dobrých a užitečných informací, které dal do placu a které se hodí. Takže bych to neřešil, ať žije CC a každý ať si tady z toho vezme to co je mu vhod. A zbytek bych tak moc neprožíval.
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 27/09/2007, 23:49 »
Myslím, že názor Drťky je víc než výstižný, pokud se lidé znají jen z netu, tak spoustu věcí vidí každý jinak, ale poznají osobně, tak se vše vidí v úplně jiné rovině.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 28/09/2007, 08:39 »
Čoveče... já bych to už vůberc nerozmazával...

Dle mého názoru, pokud se zřídí nějakej web, na podporu značky, tak je asi samozřejmý, že se zde bude vyskytovat i nějaká prevence... Hele vem si jednu věc... když bych ti vychválil nějakej typ motorky, nakecal ti jak je parádní, jak jezdí atd. Ty by sis ji posléze pořídil a zjistil, že je to aušus, kterej je pravým opakem. Hmmmm,,, asi by sis řekl --- haj....l jeden... kecá o tom, jak je to dobrý a přitom je to shit... Nevim v jaký jsi finanční situaci, ale pro kupu lidí, kteří tyto stránky navštěvují jsou peníze velice nedostatkovým zbožím a tak než si něco koupí, tak by rádi věděli kolik je bude provoz stát... A jsou rádi za každou radu, která jim něco ušetří... Nevím kolik takovejch lidí znáš ty Anti, ale já jich pár znám, a vždycky když je vidim a mluvim s nima,tak mi jsou za moji radu docela vděčni. No a přece o to jde... udělat si život lepší a ne se furt zabejvat malichernostma...
Jestli sis koupil nějakou motorku a tedka se ti nelíbí, že ta značka nemá prestiž, nebo že ti něgdo řekne že je to ne moc dobrý, tak by ti to přece mělo bejt jedno... jelikož podle tebe je to dobrá mašina...Takže by ses neměl vůbec nechat rozhodit... Já taky neřešim to co mě gdo na moje věci řekne, jenom mě štve, když něgdo nadává na něco, co nezkusil... Máš to jako Sejračova Multisranda... furt jsem poslouchal názory, že to nejede ( i od majitele), že se to klepe, že musí bejt nepohodlný... V momentě, když jsem odevzdal ŘP do prádelny, se Sejr nabídnul, že mě vyveze... No a nestačil jsem mrkat na dráta!!! No a wwwwoooo tom to je....
Než začneš přece někomu něco vyčítat, nebo dokonce napadat někoho za jeho názor, tak poznej problematiku věci...  :)  :)  :)  :)  :)
Asi nechápeš věci v kontextu, ve kterým je píšu a už vůbec ne tu hrozně velkou nadsázku v  ;D  ;D  ;D Ani v nejmejším, ostatně na to nemám, nechci bejt nějakej boss či co jinýhotady fšichni vědí... že většinu lidí převyšuju o hlavu vzrůstem, hubatostí atd.... to je taky podíl na moji viditelnosti... Takže bejku... koukej dovalit na nějakej náš srázek ať vidíš s kým si tady píšeš... tydlety webový chujoviny maj smysl když víš s kým si píšeš, jinak je to wo houně...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 28/09/2007, 09:38 »
Pokud jsi schopen nějaké zlaté střední cesty,tak bych neviděl problém.Jen jsem alergický na extrémní projevy.Neříkám za každou cenu vychvalovat,ale je nesmysl jednostranně hanit,zvlášť na fóru fanklubu je to docela "zvláštní" přístup.A úzce to souvisí taky s těmi penězi.Ono,zajisté má člověk trochu jiný názor,když koupí novou mašinu za dvě stě litrů než ten,co má uškudlenou padesátku a za to má něco koupit.Můj názor jsem nastínil v diskuzi "Canyon ano nebo ne?"Je samozřejmé,že se najdou lepší motorky,ale ty jsou úměrně ke své pověsti dražší.Proto nechápu kalkulace typu:Canyon se mi líbí,ale s..e se tam volnoběžka za patnáct litrů,tak radši koupím Bavora jednou tak drahýho.Ono je rozdíl vzít 96 Canyona za padesát nebo 92 Afriku za sto...Každému se zájmem o Itala také předesílám,že by měl být alespoň průměrně manuálně zručný,nebát se nějakých "drobností" a být na ně připraven.
S image značky nemám sebemenší problém,jezdil jsem na Jawě,teď jezdím na mašině jejíž výrobce má z Japonců nejmenší prodeje,ale vůbec to neřeším.Všechny motorky si totiž vybírám podle vlastních preferencích(zajímají mě pouze Endura,ale opravdová,ne jejich silniční odvozeniny),a  uzpůsobuju k obrazu svému,protože ideální motorku pro mě ještě nikdo nevyrobil.To,že mám teď mimo Kawy i Cagivu,tak za to může ten motor,tuhle speciálku v žádném jiném enduru nenajdeš.Je asi nejblíže mé představě o správném motoru.
Nakonec jen takový malý "příběh".Mám už čtvrtou Kawu.Všechny žraly olej a byli s nimi problémy,nikdy to nebylo ono.A moje milá měla jednoho Canyona.Olej nežral a nebyl s ním jediný problém.Jen jezdila a jezdila.Ono,za naprostou většinu problémů můžou majitelé.Ať předchozí nebo současní.Jen holt Japonci na toto myslí,a stroje jimi vyrobené jsou kapánek blbuvzdornější.Ale zas je to sterilní Japonec...Howg
 

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 28/09/2007, 10:22 »
hmmm....hele.... s tím bych si dovolil nesouhlasit...
Je to taky jedna z věcí, který si lidi tady v Evropě myslej... Kawaskaki je šrot... atd... to je šit jako svině!!! Možná sis už všimnul co mám napsáno pod jménem - I like Japanland... :) co mě znají vědí proč že :) :) :)  Pár mejch známejch z Japonska postiženejch stejně jako já benzínem, se divili, že vůbec jezdíme na Yamahách!!! Tam jsou to šroty a tady je to vychvalovaná značka!!! Numero uno v Japanlandu je Suzuka,Kawa a pak Honda... Yamaha??? Když se zeptáš nějakýho průměrně inteligentního japonce, tak ti řekne... jo todle... vim.... maj dobrý piana.... COOOO??? Oni že dělaj motorky??? Blbost!!! To bude omyl...
Inu.... všude je něco jinak....
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Pár slov(jen pro ty,kteří to chtějí číst)
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 29/09/2007, 23:01 »
Anti, je tady kupa prima lidiček, vesměs Canyonystů, nebo ex-CC :-)

Ne všichni jsme stejně aktivní, ale to je na tom pěkný. Taky se dokážeme sami od sebe vobčas sejít na srázku, kterej někdo z nás zorganizuje, vybereme prachy na hosting a na jiný dobročinný účely... jsme takovej divnej ale neškodnej spolek potrefenejch :-D

Já byl dříve na Varadero webu (moje drahá měla malý Varadero) a tak se občas děly věci..... to bys koukal. Tady je to celkem v pohodě. A je pravda, že je třeba nás občas vidět naživo, jinak nás nepochopíš...


BMW F650 CS '04