Autor Téma: canyon 500 nejde jiskra  (Přečteno 7295 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: canyon 500 nejde jiskra
« Odpověď #15 kdy: Čtvrtek, 28/02/2008, 22:10 »
Máš štěstí,pokud to byla jen dioda,já zůstal stát na Švábu...
Diody jsou tam dva druhy.Jeden typ jen pro usměrnění(asi tvůj případ),tam se dá použít jakkákoliv usměrňovací dioda s náležitou voltáží a proudem,a občas tam jsou Zenerky(já je tam měl),pro regulaci napájecího napětí obvodů.Pokud se zadařilo,kápl jsi na tu obyč...Foto by mě celkem zajímalo,esli to můžeš poslat nebo vyvěsit..

Hurikan

  • Host
Re: canyon 500 nejde jiskra
« Odpověď #16 kdy: Sobota, 01/03/2008, 11:21 »
jj poslu ti to na mejla..(pokud plati ten co je v profilu???) jo vedel sem ze to budou ty usmernovaci.... bylo to videt uz od pohledu,jelikoz jich tam bylo dost vedle sebe.... k tomu svabovi sem se ani nedostal uz sem to dal ani nekuchal.....

Offline marech

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re: canyon 500 nejde jiskra
« Odpověď #17 kdy: Neděle, 25/05/2008, 17:06 »
Zdravim... Tak moja masinka prestala hadzat iskru, iba tak z nicoho nic. Nieco sa pomeralo a vyslo mi z toho ze chyba bude v CDI. Tak som ho kupil od Ignitechu.. Lenze... Vyvod zo stareho CDI tvoria 2x4 kabliky, vyvod z noveho 2 + 4 + 1. Cize aj ked som laik, vzdy mi tu chyba jeden kablik.. Zapojil som to teda tak ako som to dostal, okrem toho posledneho volneho na +, ale iskru mi to furt nehadze.  Neviem ci je to spravne zapojene, alebo treba robit este nejake upravy, preto by som bol rad keby mi niekto, kto ma s tym skusenosti, poradil ako to spravne zapojit. Diky. 
« Poslední změna: Úterý, 03/06/2008, 11:07 od marech »

Offline Mosta

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re:canyon 500 nejde jiskra
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 19/04/2012, 13:32 »
Mám ty samé problémy jako Hurikán, mohl bys mi pls poslat pár fotek  a podrobnostní z té operace. Díkec