Autor Téma: Canyon kvalita??  (Přečteno 2899 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Canyon kvalita??
« Odpověď #15 kdy: Středa, 04/07/2007, 09:13 »
Spíš bych řekl, že Canyony se nekradou  ;D
BMW F650 CS '04

andy

  • Host
Re: Canyon kvalita??
« Odpověď #16 kdy: Čtvrtek, 05/07/2007, 23:49 »
Ja jen prihodim...
Rok 2004, 20tis najeto a mimo samozrejmych veci jsem menil jen retezovou sadu. V servisu mi rekli, ze retez co tam davaj origos je jen tak tak dobrej, ze ho rovnou nemenej, kdyz ti prodavaj novou motorku. Jako to prej delaj u tech cinskejch kozich dechu..
Naprosta spokojenost a zatim nezklamana duvera :)

Mozna si zahravam, ale pouzivam Canyona spis jako cestak a tim padem jsem neustale z dosahu "strycka s dodavkou" :) pro pripad kolapsu.. ale jak rikam: zatim duvera...

Co Canyonu hodne prospeje, jsou dobre udelany ventily.
Idealne kazdejch 5000. Podle myho pocitu je to pak uplne jina motorka.

Jinak bych sel urcite do 500
Vychytali tam par much...

A pripojuju se k nazoru, ze kdyz ji das trochu pece a rozumnyho pouzivani, tak ti to vrati....

A jak se cloveku vsechny veci okoukaj a pak ti uz neprijdou tak hezky, jak byly, tak Canyon je pro me vyjimka. Prijdu dao garaze, kouknu na nej a proste se mi libi a sel bych do nej znova....po trech letech!  :o


Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: Canyon kvalita??
« Odpověď #17 kdy: Pátek, 06/07/2007, 08:35 »
Jasně,.... Canyony jsou mazlíci.... Desing dokonalej a jízda jako přechod na silnou motorku prostě ideální... Pak už to je na člověku, jestli se s ním dokáže rozloučit a přijít výš, nebo to prostě nedokáže a zůstane ryzím Italem, jako to tu pár kluků se srdcem na pravým místě dokazuje...  ;)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Re: Canyon kvalita??
« Odpověď #18 kdy: Úterý, 17/07/2007, 07:01 »
Měl jsem 600, asi 5 let, najel jsem na ní 50 tisíc a jediný co jsem měnil za nové byl regulátor dobíjení, uhlíky na startéru a šrouby na volnoběžce. Jinak jsem si všechno dělal sám, nikdy to nebylo v servisu, byl jsem s spokojený a neměl jsem s tím problém. Když se dívám na to co chceš koupit, tak on už ji prodává asi rok, pořád je v nabídce a asi to nikd nechce, osobně bych ji nechtěl kvůli tomu jak vypadá a tuplem ne, když vím, že je tam docela dlouho, asi tam bude zakopaný pes.
Suzuki V Strom DL 1000