Autor Téma: Vymetání výfuck? 2006 - v nedohlednu?  (Přečteno 1147 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Vymetání výfuck? 2006 - v nedohlednu?
« kdy: Pondělí, 20/02/2006, 17:50 »
Protože jsem se na stránkách Yamahy po?ád nemohl  ni?eho do?íst, zkusil jsem se dotázat p?ímo. a ?eknu vám , z letošním ro?níkem to nevypadá moc dob?e. Tady je odpov??...

 
Dobrý den,
 
o tom, zda Vymetání 2006 bude ?i nikoliv zatím jednáme s novým importérem, firmou YAMAHA Motor Czech s.r.o. Jako dealer Vymetání v tom rozsahu, jak obvykle bývalo, vzhledem k velké finan?ní i personální náro?nosti uspo?ádat nem?žeme. V p?ípad?, že Vymetání bude, vid?l bych stejn? termín až n?kdy na kv?ten. A o tom, jak bude letos vypadat, to už netuším v?bec.
 
V p?ípad?, že nový importér se nebude na Vymetání ú?astnit, pokusíme se minimáln? obnovit tradici až v roce 2007. Ale asi by Vymetání doznalo ur?itých omezení co se tý?e rozsahu a po?tu ú?astník? a p?ednost budou mít ti tradi?ní, co se už ú?astnili a pak - pravd?podobn? a jen p?edb?žn? - ud?láme omezení pouze na YAMAHY, resp. na skupiny "kamarád?", kde bude YAMAHA v p?esile. Nebo n?co takového.
 
D?kuji za pochopení.
S pozdravem ...
A všechno je jinak... Mik.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Vymetání výfuck? 2006 - v nedohlednu?
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 20/02/2006, 23:19 »
at jsou do riti!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Vymetání výfuck? 2006 - v nedohlednu?
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 21/02/2006, 15:20 »
se.eme na n? a ud?láme si vlastní vymetání!!!

No Miku, tak to vypadá, že máme asi utrum. Co takhle jet na zahajowa?ku pražskýho JAWACLUBU, kámoš už tam jede a já to m?l taky v plánu. Zkusím ješt? ukecat další moje motoznámí (je jich fatk dost) a mohla by to bejt docela dobrá ekšn!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Vymetání výfuck? 2006 - v nedohlednu?
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 21/02/2006, 19:29 »
Ješt? se pokusím ohlídat akci Harley clubu - první jarní míle. Jede se to z Prahy do Pod?brat. Pokud si Honza vzpomene, tak vloni jsem se z??astnil a pak pokra?oval do Chlumce, kde jsme se poprvé vid?li. Byl tam taky Oldin...
A všechno je jinak... Mik.