Autor Téma: MotoInzerce.cz  (Přečteno 3891 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
MotoInzerce.cz
« kdy: Neděle, 02/01/2005, 13:49 »
MotoInzerce - soukromej inzertní server ala TipMoto

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
MotoInzerce.cz
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 03/01/2005, 15:16 »
hm, mám asi divnej komp, m? se to nezobrazilo, co tam má bejt?
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
MotoInzerce.cz
« Odpověď #2 kdy: Pondělí, 03/01/2005, 19:06 »
No nekdo si sem postnul reklamicku no. Alespon jste se mohl vazeny podepsat.  Nebo se dohodnou zadaco na ikonce na mych strankach. I kdyz tady to asi moc navstev neprinese. Nechodi sem moc lidi.

Je to proste bazar motorek.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 04/01/2005, 14:04 »
OK, tahle sekce fora se jmenuje Odkazy, takze jsem se (i po shlednuti dalsich zprav) domnival, ze je mozne vkladat jakekoliv odkazy (odkazu na komercni stranky jsem tu taky nasel dost).
Motoinzerce je uplne novej server, tak jsem ho chtel trosku zpropagovat.

Teda neni zase az tak uplne novej, ale pote, co se ted rozdelil od bazar.motorkari.cz (se kterym se v minulosti sloucil), tak bych byl rad, aby si na nej lidi zase zvykli.

Pokud sem neni ten odkaz vhodnej, tak je samozrejmosti, ze adminovo pravo je celej post smazat a vubec se nebudu hadat.

Jinak MotoInzerce neni bazar motorek, je to soukromá motocyklová inzerce. Tipmoto je soustredeni bazaru motorek. Aspon ja v tom vidim rozdil - soukromnici prodavavaj moto trosku jinym zpusobem nez bazary, ale tehlech diskuzi tu uz bylo.

A podpis - omlouvam se, nemam rad registrace do for a nemel jsem naladu studovat, jak je tohle forum nastaveno.
Rekl bych, ze Kalda bude stacit, mam na svedomi peknou radku motorkarskej webu. Nestaci-li, tak je to Jiri Kalensky ml.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
MotoInzerce.cz
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 04/01/2005, 14:54 »
To je fakt, odkazy jsou odkazy. Ja se taky omlouvam za neprimerenou reakci. Ja mam nasvedomi kulovy a mam dost starosti s timhle webem sic to delam jen pro zabavu. Na komercni aktivity nemam vedomosti. Tak zdar pri praci.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 04/01/2005, 15:36 »
Ne, to je v pohode
Jak si myslis, ze jsem zacinal ja? Prave na takovejhlech par webech a v posledni dobe toho mam tolik, ze bych se nejradsi zase vratitl do ty doby, kdy jsem psal pro sebe jen tak pro radost...
Mimochodem ta motoinzerce je "nekomercni aktivita", tak si s tim aspon vyhravam a nikdo me netlaci. Vlastni to sice MotoStar, ale je to gratis a ja z toho mam taky kulovy...
Ale tezko se tam urcujou hranice. Co treba Motorkari.cz ??? Komercni nebo nekomercni???
Ani nemusis ale zacinat s odpovedi, at nam tu nevznikne nejakej velkej flame, protoze jak jsem casem zjistil, tak nazor na Motorkari.cz se prevazne deli na zaryty priznivce a zaryty odpurce.
Navic z moji strany se nechci moc do tehlech diskuzi poustet, protoze kdyz mrknes treba na readakci u motorkaru a na tvurce prave motoinzerce, tak zjistis, ze ackoliv si treba prave jejich inzerce konkurujou, tak za nima v reale stoji stejnej tvurci tym...

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
MotoInzerce.cz
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 04/01/2005, 15:43 »
Nehodlam se taky poustet do diskuze o motorkari.cz. Ja jsem se tam zaregistroval do databaze jako jeden z prvnich, mam cislo 39 . V te dobe jsem web uvital, ale dnes uz pro me nema moc vyznam. Chodi tam sice dost lidi, ale jde o to jakejch ze? A clanky taky nic moc. Jsem spokojenej na tom svym s par lidma, ktery maji spolecnej zajem.
Motoinzerce se vzdy hodi. Ja mam registrovanou jednu celkem peknou domenu (kdo je sikovnej, tak se to da zjistit). V budoucnu bych na ni chtel podniknout neco vetsiho, pro sirsi okruh, ale nejdriv se musim neco naucit .
At slouzi.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 04/01/2005, 16:20 »
Diky za prani.
Mimochodem, tenhle novej vzhled fora se mi libi vic
Jo a s tou domenou - ja bejt tebou, tak jsem nepouzil ani uz tuhle hlasku, i kdyz domena neni fakt o vsem. Se podivej treba na www.motorky.cz nebo www.motorkar.cz . Ale to uz moc utikam...
A kdyz uz jsi to nakousnul - bejt Tebou, tak na tom zacinam delat uz ted. Traba si myslis, ze na to nemas, ale...
Kdybych Ti ukazal treba prave starou MotoInzerci, tak se budes smat (najdes ji treba na www.archive.org nebo jsou jeste furt stary stranky v Google Cache, i kdyz jsem jich ted nechaval dost z ty cache vymazat)...
Jenze to bylo o tom, ze byl napad, az casem to zaclo vypadat trochu lip co se tyce technicky stranky. Zacalo to proto, ze chtel majitel MotoStaru prodat svoji motorku a tak vznikla extra stranka. Pak se pridalo par znamejch, co prodavali motku (klasika, byl podzim), me uz nebavilo porad rucne jim neco upravovat, tak jsem napsal par jednoduchejch skriptiku (byt v ty dobe to pro me bylo dost na vrcholu) a zacinalo to jako takova inzerce vicemene pro znamy. Chodilo tam tak 20 lidi denne a prave na zaklade jejich pripominek a tak zacal vznikat tenhle web. A kdyz jsem ten web v kvetnu lonskeho roku predaval na motorkari.cz (to je jina historie), tak to melo 500 motorek. Dost se to menilo za behu, ale nikomu to moc nevadilo, vzdyt jsme meli fotky u inzeratu asi o trictvrte roku driv nez motorkari.cz a radu funkci navic, ktery jsem dopisoval bazar.motorkari.cz az prave s predanim webu (a stejne tam doted nejsou vsechny funkce, ktera mela puvodni motoinzerce).
A zacal jsem z nuly, moc jsem toho neumel a primo na tom jsem se ucil (teda nebyl to muj prvni samostatnej projekt, ale jeden z tech prvnich vetsich)... Proste neco me napadlo, nekdo neco napsal, tak jsem to zkousel. Bud se to povedlo nebo ne, nekdy se neco zase zrusilo... Proste spousta zmen za behu, ale pokud je dobra idea, tak se to lidem libi...

Alda

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #8 kdy: Středa, 26/01/2005, 18:12 »
No teda motorkar.cz, hmm, ted jsem tam poprvy nakouknul a fakt mazec :-)))))))))))

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
MotoInzerce.cz
« Odpověď #9 kdy: Čtvrtek, 27/01/2005, 15:02 »
Aha, tak to ja jsem si to nejak popletl s motorkari.cz, no jo jeden znak a je vsechno jinak. Ale ten motorkar.cz je fakt mazec, to se musi nechat. lol.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Alda

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #10 kdy: Neděle, 06/03/2005, 09:03 »
No ja prave ani o motorkar.cz nevedel, fakt jsem o nic neprisel.

Alda

  • Host
MotoInzerce.cz
« Odpověď #11 kdy: Neděle, 06/03/2005, 09:07 »
A jeste nepoznaji Hondu Civic od Mitsubishi Colt :-)
http://www.motorkar.cz/tuning1.htm
http://www.motorkar.cz/05_Mitsubishi.jpg