Autor Téma: POWERBALL Gyroscope - [poridil jsem si novou hracku]  (Přečteno 1347 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
POWERBALL Gyroscope - [poridil jsem si novou hracku]
« kdy: Pondělí, 30/10/2006, 19:35 »
Tak jsem si poridil novou hracku, je to velice navykove :)).

Co to je a jak to pracuje?




Nejrychlejsi a nejpropracovanejsi rucni gyroskop na svete, schopny jen silou lidske ruky dosahnout rychlosti pres 15.000 ot./min. Vestaveny pocitac meri nejen aktualni otacky, ale i nejvyssi dosazenou rychlost, celkove otacky a prumerny vykon za casovy interval.

Powerball je koule rotujici kolem osy, jejiz konce jsou zapojeny do oceloveho prstence. Rychle roztoceny powerball ma osovou stabilitu, vysoky tocivy moment a tendeci setrvavat v puvodni poloze, coz vede k odolavani silam smerujicim k nakloneni osy, a to pohybem kolmym k pusobici sile. Prakticky to znamena, ze sila ruky zvysuje rotaci powerballu, ale zaroven s tim zvysuje i jeho odpor, takze vznika dojem, ze drzite zivy objekt, ktery vzdy presne reaguje na pohyb vasi ruky.

Ja mam tento model:

Neon Green Pro Powerball


Neon Pro modely jsou konstrukci a vybavenim podobne modelum 250Hz Pro, ale navic maji jeste v tele rotoru zabudovany diody, jez sviti intenzitou zavislou na vysi otacek.



Zpocatku jsem mel vubec problem to roztocit, ale chce to ziskat grif. Zatim jsem dosahl maxima 10080 ot/min.
Nemate to taky nahodou nekdo? opravdu doporucuju, je to sranda!

Vice info na www.ball.cz
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
POWERBALL Gyroscope - [poridil jsem si novou hracku]
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 30/10/2006, 21:09 »
kolega ho m?l, ale už se mu to pokakalo. Každopádn? není žádná sranda to rozto?it to m?žu potvrdit :)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
POWERBALL Gyroscope - [poridil jsem si novou hracku]
« Odpověď #2 kdy: Středa, 01/11/2006, 18:29 »
Fajn hra?ka, v pond?lí to n?kdo p?itáhnul do práce a produkce výroby tím m?la zna?ný pokles, zato nadšení a sportovní duch kolektivu nezná hranic :)
Suzuki V Strom DL 1000