Autor Téma: Jsem smola?  (Přečteno 2061 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Jsem smola?
« kdy: Čtvrtek, 02/10/2003, 13:43 »
Vsechny vas zdravim jsem velmi na?tvany pon?vad? kdy? jsem po nehod? s autobusem opravil motorku stalo me to 2000kc,tak jsem se na ni stacil pouze dvakrat svezt a kdyz jsem ji v?era nechal opustenou na parkovisti a vratil se k ni po 3 hodinach tak lezela na zemi(musim podotknout ze jsem ji predtim jeste preparkovaval protoze se mi zdal byt maly zaklon riditek tak aby nespadla dal jsem ji do mirneho kopecka aby byl stojanek do protipohybu).Zvedl jsem ji abych se podival co se stalo stale jsem neveril tomu ze by se nasel nejakej de*il(omlouvam se za sproste slovo)ktery ji nejspis ze zavisti zaklapne stojanek a pusti ji na zem.Násleky jsou takove ze mam od?eny p?ední levý plast na nadr?i,prasklý a od?ený zadní levý plast,p?ední blatník,zava?í?ko v riditku,zrcátko,a hlavn? zlomenou spojkovou pá?ku,hnutou kapotaz atd(jest? jsem na to po?adn? nekoukal).Samozd?ejm? ze nemam motorku pripojistenou a tak dostanu tak akorat hovno.I presto jsem no nahlasil a sepsal s policii ale ti mi natvrdo reli ze jem to tam bude mesic lezet a pak ze se muzu jit klouzat.Upln? jsem zapomnel rict ze vedle spadle motorky stalo auto skoda forman typ pic up ktery byl zaparkovany 30cm od motorky napravo.Pon?vad? jsem na motorce na prave stran? nena?el zadne skrabance je zrejme ze do ni nikdo nenajel a neschodil ji autem ale bylo to umyslne.Timto pro mne bohuzel konci motorkarska sezona ponevadz na opravu budu mit asi tak nekdy az v lete.(chtel bych se zeptat jak se to dela abych mohl docasne zrusit pojisteni pres zimu kdyz mi stoji v garazi pry musim odmontovat znacku a nekam ji odnest a....)

Vsem vam preji aby se vam nic takoveho nestalo a kdyz se pudete projet tak si na me vzpomente(protoze ja kuli nejakymu kretenoj musim setrit na neco co jsem ani neudelal)


Mejte se fajn SPATAS
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

cechajda

  • Host
Jsem smola?
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 02/10/2003, 13:50 »
Ahojda vsechny vas zdravim!Z tyhle nasi prihody jsem byla znacne vynervovana a jeste stale jsem!Kdybych si totiz neutehovala z petra a nemela blby pripominky,tak jsme ne kanourkovi nejeli a sli by jsme pesky!takze me to hrozne mrzi a cejtim se za to trochu trochu zozpovedna,takze se ti broucku jeste jednou omlouvam!Promin!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Jsem smola?
« Odpověď #2 kdy: Čtvrtek, 02/10/2003, 13:54 »
v pohode ty za to nemuzes ze jsou mezi lidma i debilove.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Jsem smola?
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 02/10/2003, 15:03 »
Jak vypadá ten canc vod policajt?. Ono toti? na nehody na parkovi?ti, i kdy? viník ujel, by se mohlo vztahovat povinný ru?ení (ne na vandaly, ale na motoristy). Pokud je protokol sepsán tak, ?e do tebe na parkovi?ti narazilo auto, tak má? fakt ?anci - ale n?jaký potvrzení od pold? bys m?l mít.
Zajdi si na poji?»ovnu a ?ekni, ?e do tebe na parkovinarazil neznámý pachatel, odhadovaná vý?e ?kody tak od 2 do 5 tis.K? a co je k tomu pot?eba za papíry a jak postupovat, kdy? se ?kody do 20 tis. nemusí hlásit.

Zna?ka vrátit jde, deponování na dopravce stojí cca 10,- a proti potvrzení Ti vrát?j p?eplatek pojistky. Na tohle se na té poji?»ovn? klidn? poptej taky.

Jo a hledá? n?koho, kdo se zabývá likvidací pojistných událostí.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Jsem smola?
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 02/10/2003, 15:06 »
ja jsem chtel aby tam zapsal ze mam podzreni na nejaky auto ale oni usoudily ze to bylo umyslne takze asi nic
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Jsem smola?
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 03/10/2003, 23:37 »
Co k tomu rict.Je to proste mazec!!Nahoda to asi urcite nebyla a to me privadi k zamysleni co k tomu nejaky zamindrakovany blbecky vede....ale namuzu na nic a nic prijit...

Mimochodem kde se to stalo?
A taky me neleze do hlavy jak se to muze takhle rousekat po jednom padu to s tim nekdo snad musel trisknout vickrat.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Jsem smola?
« Odpověď #6 kdy: Sobota, 04/10/2003, 12:03 »
ono kdyz do toho pusteni na zem pridas trosku svihu ze ji pomuzes tak se neni cemu divit.stalo se mi to ve stredu navecer mezi hotelem ambrem(byvaly cernigov) a infotechem.jenak je na krizovatce jak prijizdis na nadro jakoby od koruny umistena kamera ktera by to mohla mit nahrana ale ponevadz maji rozbyty pohybovy system tak furt  cumi na nadrazni halu takze uz se mi rozplyvaji vsechny nadeje na nejaky financni prispevek.kdybych toho zm.da(pachatele) dostal do rukou tak se asi neovladnu.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!