Autor Téma: Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka  (Přečteno 6822 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« kdy: Úterý, 27/09/2005, 11:29 »
Ahoj fšichni kamarádi.
P?edem se musím všem omluvit, a to zejména Mikovi který m?l na sv?domí excelentní organizaci srazu, z mé neú?asti. D?vody byly dva. P?edevším jsem byl ten týden mimo republiku, ale co hlavn?, následoval jsem p?íklad Sejra?e, Godziho a kone?n? i Mika, a rozhodl jsem se prodat svého milovaného jediného a vymazleného Ka?onka, takže jsem byl skoro týden bez motorky. Nový majitel se zdá pohodá? a pe?livka, takže alespo? jedna náplast na moje "rozervaný srdce". Co je ale ta nejpodstatn?jší náplast je to, že jsem si v?era p?ivezl dom? svého nového dvoukolého milá?ka. Je to láska na "první posez" a hned dneska odpoledne spolu jedeme na svatební cestu. Omlouvám se tedy všem pravov?rným Ka?onyst?m a doufám, že m? ze svého st?edu nevy?lení a že se nadále budu moci po?ítat za ?lenu tohoto krásného spole?neství, být ob?asným dopisovatelem tohoto fóra a setkat se se všemi na nejbližším Cagiva Trefen, a to a? už bude kdekoli. I když tentokrát v sedle své nové Hondy Transalp 650. Zdraví Vás všechny B?e?a

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 27/09/2005, 11:53 »
No tak to je teda podpásofka!!! Ne v poho, alespo? že jsi prod?lal zm?nu k lepšínu, než k horšímu. T-alp je gut. Tos koupil novýho nebo jetýho. Prej je na n?j te?ka n?jaká sleva.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 27/09/2005, 12:16 »
Tak to B?é?o gratuluju, já po TA taky pokukuju, ale p?íští sezonu ješt? jezdím Kaninku, ale po ní bude mít cca 30000km, tak ji asi taky budu chtít se slzou v oku opustit.
Takže až se n?kde potkáme, budou mne zajímat všechny pocity a zkušenosti s TA, po?ádn? ho okouknu, p?jde-li to, zkusím se posadit. Je trochu vyšší a hlavn? t?žší, tak mne zajímá jak moc je to znát.
Tak hodn? š?astných km !!!
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 27/09/2005, 12:54 »
No myslim, ze na kazdeho Canyonistu jednou dojde :). Breto, vybral jsi skvelou masinu. Doufam, ze bude slouzit, tak jak ma a nejzdis vsechny km stastne! Kdyztak posli foto, ja ho sem soupnu a taky upravim tvuj profil v sekci clenove.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 29/09/2005, 16:47 »
ja zastanu vernej!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 29/09/2005, 18:39 »
Spatas je fakt odvážnej, to se musí nechat.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 29/09/2005, 22:47 »
ma to osobni kouzlo a mam snim svuj citovej vztah
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #7 kdy: Pátek, 30/09/2005, 08:41 »
To sem si taky myslel.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #8 kdy: Pátek, 30/09/2005, 16:25 »
ja to ale vim jinak bych ho uz davno prodal
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 30/09/2005, 17:06 »
Jo souhlasím se Spatasem, když n?co jinýho, tak jedin? p?ikoupit, ale když už Canyon nebude moc sloužit, tak alespo? do lesa na houby, to pojede vždy (ikdyž bude mít najeto t?eba 99.999 km :)
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #10 kdy: Neděle, 02/10/2005, 16:56 »
No myslíš že by se takhle požehnanýho v?ku dožil? To bys musel bejt milioná?, abych byl schopnej ufinancovat takov?jhle po?et kilometr? :-)
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #11 kdy: Neděle, 02/10/2005, 19:33 »
Ahoj kluci,
díky za odezvu na moje rozhodnutí. Dneska jsem se vrátil ze svatební cesty s mojím novým Alpíkem. Musel jsem si na to totiž vzít dva dny dovolenou a tak spolu s tím svátkem jsme spolu strávili p?t dní. To bych ani nebyl já, kdyby polovina z toho nepropršela. Ale i tak to byla paráda. K dotaz?m. Alpíka jsem koupil z druhé ruky, najetu 3200 km, do provozu kv?ten 2005. Sleva z kupní ceny : akceptovatelná. Jinak v tuto dobu jsou n?jaký k mání za 199 900,- což je docela dobrá "price". Pocitov? : na rozdíl od Kanonka máš pocit, že ta motorka má místo spalovacího motoru elektomotor. Trochu podto?íš, neškube to s tebou, p?idáš plyn, celkem jedno kolik je na otá?kom?ru a ono t? to vytáhne jako nic. kapotáž : ve stot?iceti se ti jen tak poklepává pásek od p?ilby. Ale abych vyslovil souhlas s Chozém, Ka?onek je o n??em jiném a v každém p?ípad? má velké kouzlo a to kouzlo ve m? z?stane nadlouho. Oldine, rád t? na p?íští Cagiva Trefen nechám ud?lat kole?ko, abys m?l srování do ?eho jít. Já jsem to absolvoval na Hondích otev?ených dnech a myslel jsem že z n?j neslezu. Jinak se m?jte, jen co po?ídím n?jaké foto, dám ho k dispozici. B?e?a

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #12 kdy: Pondělí, 03/10/2005, 06:43 »
B?e?o,
díky za nabídku, vážím si jí, protože není nad to, zkusit jaký to je p?ímo v sedle typu nad kterým uvažuješ. Ješt? jsem nedávno narazil na motorkari.cz na test SUZUKI DL 650 V-strom, kde ji hodn? chválí. Sice se mi d?ív nelíbila, ale parametry vypadají velmi dob?e, i cena nové je slušná (ne tedy, že bych na ni m?l).
Takže tyhle 2 jdou do zúženého výb?ru, ale rozhodnutí mne ?eká nejspíš až za rok, takže se mnohé m?že ješt? zm?nit. Ale ?lov?k si alespo? pohrává s tou myšlenkou.
Za rok bude mít C cca 30000km a bude-li se chovat jako dosud ( 7800km za sezonu - vým?na oleje a možná prasklý držák klaksonu, jinak jsem ani nedofoukával gumy - prost? nic), tak se mi s ním bude t?žko lou?it.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #13 kdy: Pondělí, 03/10/2005, 10:59 »
Nostalgie myslím není na míst?. Na lepší se snadno zvyká.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #14 kdy: Pondělí, 03/10/2005, 13:16 »
Jo souhlasím s Mikem. Když p?esedlám na n?co lepšího tak si rychle zvyknu. Horší by to asi bylo, kdyby se p?esedlalo z TransAlpa na Canyona.
Hayabusa 1,3 MPi