Autor Téma: Navigator  (Přečteno 15570 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #45 kdy: Středa, 05/12/2007, 15:36 »
Tohle video jsem nedávno viděl a je to bomba. Existuje cestovatel Nick Sanders který objel zeměkouli už pošesté na R1, ale kromě telefonu, kreditky a kamery neměl s sebou nic. Žádné GPS, nic... Jenomže jel podstatně kratší cestu - 33 000 km. a jenom po silnici, spal po hotelích, stravoval se v restauracích a sjel to zhruba za tři týdny. Ale oproti tomu je tenhleten Sjaak Lucassen úplně jiná třída. Oravdovej dobrodruh, kterej má můj obdiv. Mít prachy, taky bych chtěl podniknout pořádnou cestu, ale asi na něčem jiném než R1.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #46 kdy: Středa, 05/12/2007, 20:25 »
čéče... co takhle fichtl??? hoši to by byl hukot... možná bys to odjel dřív, než kdybys to šel pěšky, ale co viď...

Hele nemáte něgdo DVDčko jak jel ten skotskej herec... si jako za boha teďka nevzpomenu na jméno... hrál ve Hvězdnejch Válkách Obiwana Kenobyho!!! Ten to jel taky docela dobře...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Navigator
« Odpověď #47 kdy: Čtvrtek, 06/12/2007, 06:34 »
čéče... co takhle fichtl??? hoši to by byl hukot... možná bys to odjel dřív, než kdybys to šel pěšky, ale co viď...

Hele nemáte něgdo DVDčko jak jel ten skotskej herec... si jako za boha teďka nevzpomenu na jméno... hrál ve Hvězdnejch Válkách Obiwana Kenobyho!!! Ten to jel taky docela dobře...

Nj, ale ten to jel za celkem znacnyho medialniho humbuku a myslim, ze i s doprovodem. To je nic moc. Ale zase jel no, to ja treba nejedu  ;D.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #48 kdy: Čtvrtek, 06/12/2007, 17:41 »
každej wole jede někam... už vim Ewan McGregor!!! Jel to ještě s jedním týpkem... na bramborákách...koukal jsem na to v televizi... fakt super...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #49 kdy: Neděle, 09/12/2007, 12:38 »
Jel s doprovodem dvou teréních Mitsubishi. Běželo to na kabelovce, kterou bohužel nemám, tuším že to dokonce opakovali všech 10 epizod. Mediální humbuk tam byl to je pravda. Nicméně kdybyste někdo to DVD měl, nebo jste znali někoho, kdo ho má, nejlépe s českými tit. ;), tak dejte vědět. Docela bych ho chtěl. Díky!
http://www.longwayround.com/lwr.php
« Poslední změna: Neděle, 09/12/2007, 12:40 od changes »

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #50 kdy: Neděle, 09/12/2007, 20:00 »
já na to koukal loni na zelílendu a tam mě to právě zaujalo... je to stejně boreček... teda oba dwa...
si vemte... kolik "celebrit" todle v historii podniklo!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Navigator
« Odpověď #51 kdy: Neděle, 09/12/2007, 20:36 »
já na to koukal loni na zelílendu a tam mě to právě zaujalo... je to stejně boreček... teda oba dwa...
si vemte... kolik "celebrit" todle v historii podniklo!!!


kaslu na celebrity, kdyby to objel franta Voprsal ze Zelilandu na Jawe 350 to by bylo neco.

Ale na druhou stranu blika na jejich webu, ze vydelali na charitu kolem 1 000 000 dolaru! Coz se ceni! Toz to diky kluci!
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Navigator
« Odpověď #52 kdy: Neděle, 09/12/2007, 21:03 »
Jel s doprovodem dvou teréních Mitsubishi. Běželo to na kabelovce, kterou bohužel nemám, tuším že to dokonce opakovali všech 10 epizod. Mediální humbuk tam byl to je pravda. Nicméně kdybyste někdo to DVD měl, nebo jste znali někoho, kdo ho má, nejlépe s českými tit. ;), tak dejte vědět. Docela bych ho chtěl. Díky!
http://www.longwayround.com/lwr.php


No pokud vim, tak je to kolekce 3 DVD disku s epizodami plus nejaky bonusy. Bohuzel origos u toho CZ titule nejsou. A co jsem jen tak zbezne koukal tak ani na dvdripy titule asi nikdo neudelal.

Jo a jinak, nikoho neznam, kdo by to mel.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #53 kdy: Pondělí, 10/12/2007, 08:23 »
wole...jax napsal...kdyby to jel nějak  Franta Vitvar z Bohuslavic nebo nevim wodkuď, tak by si asi nevydělal ani na benál :) :) :) :) :) :) :)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re: Navigator
« Odpověď #54 kdy: Středa, 11/05/2011, 12:39 »
Já na Navigatora přešel přímo z Canyon 500.. líbilo se mi jak lidé věcí neznalí si ty motorky pletli a zameňovali.. časté byly otázky "proč jsem si tu černo-červenou kombinaci přestříkal na modro".. ale po nastartování se začli divit a chápat, že se jedná o dva úplně odlišné stroje.. :-)
osobně jsem pak ještě měl možnost se svézt na Gran Canyon 900 a musím říct, že ani tyhle dvě sestřičky se moc nedají srovnávat.. Ducati motor má zcela jiný charakter i chuť.. zvuk je klasická klepavá Ducati, takže na volnoběh máte strach jestli se nerozsype, ale při jízdě krása.. chod motoru je takový plynutý a jemný.. a spotřeba prý kolem 5-6l.. oproti mému Navigatoru, kdy mi připadá, že se pod 8l nikdy nedostanu ať jedu 90 nebo 200.. ono to ale taky může být dáno řídící jednotkou, kdy už při koupi vadná původní u mého byla nahrazena údajně z X-Raptoru, takže pokud věříme tézi, že ty motory u Navigatora a X-Raptoru jsou naprosto shodné a mají jen jinak naladěné řídící jednotky, měl bych tedy mít pod sedlem 115k.. ověřit by se to dalo asi jen projetím na jiném Navigatoru a z pocitu jízdy na něm..a na zvýšený výkon by se ale dala použít výmluva proč je jak citlivá plynová rukojeť.. reaguje na sebemenší přidání nebo zavření plynu, takže po delší jízdě mám téměř únavovou zlomeninu zápěstí jak se snažím aby to se mnou škubalo co nejmíň.. a taky, že tak žere zadní gumu..

a k tomu seroši o cestě Ewana McGregora kolem světa.. teď ho zrovna dávají v dabingu na Prima Cool místo nových dílů Top Gearu.. občas koukám.. taky by mě podobná cesta lákala, rád na motorce cestuju.. ale sám ne.. chtělo by to víc podobných bláznů..
a jestli KTM nebo BMW.. já to vidím takhle.. KTM je možná lepší volba pro ty, co mají endura a krosky v ruce.. pěkně do stupaček.. servisní zručnost a pořádnou fyzičku.. nehledě na to, že pod 180cm se budete hodně trápit.. BMW oproti tomu je ideál v tom, že si ho může koupit každý Fritz a Helmut s pupkem a bez mrknutí oka na něm tu zeměkouli skutečně objet, když budou chtít..
« Poslední změna: Středa, 11/05/2011, 12:44 od Jedničkář »

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re:Navigator
« Odpověď #55 kdy: Středa, 14/08/2013, 20:48 »
Nevíte náhodou někdo o zadním vyplétaném kole na Navigatora? Pokud ano, díky za tip.

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Re: Navigator
« Odpověď #56 kdy: Sobota, 31/08/2013, 19:14 »
já na to koukal loni na zelílendu a tam mě to právě zaujalo... je to stejně boreček... teda oba dwa...
si vemte... kolik "celebrit" todle v historii podniklo!!!


kaslu na celebrity, kdyby to objel franta Voprsal ze Zelilandu na Jawe 350 to by bylo neco.

Ale na druhou stranu blika na jejich webu, ze vydelali na charitu kolem 1 000 000 dolaru! Coz se ceni! Toz to diky kluci!

Franta Vopršál (sice jen z Čech a ne ze Zelilandu) nedávno vyjel na výše jmenované Jawe 350, tak uvidíme kam až se dostane...  :)
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline Fireboy95

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Pohlaví: Mužské
  • Cagiva Navigator 1000
Re:Navigator
« Odpověď #57 kdy: Neděle, 11/02/2018, 18:26 »
Zdravím, jsem hrdým majitelem Navigatora už něco málo přes rok, za tu dobu jsem najezdil okolo 8 tis km a spokojenost, jen dostupnost některých dílů je žalostná, já třebas sháním celou tu dobu pravý podsedlový plast protože na té mojí z nějakého důvodu chybí. Nad registrací jsem uvažoval už když jsem měl Canyona (dva roky) ale nějak jsem to oddaloval a potom jsem si už myslel že do Cagivy znova nepůjdu a ejhle  ;D, tak jsem se sem zapsal, jen koukám že většina příspěvků už je celkem letitá, tak se chci zeptat jestli to tu ještě žije, díky za přečtení a ať je už teplo  ;D


Offline petrik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re:Navigator
« Odpověď #58 kdy: Pondělí, 19/02/2018, 10:57 »
Asi už to všichni prodali,jen mi dva koupili(já letos zajíce v pytli....).Vím,že je to bláhové,ale sháním spodní plastový kryt motoru.Kdyby někdo věděl.....

Offline Fireboy95

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Pohlaví: Mužské
  • Cagiva Navigator 1000
Re:Navigator
« Odpověď #59 kdy: Pondělí, 19/02/2018, 11:20 »
Ahoj, to jsem rád že se někdo ozval, co se týče toho krytu zkus i zahraniční servry, je tam daleko větší nabídka než u nás, třebas, ebay.com, polské allegro.pl a další, někde jsem na ten plast narazil když jsem hledal ten svůj boční ale zaboha si nemůžu vzpomenout kde, zkusím se mrknout, zkus i tady toho www.motoone.sk, dováži motorky a díly ze zrahaničí, mám u něj poptaný ten plast, u nás podobných překupníků bude taky hodně, držím palce ve schánění, já ten svůj už hledám rok a cosik, vždy narazím jen na ten druhý :-D, začínám i uvažovat že bych si to vyrobil, jen nemám kopyto podle kterého to udělat, pokud budeš neúspěšný jako já možná by se dalo dohodnout že ty by sis vyrobil kryt pod motor podle mého a já pravý podsedlový kastlík podle tvého z laminátu, výroba není tak těžká jen je potřeba předloha  ;D podle které se udělá kopyto, jinak odkud jsi, určitě moc blízko ne, protože za tu dobu co tu motorku mám jsem ještě druhou nepotkal :-D