Autor Téma: Nové radary na dálnicích ....... v příloze  (Přečteno 5903 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« kdy: Neděle, 05/12/2010, 21:31 »
Mrknite na to

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 06/12/2010, 06:37 »
To pocita auta ne?   ;D Myslim, ze uz se to nekde resilo.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 10/12/2010, 06:20 »
Zdarec.
Auta počítaj kamery co sou umístěné na těch sloupech po dél dálnic, toto fakt vypadá moc podivně, ale jako nějakej problém pro českýho koumáka to asi nebude, stačí je vymáknout kde zrovna jsou a jeden hooooooodně tmavej sprej a bude po radarování!!! ;D ;D ;D
Taky jsem nedávno dostal echo pokud bych se vypravil do Práglu a jeho blízkého okolí, tak ty kamery co sou na jednom úseku za sebou a to není myšleno jen ten úsek co je od sebe vzdálen asi 100metrů(  jsou u nich čáry napříč cesty počátek a konec měřeného úseku a pro každý jízdní pruh je jedna kamera), ale i na několik kilometrů dál v tomto úseku je kamera, jsou vzájemně kamery propojeny a dokáží Vám stanovit rychlost za jakou dobu při dodržení rychlosti by ste ho měli urazit, a když je průměr vyšší jste jejich!!!! :'( :'( :'(
Zdroj nejmenován. ;) ;)
Drtič
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #3 kdy: Pátek, 10/12/2010, 08:26 »
hm,chce to sundat značku a bude po problému :D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 10/12/2010, 15:01 »
.......... jsou vzájemně kamery propojeny a dokáží Vám stanovit rychlost za jakou dobu při dodržení rychlosti by ste ho měli urazit, a když je průměr vyšší jste jejich!!!!.......

Jo jo, Pražáci znají, ale to není žádné tajemství. Úsekové měření je normální veřejná informace. Každopádně na motorce máme veškeré tyto zepředufotící záležitosti na háku.

Ovšem občas jsem už zažil (například v Praze před Podolským bazénem), že jsou policajti z auta online napojeni na tenhle statický radar/kameru a pak chytají kohokoliv rovnou o kus dál.

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 10/12/2010, 20:18 »
Hele mezi náma osoba blízká funguje pokud vím stále, takže to je vůbec na pohodu. Pokud nechcete do toho policejního baráku ani páchnout, stačí využívat sluneční clony nezávisle na počasí, což mi poradil taky jeden nejmenovaný zdroj na jednom nejmenovaném CC srazu. Díky mu za to. Od té doby jsem na cajtech nebyl a je to už vážně nějaký ten pátek zpět ;)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 11/12/2010, 21:26 »
S tou clonou máš pravdu. Máme v rodině jedno auto a na něm je stále zkloněna clona a na ní je zepředu cedulka NO PHOTO. Pak už stačí předtištěné formuláře k osobě blízké a pohoda.
Ten kdo jezdí předpisově tak to snad nepotřebuje. Do 130km/h. všude kromě dálnice.Tam neomezeně :P

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #7 kdy: Sobota, 11/12/2010, 21:53 »
Hele a co kdyz to vyfoti xich tak, ze z to poznaj ridice? Lze se i pak vymlouvat na blizkou osobu?
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #8 kdy: Neděle, 12/12/2010, 10:33 »
Hele a co kdyz to vyfoti xich tak, ze z to poznaj ridice? Lze se i pak vymlouvat na blizkou osobu?
No mě to jednou vyšlo - fotka jak z občanky. Od té doby jezdím s clonou a už si mě ani nevolají ;)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 17/12/2010, 19:15 »
Ta clona fakt funguje. Je právě proti tomu,aby nebyl nafocenej xicht - jinak je to s fotkou ksichtu průser!!!Možná se to ukecat dá, ale záleží jen na lidech a domluvě. Pokud tam budeš mět kilo v dědině,tak se s tebou a tvým nafoceným xichtem mazlit nebude.

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #10 kdy: Neděle, 19/12/2010, 12:44 »
Hele a co kdyz to vyfoti xich tak, ze z to poznaj ridice? Lze se i pak vymlouvat na blizkou osobu?
Fotografie z radaru není průkazní materiál, nedávno to řešil nejvyšší soud. Hoch odešel bez trestu za rychlost....
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #11 kdy: Neděle, 19/12/2010, 14:23 »
Hele a co kdyz to vyfoti xich tak, ze z to poznaj ridice? Lze se i pak vymlouvat na blizkou osobu?
No mě to jednou vyšlo - fotka jak z občanky. Od té doby jezdím s clonou a už si mě ani nevolají ;)
Pro upřesnění - fotka byla opravdu jak z občanky a pouze jsem přednesl, že bych se rád odvolal na paragraf 11. Žádné dohadování nenásledovalo. Pouze jsem dostal formulář k podepsání a šel domů bez úhony. Očividně jsem nebyl zdaleka první a vypadalo to jako naprosto obvyklý postup :)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #12 kdy: Čtvrtek, 20/01/2011, 07:55 »
Tak mám aktuální zkušenost. Šmejďáci už začali posílat i pozvánky na fotky se sluneční clonou. Nicméně osoba blízká maká furt spolehlivě, takže stačí do zápisu dát, že využíváte svého práva ve smyslu paragrafu 11, odst.4, zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii. A nebojte se ten zákon obsahuje kouzelnou formulku, podle které toto právo můžete využít v klidu i na svojí osobu :)
Toto samozřejmě platí pro měšťáky. Státní to má v jiném zákoně a možná trochu jinak. To nemám naštudováno.

Vzhledem k tomu, že jsem měl po ránu dobrou náladu, tak jsem zjišťoval i jak to zařídit, když se vám tam nechce a mělo by stačit poslat doporučeně vyjádření ve stejném znění s číslem jednacím a ofocenou občankou na adresu magistrátu ;)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #13 kdy: Čtvrtek, 20/01/2011, 12:31 »
 ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pavlusha

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=76847
Re: Nové radary na dálnicích ....... v příloze
« Odpověď #14 kdy: Sobota, 22/01/2011, 20:32 »
příloha formulář.Myslím,že by mělo stačit přepsat pro PČR jen Městská ........ . zákony by snad měly být pro všechny stejné.Osoba blízká u Měšťáků je snad ta samá jako u PČR (aspoň zákony by měly platit ty samý)