Autor Téma: Brano z (SK) a jeho Canyon na Ukrajine  (Přečteno 4673 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Brano z (SK) a jeho Canyon na Ukrajine
« Odpověď #15 kdy: Středa, 30/08/2006, 10:57 »
Citace: Pepicek
Stálo to cca 1100,- K? (mám doma jízdenku tak to ve?er zedituju na p?esnou cenu) s tím, že v cen? byla p?eprava motorky, ?idi?e a m?l jsem p?íplatek za to abych byl v kupí?ku (l?žkovým nebo lehátkovým, nevím p?esn?, takový ty t?i postele nad sebou) sám.

Na nakládku p?ijedeš v 19:45 (nakládka je do 20:45, ale je dobrý p?ijet hned na za?átek, protože motorku ti vezmou jako první). Nikdo ti s naložením motorky nepom?že, jen ti založí kola. Je pot?eba vzít si svoje upínací popruhy, ideáln? 3 - 4 a motorku dob?e p?ikurtovat. Mali?ko sem se bál, ale všechno bylo bez problém?, naložil sem jí s bo?níma kuframa i s topcasem a v Poprad? po?ád byla tam, kde sem jí p?ivázal :-) Jestli je pot?eba v?d?t víc tak se ptej, já nevím co napsat...
To mi upln? sta?í. Šlo mi hlavn? o to jak to mají technicky zajišt?né a koukám, že nijak. Ve zkratce se teda dá ?íct, že pokud se s mašinou p?i p?evozu n?co stane, nikdo ti nic nedá, jelikož jsi si jí tam dával sám? To se mi moc nelíbí :(
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Brano z (SK) a jeho Canyon na Ukrajine
« Odpověď #16 kdy: Středa, 30/08/2006, 11:51 »
Ur?it? je to pojišt?ný, sepisovali s náma papíry pro pojiš?ovnu, cht?li tam p?ípadný závady na stroji a tak podobn?. Mrknu doma do t?ch papír?, z hlavy to p?esn? nevím. Ale nakládka motorek je fakt jen na majiteli, to maji uvedeno.
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010