Autor Téma: Elefant 900-Kolik papá?  (Přečteno 2970 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Elefant 900-Kolik papá?
« kdy: Pondělí, 20/08/2007, 13:21 »
Má někdo ze zde přítomných tenhle stroj?Zajímalo by mě kolik si vezme.Měl jsem před tím Gran Canyona,a ta potvora si brala kolem sedmi.Teď mám nabídku vzít Elefanta,ale bojím se té spotřeby...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #1 kdy: Úterý, 21/08/2007, 08:32 »
nemá to náhodou stejnej motor???
Hayabusa 1,3 MPi

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 21/08/2007, 09:38 »
Jaky tam mas motor? Ja mam Ducati, 97 a basti mi to kolem 7 litru

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 21/08/2007, 17:10 »
Samozřejmě je tam stejný motor.Kámoš to má v Monsteru a tvrdí že jezdí kolem šesti..
Připadá mi blbý,aby mi motorka s 220kily a obsahem 900 žrala víc jak cca 1300Kg auto s obsahem 1,7.To si asi nechám svůj jednovál-jezdím do pěti...

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 09:43 »
Mno, nemam zkusenosti z GC, ale spotrebu na slonovi proste neresim. Mozna basti trochu vic, nez je v kraji zvykem, ale vynahradi ti to zabavou....

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #5 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 11:24 »
Beru,ale proč třeba TDM-podobný obsah dokáže jezdit do pěti?Poslední rok pořád řeším dilema jestli zůstat u jednoválu nebo vzít zase dvouvál.Už sem oplakal i tu větší váhu,ale ta spotřeba mě prostě irituje...

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #6 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 11:29 »
To neni jen o obsahu. Ber v potaz tocky, kompresi apod. a hlavne ta zabava :-) Vezmes za to a jede to, nemusis "postrkovat"

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #7 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 11:35 »
A proč myslíš,že mě tak láká ;D

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #8 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 11:39 »
Muzu jen doporucit. Trochu jiny styl jizdy, ale rychle se da zvyknout. Kratsi servisni interval (ale levnejsi napr. oleje).
Vyborny podvozek i motor (mam tam Ducati). Sucha spojka je o zvyku, na popojizdeni nic moc, ale vynikajici pri rychlem a sportovnim razeni. Vazne ji nakonec ocenis.

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #9 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 11:51 »
Vím "vo co go",měl jsem Grand Canyona.Ale s tím se nedalo ani za humna,čistě silniční stroj.Od Elefanta si slibuju,že mu mírný terén nebude vadit.Potíž bych ale viděl v tom,že já  mašinu právě používám na kratší jízdy,a pak přemýšlím že na ježdění do práce jsou lepší stroje...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #10 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 13:18 »
hoši hoši hoši...
zase se tu řešej krávoviny... boooože muj.... nevim.... jestli si někdo kupuje motorku kvůli spotřebě, tak mi mu poradil ať si koupí fichtla nebo babetu....
Osobně si myslim, že sportřeba je jenom vedlejší ukazatel... spíš bych se zaobíral spolehlivostí, dostupnosí ND a servisu... jestli něco žere o litr míň nebo víc si myslim je ....
Hayabusa 1,3 MPi

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #11 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 13:27 »
Souhlasim s GODZIm. Vsak jsem take v tomto duchu odpovidal. Spotrebu neresim. Elefant 900 me bavi tak, jak jezdi. Nejezdim tak, aby nezral :-)

Snack

  • Host
Re: Elefant 900-Kolik papá?
« Odpověď #12 kdy: Čtvrtek, 23/08/2007, 13:28 »
Zvladne nejen lehky, ale i stredne tezky teren bez ztraty kyticky. V terenu je to spise otazka obuti.

Vím "vo co go",měl jsem Grand Canyona.Ale s tím se nedalo ani za humna,čistě silniční stroj.Od Elefanta si slibuju,že mu mírný terén nebude vadit.Potíž bych ale viděl v tom,že já  mašinu právě používám na kratší jízdy,a pak přemýšlím že na ježdění do práce jsou lepší stroje...