Autor Téma: Godzi z Japonska  (Přečteno 6942 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #45 kdy: Pondělí, 17/03/2008, 07:20 »
No mam naky tajny informace, ze to tam vobsk*kuje.  :o
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #46 kdy: Pondělí, 17/03/2008, 07:44 »
V příští generaci budou žaponci holt trošičku větší. Aspoň budou dělat větší mašiny. Další vejlet by měl G udělat do Číny - mě jsou ty jejich hadry děsně malý.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #47 kdy: Úterý, 18/03/2008, 04:51 »
Zdarec mladezi...

tak co, jak to jde? Tady to je pohoda. Jezdim si tady autem jako kral. Policajti jsou v pohode. Jednoho jsem se ptal, ukazujic mu muj skoro dva roky proslej mezinarodni ridicak, jestli tady muzu jezdit. Kdyz videl, co vsechno muzu ridit, tak se mi div neklanel. Takze Drtka, jestli ti ho vemou, tak sem prilet za mnou. Je to tady raj. A vubec. Tady to je raj pro Cechy.Nikdo se tady nestara o to, jestli mas listek v metru. Takze se me parkrat stalo, ze jsem jel nevedomky na cernocha...O vikendu jsem byl v zase Tokyu. Pujcil jsem si karu a jel tam za kamosem. Tady z Osaky je to cca 600 km. Takze po dalnici je to pohoda. Maj tady takovej nesmylsen napis v cervenym kruhu, kterej asi udava maximalni rychlost - 100! No co si myslite..... no jel jsem rychlejc...to se neda. Jinak co je fakt sranda, tak ze pujceni auta tu stoji cca 5400 yenu. Poplatky na dalnici Osaka-Tokyo - 10800yenu!!!Masakr co... za vsechno se tady tvrde soli. Ceny aut jsou tady fakt smesny. Nejvetsi Lexus 600h, kterej se u nas soli za 3.5 mega tady na nase stoji 1.2 mega. Dobry ne? Krabka retek, tady stoji cca 50 kc a je zajimavy, ze vsechny retka tady stojej stejne...Taky docela dobry.
Jinak co se nocniho zivota tyce...hmmm... kdo me znate, tak vite jak se bavim...no lidi...tady je to fakt super....dokonce jsem tady zacal poslouchat hauz!!! Co je tady priserny, tak jsou ty cerny drzky z Afriky!!! Nejsem rasista, ale co predvadej tady je fakt na presdrzku... Jakmile videj dvoumetrovyho bilyho vopicaka, tak se zacinaj nabizet, tahat vas do klubu atd...masakr...Uz me z toho obcas zacina bolet prstrednicek...

Nic lidi...budu koncit, jeste musim prohrabat stranky, abych videl co je u nas novyho...

tak zatim...

Godzi konec...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #48 kdy: Pondělí, 31/03/2008, 10:01 »
zdarec lidi...
nevim jestli to něgdo postřehnul, ale už od patka jsem doma...takže gdo mate volnej flek na motorce, tak vam nabizim svoje služby spolujezdce...mužete se přesvědčit, jestli vaše motorka jede i s pořadnou zatěži... ;D ;D ;D
Ne v pohodě...po konzultaci se Sejracem, sem hodim nějaky fotky...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #49 kdy: Neděle, 06/04/2008, 22:05 »
Ahojda lidi...jestli chcete vidět nějaký fotky toho, jak to vipadá jinde ve světě, tak mrkněte do mojí galerie...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Godzi z Japonska
« Odpověď #50 kdy: Pondělí, 07/04/2008, 08:45 »
Ahojda lidi...jestli chcete vidět nějaký fotky toho, jak to vipadá jinde ve světě, tak mrkněte do mojí galerie...


Uz jsi to tady psal a je to v jinym tematu ve "Wohnoutonovinach" presneji TADY
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<