Autor Téma: Přezutí Canyona  (Přečteno 5698 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Přezutí Canyona
« Odpověď #30 kdy: Neděle, 24/10/2010, 19:45 »
metzelerky jsem jezdil taky a jsou na tudle motorku uplně nejlepčejčí volba, navíc teďka dělaj novou směš - Tourance EXP nebo jaxe to jsmenuje, ty jsou lepší než předchozí model v tom, že držej ještě líp.  ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline PawelTx

  • Sponzor CC 2013
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 33
  • Pohlaví: Mužské
Re: Přezutí Canyona
« Odpověď #31 kdy: Čtvrtek, 28/10/2010, 13:26 »
Nazdar, hele mám na Canyonovi Continental Trail Attacky, předek vydržel 15tis., zadek 18tis a to maj hodně měkkou směs (předek už mám novej, zadek asi budu muset koupit ještě letos)..... Naprosto bezkonkurenční přilnavost na asfaltu, přes sezónu jsem kvůli nim pořád řešil problém se sliderama na kolenou, byli pořád servaný  ;D Takže jestli jezdíš hlavně po silnici můžu opravdu doporučit, ale i na lehký šotolině si vedou fakt dobře. Akorát při "zajíždění" se chovali ze začátku divně ale to si po pár km sedlo. Po těhlech gumách už bych Mitasky E 08 nikdy neobul!!! S Continentalkama jsem v serpentinách a pomalejších zatáčkách v klidu stačil i supersportům a to to brali hezky po kolenou skoro každou zatáčku, dá se s nima třeba tvrdě brzdit až do náklonu co ž u Mitasek nepřipadalo v úvahu. Ty týpci byli ze mě vyděšený když jsem se probrzdil přes skupinu až za vedou cí R1 (sorry ale musel jsem....)  Naprosto přesně víš co se s nima děje, kolik ještě snesou, odezva je fakt parádní, z Canyona se stal spíš motárd, nájezdový driftíky no problem. Fakt naprosto doporučuju si přihodit těch pár korun, za ten pocit jistoty to stojí  :)  Zadní guma se skoro nesjížděla, je dělaná na větší motorky a hlavně na větší zatížení takže je hodně nadimenzovaná. Takže Continentalky ber....

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Přezutí Canyona
« Odpověď #32 kdy: Čtvrtek, 28/10/2010, 19:50 »
hele, osobně si myslim, že todle o gumách vůbec nebylo, to je daný koncepcí motorky... mám s tím taky zkušenosti... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline BARI

  • Cagiva Canyon 500
  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • Pohlaví: Mužské
  • Fichtl,Simson,Dandy50,Jawa 175,250,350...Canyon500
Re: Přezutí Canyona
« Odpověď #33 kdy: Pátek, 29/10/2010, 08:26 »
Je fakt,že je lepší si připlatit.Ale už se mě to netýká,včera,sem ho prodal. :'(