Autor Téma: černá hora  (Přečteno 1351 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Cipís

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 82
  • Pohlaví: Mužské
černá hora
« kdy: Úterý, 23/02/2010, 08:19 »
Zdary,
byli jste někdo v Černé Hoře a v Albánii? Chystáme se tam letos v červnu a sháníme nějaký informace. Blbý je, že nejede autovlak do Splitu a musí se to jet po ose a 2000km tranzit na Canonu neni nic moc.
Cipís
yamaha 750 supertenere, canyon 600, skútr čezeta 502, ČZ 175 Sport, stadion S11

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: černá hora
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 23/02/2010, 10:26 »
hele na Černou Horu jezdim tak maximálně lyžovat, ale v Albánii jsem  nebyl. Kámoš tam byl. Teda ale seš asi pořádnej měkkejš, jestli ti dělá problém urazit 2000km, tak to raději vyraž na Šumavu  ;D ;D ;D Jináč nevim, můžu se Kuby zeptat co je tam potřeba a není potřeba. Každopádně by to chtělo nějakou dobrou pojistku, jelikož děda mojí ex, tam byl chvíli zavřenej aniž by něco udělal. Je tam hrozně zkorumpovaná policie, no, ale kde není ostatně že jo. Takže si vem s sebou karton Malborek a slivovici na úplatky, mě to dycky všude pomohlo, hlavně v Brazílii se to hodilo  ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Cipís

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 82
  • Pohlaví: Mužské
Re: černá hora
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 23/02/2010, 19:43 »
V..e na šumavě sem byl už ikskrát. ;D . Přečet jsem ten cestopis co napsal Brano a uvidíme. Vono když sme jeli loni z Chorvatska vod Zadaru na zátah až do Lenory u Budějic, tak si neveděl jak si už máš sednout aby tě nebrněla prdel. ;D ;D. Uject na jeden zátah na Canonu přes 700km je síla. :P.
yamaha 750 supertenere, canyon 600, skútr čezeta 502, ČZ 175 Sport, stadion S11

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: černá hora
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 23/02/2010, 19:52 »
hele nevim jaký to je ujet těch 700 kiláků co píšeš, já na tom svym jel nejdelší štreku cca 1000 km, od nás do Dánska no, jako nevim, večer sem šel s klukama na pívo, a ráno mě spíš bolela šiška z toho jejich hnusnýho samoseru, než prdel z motorky...ale jako to mě bylo 17, teďka bych už byl třeba taky zralej na transplantaci, to je klidně možný  ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Cipís

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 82
  • Pohlaví: Mužské
Re: černá hora
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 23/02/2010, 19:59 »
Tovíš v sedumnácti to bylo jinak. To mi nebolela hlava ani po tom pivu ;D. Jenže teď mi je 17 dvakrát a eště 11 k tomu ;D. Ale furt mě to na enduru baví. ;) Čopra nebo něco jinýho si můžu koupit až pudu do důchodu. Jestli se ho dožiju. Na silnici bych se se svou povahou přizabil. Ty kuvy ten důchod eště dvakrát prodlouží a budem muset chodit do rachoty dosmrti >:(.
yamaha 750 supertenere, canyon 600, skútr čezeta 502, ČZ 175 Sport, stadion S11