Autor Téma: akce lídl 2010  (Přečteno 3216 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
akce lídl 2010
« kdy: Neděle, 28/02/2010, 11:12 »
Jako každý předchozí rok  proběhne jarní přetlačování s důchodci v obchodním řetězci Lídl (akce pod názvem motosraz Lídl 2010).
Proběhne to 8.3.2010 a nabídka je TADY ;D
« Poslední změna: Neděle, 28/02/2010, 12:58 od sejrac »

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 28/02/2010, 11:53 »
no, akce jistě zajímavá, ale řekl bych že docela předražená...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 28/02/2010, 12:17 »
Myslím,že ten bágl na nádrž je za ty peníze dobrej.Já už mám,takže to jde mimo mě.prakticky nebudu brát skoro nic.Vezmu si ten odmašťovací sprej - třeba to bude fungovat jako kontactol.Jednu plachtu na moto a víc asi nic.
Jen pro ty co si budou chtít pořídit nové rukavice odtud,tak počítejte s tím,že jsou dost dobré k pocení rukou (hlavně v létě).Já jsem je koupil loni a prakticky s nimi skoro vůbec nejel.potí se v nich ruka až abnormálně a tím se lepí k ruce ta vnitřní část.Potom chcete vyndat ruku a vytáhnete i ten vnitřek rukavice.No a dostat to propocený - mokrý dovnitř Vás na vyjížďce je fakt suer.Tuhle zimu jsem se jim podíval na zoubek a vnitřek jsem trošku rozpárál.Zjistil jsem,že je v nich ještě vycpávka a taková gumová rukavice.Díky té ruka nevětrá.Tak jsem tuhle šprcku odtud vytáhl.Zašil rozparky na rukavicích je to to v pohodě.Určitě by byla dobrá,třeba proti promokání,ale já v dešti jezdím většinou míň než pří normálním suchém počasí.Uvnitř jsem ponechal původní zateplení (molitan)Jinak poznáte a rozhodně se potom rukavic nevzdávejte během léta.Stačí to vyndat a myslím,že ani záruku nepozbidou.Ono to z venku není vidět,že tam něco bylo demontováno.
Doufám,že si to nepřečte někdo z Lídlu - jinak jsu bez záruky

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 28/02/2010, 13:51 »
......Vezmu si ten odmašťovací sprej - třeba to bude fungovat jako kontactol..........
Jestli dobře koukám, tak je to spíš zamašťovací sprej, tak pozor na něj  ;D

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 28/02/2010, 19:53 »
Ten sprej bude něco podobnýho jako WD40. Tak to asi na kontakty jako Kontaktol nebude.To bude mazicí a uvolňovací.
Tak už si tam vezmu snad jen plachtu na moto a ty podlikačky

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 08:35 »
čéče, nevim, ale mě přijde wédé 40 jako silikonovej sráč...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 11:42 »
Ty voe neblbněte s rukavicema z lidlu za 600. Za talíř máte suprový z kozinky od 4sr. Letos do nich jdu ;)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 14:59 »
Lidl je možná dobrej na píčovinky ale zasadni veci co se "ochrany tyče(kondomu obzvlast) jako helmy rukavice  bundy kaqlhoty apod-to bych tam nikdy nevzal...
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Mára 1100XXSuperBlackbird

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Pohlaví: Mužské
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #8 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 15:05 »
Jo na posledy jsi tam koupil tu helmu Shark a prý nic moc říkáš jo? ;D
Každému co si zaslouží :-) Yamaha FZR 1000 ,Honda Varadero 1000 XL ,Honda 1100XX Superblackbird

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #9 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 16:41 »
hele nevim, v lídlu maj ty nejhnusnější párky, tak jaký tam pak můžou mít vybavení na moto  ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mára 1100XXSuperBlackbird

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Pohlaví: Mužské
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #10 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 20:21 »
To nejsou věci k jídlu ale na moto  ;D
Každému co si zaslouží :-) Yamaha FZR 1000 ,Honda Varadero 1000 XL ,Honda 1100XX Superblackbird

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: akce lídl 2010
« Odpověď #11 kdy: Pondělí, 01/03/2010, 22:08 »
No já jsem tam loni koupil ty rukavice a nejezdil jsem v nich.Užíval jsem ty staré,protože jsem v nich byl upocenej jak ... .Je pravda,že po nich byl poprask dost velkej.Minulej týden jsem hledal rukavice po netu a už bych si ty z Lídlu taky nevzal.
Lídl mívá ješte jeden motosraz a to na čističe řetězu,chromu,atd.(chemie na moto).Ten čistič řetězu bych raděj neriskoval.Masací sprej je za nějakých 40Kč,ale mě se moc nezdá.Mám ho na jízdní kolo.Co mě mile překvapilo,tak byl čistič na plexi helmy.Koupil jsem jedno balení a po zkoušce jsem vzal ještě jedno balení.Kolikrát jsme jeli na mašinkách na výlet a po tom co jsme měli na sklech se vždy jen zaprášilo.je to sada dvou papírků.Jeden je s chemikálií na očištění a druhý na vysušení.Fakt je to dobrý a i ti velicí odpůrci Lídlu to ocenili.Dokonce se to sklo nestačilo pokroutit :P,ale sklo to fakt důkladně očistí.
tohle  se alenetýka tohoto motosrazu v Lídlu. Bývá to v jiné akci.Ta bude snad do měsíce po této.
Nevím,ale asi tam nepůjdu.Možná jen hodit čučku,kdyby tam bylo něco co není v letáku.Jinak jsem se díval na nabídku Louise a ten má akce ještě s nižšíma cenama a kvalita to bude někde jinde.

No a už jezdíte?Teda ti co nepremáváte zrovna na horách.Já už jsem něco málo najel,ale má přijít zase zima.