Autor Téma: Letní CC sraz v Moravském krasu?  (Přečteno 24561 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #15 kdy: Středa, 10/01/2007, 18:34 »
Pokud jde o termín, nechám to na ostatních, já se přizpůsobím  ;)
Suzuki V Strom DL 1000

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #16 kdy: Středa, 10/01/2007, 20:39 »
tak jestli nezamrznu na Novym Zelilendu, tak jedu taky. :D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #17 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 09:19 »
Zdar všechny,tak to zase nebyl tak špatnej nápad, že. Mýsto se přesouvá ze Sloupu do Baldovce(navrh Boris)-což je také super(Díky Borisi-snad je to ta vesnice co jsi myslel a děkujeme, že jsi se nabýdl-přijímáme-dáme vědět).
Návr termínu je 1.termín  22.-24.6. 2007,   2.termín 29.6.- 1.7.2007. Jestli se to nehodí-vymyslete jiný!
Kdo se chce podívat na stranky kempu je to na  www.baldovec.cz. Sbežně jsem na to čučli a chatky jsou pro 4 osoby 100kč na jednoho.        zdraví doktor + H

Doktore, jo myslel jsem Baldovec. Z baldovce umím pěkný okruh cca 2 až 3 hodinky se zastávkou na Plumlovské přehradě, zatáčky, příroda, pohoda.

Jsem překvapenej, že kamep v Baldovci se tak zlepšil. Termín na konci června mi připadá docela pozdě :-)

Ten druhej co navrhuješ už je úplně mimo, o prázdninách už mají lidi jiný starosti a bude tam mrak dovolenkářů.
Myslím, že pokud bude letošní zima pokračovat tímhle tempem, bude v Baldovci a Krasu nádherně od konce března.
BB
BMW F650 CS '04

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 10:10 »
Zdar všechny,tak to zase nebyl tak špatnej nápad, že. Mýsto se přesouvá ze Sloupu do Baldovce(navrh Boris)-což je také super(Díky Borisi-snad je to ta vesnice co jsi myslel a děkujeme, že jsi se nabýdl-přijímáme-dáme vědět).
Návr termínu je 1.termín  22.-24.6. 2007,   2.termín 29.6.- 1.7.2007. Jestli se to nehodí-vymyslete jiný!
Kdo se chce podívat na stranky kempu je to na  www.baldovec.cz. Sbežně jsem na to čučli a chatky jsou pro 4 osoby 100kč na jednoho.        zdraví doktor + H

Doktore, jo myslel jsem Baldovec. Z baldovce umím pěkný okruh cca 2 až 3 hodinky se zastávkou na Plumlovské přehradě, zatáčky, příroda, pohoda.

Jsem překvapenej, že kamep v Baldovci se tak zlepšil. Termín na konci června mi připadá docela pozdě :-)

Ten druhej co navrhuješ už je úplně mimo, o prázdninách už mají lidi jiný starosti a bude tam mrak dovolenkářů.
Myslím, že pokud bude letošní zima pokračovat tímhle tempem, bude v Baldovci a Krasu nádherně od konce března.
BB

Já bych zapojil návštěvu Macochy... Na jeden den, by to bylo asi moc, ale v pátek třeba tu propast a v sobotu výjezd!
A všechno je jinak... Mik.

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 19:17 »
vím Borisi,že je to déle,ale je to ten samí termín jak Ostaš a ještě jsem přihlédl na okolnosti studentů kteří mají školu a zkoušky,aby nás tam bylo hojně.Tak není problém navrhnout jiný termín,aby se to hodilo všem.Proto jsem začal s CC srazem co nejdříve.
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #20 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 19:30 »
My bychom Vas všechny chtěli protáhnout celým Krasem.Já Vím ze se to nedá stihnou,Proto naplanujeme několik tras a povykladame kde se zastavíme.Také zjistuji navštěvu Dětského domova a našel jsem asi 20 km od kempu,ale je ještě brzy se tam stavovat,bližší informace podám.Také oroduji na všechny kdo by jeli ,aby tak do konce března byly předběžně zjištěny počty,mam strach aby bylo volno.My se tam co nejdříve stavíme a neco vyzvíme.
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #21 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 19:32 »
Co takhle poslední květnový víkend? Moc brzo?
A všechno je jinak... Mik.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #22 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 20:32 »
Co takhle poslední květnový víkend? Moc brzo?

Myslim, ze v kvetnu bude jeste snih. Co ma spadnout spadne, zima teprve zacne. Ale jako termin to spatne neni, prelom kvetna cervna je ok.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 11/01/2007, 23:04 »
Macocha není problém, ale punkevní jeskyně jo, protože ty se bookují skoro půl roku předem  ???

Ale sloupskošošůvský jeskyně jsou moc pěkný a dalších X možností. A hlavně zatáčky, zatáčky zatáčky :-)

Klidně můžeme udělat program bohatší, pomůžeme doktorovi jak budeme moci.
BB
BMW F650 CS '04

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #24 kdy: Neděle, 14/01/2007, 18:33 »
Zdar Motorkařky a motorkaři,dnes jsme se byly podívat v tom kempu Baldocec.Docela to tam ujde,hlavně to provazové centrum a klid.Vedoucího jsme tam nezastihli do 19.ledna mají dovolenou,jede to tam celý rok.Omrknul jsem chatky.Jsou patrové dole dvě postele a nahoře také.Je tam pekné místečko takové malé prostranství a okolo 10 chatek do U profilu a dobrý přístup.Dozvěděl jsem se,že se tal pořádá dost srazů a je tam poměrně nabyto tak jak jim skončí dovča tak se musí tak nějak přibližně znát počet pro zabukání chatek.Dám na Váš navrhnutý termín tj.1.-3.června 2007.Potvďte prosím účast,já vím ,že to není jednoduché.Zatím projevili zájem tito motorkáři:
                                                                                                          -MIKUSÁK+1
                                                                                                          -GODZI+3
                                                                                                          -CHOZÉ-sám
                                                                                                          -ŠPÁŤAS+1
                                                                                                          -PAOLO+1
                                                                                                          -PASTELL +1
                                                                                                          -BORIS +1
                                                                                                          -MAILA
                                                                                                          -BERGR-stan
                                                                                                          -PAVEL +/1/
                                                                                                          -SEJRÁČ+1
                                                                                                          -DARKNES+1
                                                                                                          -ONDRA+1
                                                                                                          -ROEBUCK stan
                                                                                                          -OLDIN +1(předběžně)
                                                                                                          -DŽONY
                                                                                                          -FRANTA +1
« Poslední změna: Pondělí, 22/01/2007, 18:17 od Doležal František »
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #25 kdy: Neděle, 14/01/2007, 20:03 »
Ahoj,
já byl v Baldovci v sobotu odpoledne  :P

Docela jsem byl překvapenej, lanový centrum je dost velký, hodně areál zvelebili, myslím, že tam bude dost rušno.

Ze severního okraje Brna je to 40km směrem Blansko, Jedovnice, Lipovec, Rozstání, Baldovec. V Baldovci jsou omlácený šipky Autocamp Baldovec.

Jediný co mi dělalo trochu problém byla rozmlácená cesta ke kempu, v jednom úseku docela rozbahněná, ale v létě to bude určitě lepší.

Najel jsem sice jen 80km, ale moc se mě to líbilo a už se těším.

Kemp je tady:
http://www.mapy.cz/?query=id%3Apremise%20363974&mapType=base#


« Poslední změna: Neděle, 14/01/2007, 20:08 od Boris »
BMW F650 CS '04

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #26 kdy: Neděle, 14/01/2007, 23:09 »
No to je super, já to tedy upřesňuji: Paolo+ 1 a ten termín 1.-3.6. nám vyhovuje. Už aby to bylo.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #27 kdy: Pondělí, 15/01/2007, 09:43 »
Já taky Mik + 1 - chata.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #28 kdy: Pondělí, 15/01/2007, 09:55 »
Pro mě prosím taky jednu chajdu...
Darkness +1
Ondra +1
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Letní CC sraz v Moravském krasu?
« Odpověď #29 kdy: Pondělí, 15/01/2007, 11:42 »
Troufam si rici, ze bych jel take. Sejrac+Aja, pokud mozno do naky chajdy.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<