Autor Téma: Sraz Canyon? na Bro?áku!  (Přečteno 35472 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #15 kdy: Pátek, 26/03/2004, 16:21 »
Díky za va?i aktivitu kluci. Jsem ?ersvý majitel "canyonista" i kdy? u? jsem starej pardál. Rád se ale p?ipojím. M??ete m? ?ekat.U? se t??ím.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #16 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 15:17 »
tak to je perfektni -uz se na tebe tesime breto!danieli tak to je vazne skoda ze nebudes mit casek ale nechci te ukecavat ale zkus si to nejako zaridt.snad bys nemel litovat-prinejmensim se hezky svezes:-))
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

cechajda

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 15:27 »
Ahojik!Jen jsem se vás cht?la zeptat,jestli sebou budete n?kdo brát i své drahé polovi?ky (nemyslim canourky ale sle?ny =o)). Já jestli se tam budu hodn? nudit?? ták zatím pá?ek!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #18 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 15:44 »
no ja si myslim ze aai nejakou slecnu vemu:-))(cechajda-neboli peta-patri ke mne:-))
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #19 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 16:00 »
Ja bych se zajel taky mrknout. Nepojedete nekdo z Prahy, at nejedu sam ;-) A slecnu asi taky vezmu (jestli nebude moc zlobit :-)))
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #20 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 19:40 »
No a ja pojedu asi sam.To je ale nespravedlivy :-(.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #21 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 20:50 »
Já jedu bohu?el také sám

cechajda

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:05 »
Ahojik!Jsem pot??ena,?e se ke m? spatas ve?ejn? p?iznal! =o))) Jsem ne?ekala!!!
Darkness:Tak fajn! tak doufam ?e sle?na bude zlobit jen v mezích! (trosku vas trapit prece musime,ne?!Jinak by to byla nuda =o))))
sejrac: Jestli chces nekoho na tandem neni problem!(jestli ti nebude vadit ze to neni slecna =o))))

Tak ja doufam ze mi tam hned Petra neodtahnete nekam do pryc!Tak zatim pa a vsechny vas zdravim!!!!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #23 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:21 »
to all:
musite sebou vzit nejaky slecny abychom mohli pak jit debatovat trebas k pivku a slecny aby se nenudily:-))

Jinak teda jako misto kdebychom se mohli vsichni sejit bude asi ten hradec kralove ne?odtud pojedem uz spolu:-))
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #24 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:35 »
Ahoj Darkness, já pojedu ur?it? z Prahy, neli z Berouna, tak?e m??em jet spolu. Upozor?uji, nejsem ale ?ádnej Valentino a mojim cílem není trhat tra»ové rekordy, ale v pohod? dojet a u?ít si to. To jen aby si se se mnou nenudil, pokud jsi náhodou jinýho ra?ení. Tak?e ?us v?ichni. B?e»a

Guest

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #25 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:37 »
Pardon, nejsem anonymní, jen jsem zapom?l napsat svoje u?ivatelský jmeno! Sorá?. B?e»a

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #26 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:55 »
At pocitam jak pocitam tak jsem zatim napocital:
1,Sejrac
2,Spatas
3,Mart HK
4,B?e»a
5,Darkness
6,Boris
---------------
podtrzeno a secteno=6 Canyon?

mate jeste nekdo zajem?
na koho jsem zapomnel?
omlouvam se Borisovy zapomnel jsem na nej.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #27 kdy: Úterý, 30/03/2004, 17:02 »
Asi na m?, Boris, pojedu z Brna, v HK bych se p?ipojil, ale jsem tak na 50% je to daleko a moje práce se plánuje tak na m?síc dop?edu, tak?e te? fakt nevím. Ale ur?it? nepojedu na celý weekend, doma by m? to nepro?lo a kdybych vzal svoji drahou polovi?ku na její Hond? Varadero XL125, tak by nám nesta?ila a na bro?áku by se asi moc nebavila??? Nu uvidíme...

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #28 kdy: Úterý, 30/03/2004, 17:14 »
klidne ji vem ja si myslim ze by stacila uplne v pohode nepujde o zadnej zavod preci-a hlavne kdyz pojedes snmi tak tam muzes byt cely vikend a jinak kdo by se tam nudil muze se svoji drahou polovockou zajet do nedalekych Broumovskych skal kde je krasna priroda ,idealni na prochazku se slecnou a hlavne chladek jke to od srazu cca 15km
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Sraz Canyon? na Bro?áku!
« Odpověď #29 kdy: Úterý, 30/03/2004, 18:12 »
Ahoj Darkness, já pojedu ur?it? z Prahy, neli z Berouna, tak?e m??em jet spolu. Upozor?uji, nejsem ale ?ádnej Valentino a mojim cílem není trhat tra»ové rekordy, ale v pohod? dojet a u?ít si to. To jen aby si se se mnou nenudil, pokud jsi náhodou jinýho ra?ení. Tak?e ?us v?ichni. B?e»a
Ani ja nehodlam zavodit. I kdyz pravda je, ze me to obcas chytne :-)) Nicmene jestli budu mit s sebou mladou, tak to bude povinne do 100km/h a jestli prekecam kamose, kterej ma ted na generalce motor sveho uzasneho Maneta 125, bude to nucene do 70km/h :-))
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr