Autor Téma: Kon?ím ...  (Přečteno 4067 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Kon?ím ...
« kdy: Středa, 22/03/2006, 07:36 »
Vážení p?átelé a spolujezdci,
S lítostí vám musím oznámit, že vzhledem k ne?ekaným a neodkladným rodinným a následn? finan?ním potížím, minimáln? pro tuto sezonu kon?ím s ježd?ním.
Možná se semtam svezu na n??em p?j?eném, ale moc toho asi nebude, jelikož prodejce, který je mi naklon?n a zap?j?ení nebude problém, je ode mne 200km.
O ú?ast „mé“ Kaninky na akcích snad nep?ijdete, jelikož práv? nedávno se zaregistroval nový ?len (StanleyM) z Ostravy, který je jejím novým majitelem.

Poznal jsem zde v CC spoustu dobrých lidí a našel n?kolik kamarád? a budu vás dál sledovat a tak jako dosud, denn? ?íst. Jako „plechovká?“ už z?ejm? nebudu moci být ?lenem klubu, ale rád bych z?stal alespo? zaregistrován na foru. Rád bych se zú?astnil i n?které akce (nap?. ?erven 2006), ale nevím nakolik je p?ípustná „koalice s plechovká?i“. Pokud ano, rád p?ijedu a budu d?lat doprovodné vozidlo a fotodokumentaci.

Tak a? vám to všem dob?e, a hlavn? bezpe?n?, jezdí a a? se nemusíte potýkat s problémy, které život p?ináší.

                                                                                                                                      Oldín
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #1 kdy: Středa, 22/03/2006, 11:07 »
Myslím, že nebudu mluvit jenom za sebe, když ?eknu, že t? moc rádi uvidíme na srazech a? už se dopravíš jakkoli. Jinak držím palce a? se to brzo spraví a m?žeš dál p?stovat své koní?ky. Drž se.
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #2 kdy: Středa, 22/03/2006, 11:12 »
Oldine bojuj. Nevzdávej to! Nebudu mít s kým bydlet ( na srazech). Snad to není definitivní?
A všechno je jinak... Mik.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #3 kdy: Středa, 22/03/2006, 11:19 »
Myslim si, že ty jako V.I.P ?len proste musis zustat a je jedno v jake podobe se budes ucastnit nasich akci atd. Tento klub puvodne sice vznikl za ucelem schazeni, klaboseni atd lidi s motorkama a hlavne cagivama, ale jak vidis spousty lidi uz ani cagivu nemaji a i presto zustavaji verni a nikdo nic nenamita. Tak budes holt prvni kdo nas bude doprovazet vozem ci pripade nacemkoliv jinem.Vsak nekdy muzeme podniknout i nejakou pesi akci:-). Stale pro nas budes plnohodnotnym clenem! Vsak kdyz se jen podivas do ostatnich prispevku co lidi si vzpomina na Šé?u nebo B?é?u atd. Tebe proste nelze jen tak zavrhnout uz jen kuli tomu jakej ses sympatak a kolik tady mas take prispevku:-)

Take se pridavam k Darknessoj a preji rychlou napravu a pokud budes mit cas radi te uvidime na nejake akci.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Kon?ím ...
« Odpověď #4 kdy: Středa, 22/03/2006, 11:27 »
No to ?umím, ?lov?k se tu chvilku neukáže a hned jsou n?jaké novinky... a tahle je obzvláš? smutná... ale jak už bylo ?e?eno, ?lov?k míní a život m?ní, nebo tak n?jak podobn?. Po?ád se s tebou po?ítá a na ?ervnové akci t? chci vid?t, a? už na vyp?j?eném stroji, v plechovce nebo kole?kových bruslích... i když ten pohled by každopádn? stál za to! :o) Z toho mála, co jsem t? sta?il poznat p?i osobním setkání vím, že tvoje p?ítomnost na téhle a jí podobných akcích je víc než žádoucí! Takže záv?rem, budu se na tebe v ?ervnu t?šit kamaráde! :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Kon?ím ...
« Odpověď #5 kdy: Středa, 22/03/2006, 11:50 »
DÍKY !
Tak jestli jste mne cht?li kluci rozbre?et, tak se vám to povedlo skoro dokonale !
Já v?d?l, že jsem se trefil do party skv?lých lidí, ale p?esto jste mne moc p?kn? p?ekvapili.

takže stru?n? -

To Dark:  dopravím se rád a jakkoliv a taky doufám, že se to ?asem vy?eší

To Mik:     definitivní to snad není, to bych nep?ežil, bojuju, ale n?kdy jsou p?edn?jší v?ci

To Spata:  tvých slov si vážím jako jednoho ze zakládajících ?len? a tak trochu jsem doufal, že bych mohl být ta první p?šky chodící vyjímka klubu.
PS: tu nabídku na tandem beru, m?že se n?kdy hodit, díky.

To Ice:     kole?kový brusle jsem zatím nezkoušel, v??ím, že sranda by byla (viz b?žky),    ale dovolí-li to finance, tak se n?jaká doprovodná plechovka najde. A s tím ?ervnem po?ítám na 99%


Takže ješt? jednou díky a já to nevzdávám, jen do?asn? pozastavuji.
PS: boty, hadry a helmy jsem neprodal a neprodám.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #6 kdy: Středa, 22/03/2006, 12:05 »
Tak to je dulezity nechat si vybavu ono to pak cloveka trosku sere kdyz se na to kouka ale o to vic se potom snazi.A jen jsme ti chtel rict ze pokud budu mit na tanfdemu misto tak se muzes dat pripojistit a beru te!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #7 kdy: Středa, 22/03/2006, 12:38 »
Citace: spatas
Tak to je dulezity nechat si vybavu ono to pak cloveka trosku sere kdyz se na to kouka ale o to vic se potom snazi.A jen jsme ti chtel rict ze pokud budu mit na tanfdemu misto tak se muzes dat pripojistit a beru te!
Já samo taky, ale u mne bývá plno. Pokud ale bude za mnou volno, rád se chvílemi p?esunu dozadu, abys to nezapom?l. Budem duo d?dek!
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Kon?ím ...
« Odpověď #8 kdy: Středa, 22/03/2006, 12:49 »
No, když jsem si to tak pro?ítal, tak nezbejvá nic jinýho než souhlasit. Je to sice blbý, že nemáš na ?em jezdit, ale na druhou stranu máš zase o n?co v?tší šanci p?ežití v provozu, takže bych to do jistý míry nevid?l tak ?ern?, ale když si byl schopnej po 25 letech znovu za?ít s motorka?ením, tak t? n?jakej ten rok nevytrhne. P?íští sezona se kvapem blíží, protože to vypadá, že ta letošní ani neza?ne, takže se zanedlouho  zae setkáme :)

Hele lidi, mám nápad. Uspo?ádáme sbírku ve prosp?ch Oldy. Každej by mohl dát n?jakou sou?ást motorky a pak mu to na srazu dáme a? si z toho n?co postaví (šikovnej je na to dost).
Já už pro n?j budu mít padací rámy, z canyona m? doma z?staly vejfuky, ješt? rám kola a motor a m?že zase jezdit!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline StanleyM

  • Pokročilý
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Pohlaví: Mužské
  • Intruder 1500
Kon?ím ...
« Odpověď #9 kdy: Středa, 22/03/2006, 13:40 »
Oldo, budu n?jaké moto v?ci nakupovat v prodejn?, o které jsi mi ?íkal, že je v Chlumci, m?žu se zastavit na kafe. Mého syna totiž velmi zaujaly modely aut, které vid?l u tebe v práci.
Red eagle 80

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Kon?ím ...
« Odpověď #10 kdy: Středa, 22/03/2006, 14:19 »
no tak to tv?j synek není sám!!! kterýho tyhle potvory zaujaly.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Kon?ím ...
« Odpověď #11 kdy: Středa, 22/03/2006, 14:32 »
To Mik :   dík za nabídku, ale za Báru už bych se asi nevešl   :-))

To Godzi: dík za podp?rnou akci - jsem taky modelá?, tak t?eba bych n?co postavil (ha, ha, há ...)

To Stan:  až sem pojedeš, ur?it? se ozvi, auta rád ukážu, bude-li po?así - i v akci.
Po konzultaci se Špá?ou, pokud bych jel na sraz ?ERVEN plechovkou, mohli bychom auto(auta) vzít a nave?er ud?lat pro všechny p?edvád?cí show (a? taky poznáte jiné motory)
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #12 kdy: Středa, 22/03/2006, 14:40 »
Ja stim Oldo pocitam byl to dobrej napad.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kon?ím ...
« Odpověď #13 kdy: Středa, 22/03/2006, 14:42 »
Ahoj,
slovo kon?ím zní p?íliš definitivn?. Nakonec plechovka jsou jen dv? motorky spojené p?í?n? za ú?elem ušet?it jeden motor - takže tady bych rozdíl nevid?l. Je t?eba dávat pozor p?i klopení zatá?ek, aby Ti nezmizel horizont za palubovkou (tolik chytrý rady).
Po volbách se to má jako obvykle všechno zas zlepšit, tak nev?š hlavu. P?eji, a? se Ti všechno dob?e vy?eší - n?jaká sympatická 125-ka se t?eba najde. Koneckonc? i já najezdil pár tisíc na Babet? a nestydím se za to.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Kon?ím ...
« Odpověď #14 kdy: Středa, 22/03/2006, 14:50 »
Babeta je super stroj.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!