Autor Téma: Zářijový sraz CC ve Východních čechách - VELKÝ VŘEŠŤOV 2007 [14. - 16.9. 2007]  (Přečteno 24451 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Já jsem psal asi před měsícem, že jsem v práci, takže prosím, přesunout do nepotvrzenejch. Žádal jsem o dovolenou, ale dozvím se to asi 3 dny předem.
A všechno je jinak... Mik.

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Zdar.
Projistotu se tu tedy zopáknu a potvrzuji že Drtič + 3 stále platí!!!!!  ;D  8)

P.S.: Godzi, doufám že to budeš mít dobře zorganizované ?!?!  ;)  :o
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
no ja si kldine vlezu i do chatky , ale ve sme je mi to jedno jinak samozdrejme potrvzuji ucast
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Zdar a sílu, bohužel vám musím oznámit, že se z důvodu pracovní vytíženosti nezůčastníme zářijového srazu. Takže tímto ruším, co jsem objednal, tj. Paolo+3, Speedy+1 a Radek +1. Snad jen pokud to jen trochu půjde, zastavili bychom se jen na sobotu odpoledne a večer zpět.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Zdarec Godzi takže potvrzuji svoji účast na srazu ale jeste nevim jestli styn nebo chatka ale pokud bych mohl s nekym do chytky tak se mi urco ozvete  ;), nechce se mi samotnému platit celou chatku. a prijedu sám. Zatím ahoj a motorismu zdar!       
                                                                                                        Jendoslav
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Takže já potvrzuji účast takto:

Oldín + dvě  :-) 

stan (ženský mě do něj ukecali, ať neplatíme chatu)

jedem na 1 noc (z PA na SO), jelikož Zuzka má v SO navečer akci, já v NE odjíždím do Německa pro zboží a Pája (majitelka stanu) musí taky v SO domů
« Poslední změna: Neděle, 26/08/2007, 22:37 od Oldin »
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Zdar a sílu, bohužel vám musím oznámit, že se z důvodu pracovní vytíženosti nezůčastníme zářijového srazu. Takže tímto ruším, co jsem objednal, tj. Paolo+3, Speedy+1 a Radek +1. Snad jen pokud to jen trochu půjde, zastavili bychom se jen na sobotu odpoledne a večer zpět.
Přesně tak to chystám také, doufám, že se nějak domluvíme a pojedem spolu... Teda když mne vezmete! Slibuju, že nebudu zdržovat.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Fgy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Pohlaví: Mužské
  • CANYON 600
Čau, tak já se taky zopakuju.
Fgy + možná moje slečinka jestli se jí bude chtít.... :)
jo a každopádně stan!
A jestli někdo pojede od Brna,Tišnova nebo Blanska, tak dejte vedět. ať nemusím jet sám.
« Poslední změna: Pondělí, 27/08/2007, 18:34 od Fgy »

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
to Mikusak: pochopitelně, že tě vezmeme s sebou, teda jestli pojedeme. Zatím fakt nejsem schopen něco slíbit na jistotu, jak v tom bude jasno, ozvu se.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Vše je akceptováno... ale lidi... NEVÍTE O CO PŘICHÁZÍTE!!!!! ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Doležal František

  • Čestný člen CC
  • Pokročilý
  • ****
  • Příspěvků: 94
    • http://doktorbig@seznam.cz
Promin Godzi nejak jsme se zapoměli.Tak že jede Franta a Helca,Radim a Hanka.Amik bohužel nejede letí na dovču a Ondra ma akci.Tak tímto obednavam chatku pro 4,ale jen ze soboty na neděli,Hela musí do prace,nic jineho se neda dělat.Doufam že mas objednané hezké počasí. Jo a kdo pojede nahodou v sobotu od Brna tak dejte vědět.Frčíme od Blanska
« Poslední změna: Úterý, 28/08/2007, 19:37 od Doležal František »
Suzuki Dl 1000 V-STROM

Offline Bida

  • Sponzor CC 2013
  • Pokročilý
  • *****
  • Příspěvků: 96
Tak pokud to bude trochu možné, tak se taky ukážu. A jako vždy pod stan. Tak to chce jenom dobré počasí.
                     
                       Bíďa

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak, aby v tom byl ještě větší chaoz, tak u mě je taky změna... Mladá bohužel nejede, ale jede se mnou SpiderX, kámoš na varanovi... a ukecal mě na stan.. Tudíž Ice + SpiderX = Stan  8)

Kua, se mě se ještě stane zálesák  ;D
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
  :o  :o  :o Pozor Důležité  :o  :o  :o

Z důvodu návštěvy dětí v Dětském domově v Nechanicích prosím všechny, aby si s sebou vzali nějaké maličkosti pro tyto děti...

Děkuji

Godzi... 8)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Godzi, pravděpodobně pojedu, bydleni budu řešit asi stanem, nebo až na místě, to se uvidí  ;D
Suzuki V Strom DL 1000