Autor Téma: Dobijeni  (Přečteno 2185 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Dany

  • Host
Dobijeni
« kdy: Sobota, 21/06/2008, 13:46 »
Zdravim všechny,
nedávno jsem koupil Canyona a od zacatku mam problemy s dobijenim. Pri jizde se svetlama mi dostatecne nedobiji akumulator a po delsi jizde je baterka mrtva. Kdyz jsem to zkousel bez nich, tak bylo vse OK. Pokud mel nekdo podobny problem nebo vi, kde by mohl byt zakopany pes, tak budu rad za kazdou odpoved. Diky vsem  :)


Offline marech

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re: Dobijeni
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 17/08/2008, 14:08 »
Nazdar Dany..  Presne rovnaky probleem mam aj ja. Co ale s tym zatial neviem, preto chcem vediet na kolko si s tym problemom pokrocil a co mas nove.  Aby som od teba prebral nejake rozumy :)

Dany

  • Host
Re: Dobijeni
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 24/08/2008, 16:27 »
Ahoj,

po dlouhem hledání jsem zjistil, ze byl špatný regulátor napětí. Ten nedodával dostatečné napětí do baterky. Stal okolo 4.500Kč a je po problemu. Hodně štěstí při řešení problému.
DANY

Offline marech

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re: Dobijeni
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 25/08/2008, 11:20 »
Ahoj. Aj ja som myslel na ten regulator, ked som si nechal poradit. Ale 4500 kc.. neexistuje nejaka lacnejsia naharada?  :-\  A odkial si to prosim ta kupil?  Diky

Offline faraon

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
Re: Dobijeni
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 26/08/2008, 07:12 »
ahoj , myslim ze mam ten regulator navyse .... tak navrhni co si predstavujes pod pojmom lacnejsia alternativa  ;)

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Dobijeni
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 29/08/2008, 21:31 »
Ahoj nějaký regulátor dobíjení nabízí i ignitech za 2500 zkus jim napsat já mám od nich řídící jednotku a max. spokojenost http://www.ignitech.cz/
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline marech

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
Re: Dobijeni
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 30/08/2008, 11:01 »
Nazdar. Od ignitechu mam uz aj ja riadiacu takze to bola prva vec ktora ma napadla pri hladani regulatora. Na Slovensku je firma elperformance (alebo tak nejak) a vraj maju tiez nejaku nahradu okrem ignitechu.. to len pre slovenske osadenstvo tejto stranky  ;D  No uz nejak to poriesim.. Diky vam za radu.