Autor Téma: Magor!!!!  (Přečteno 4399 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: Magor!!!!
« Odpověď #15 kdy: Středa, 16/09/2009, 20:51 »
čoveče nejseš nějakej hustej ty kluku jalová??? kolix toho najezdil čéče??? až toho najezdíš dopředu to co já nacouval, tak wole remcej...nevim jak ty, ale nevzpomíná si že bych někdy řešil jakej dám na mašinu vejfuck, nebo jakou barvou ji natřu či snad jak ohnu zpátky rám...ehm...asi tagle...takže si sedni, dej si pívo, vyhoň si péro nad r1 a uklidni se...

Hele potkali jste me v Nachode kdyz jste jeli na Ostas a stacilo me 45 vterin co jste kolem me "projeli". Rekl bych ze jsem videl za tu chvili asi 4 situace (byli jste totiz asi 4kusy motorek), ktery zazrakem skoncily v pohode, pac lidi v autech koukali. Tot vse, nic bych neventiloval, ale kdyz uz se tady o tom bavite......

Napr, nakladak poustel do kolony dve auta, ktera odbocovala z vedlejsi na hlavni doleva. (videl jsem jak na ne kyne v jeho zpetnym a auta vyjizdela) No a vy borci jste to tam suverene strihli pred ten nakladak a pak dal a dal...... celkem me zatrnulo...

Kdyby Jenda chtel, mohl jet semnou, ja jel jak priposranej s autakama, pac byl provoz jako prase a vsude se motali chodci atd.... Ale ono me v tom spechu ani Darkness nepoznal, kterej z ty jizdy taky nebyl dvakrat nadsenej....

Takze byses mohl spis uklidnit ty Godzi, pac jako Jenda ma vesmes pravdu.
« Poslední změna: Středa, 16/09/2009, 20:53 od sejrac »
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Magor!!!!
« Odpověď #16 kdy: Středa, 16/09/2009, 20:55 »
bububububuuuuu začínám se bát že si rozbiju držku... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Já si myslim, že každej jezdí na co má...a když na to nemá, tak skončí....
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Magor!!!!
« Odpověď #17 kdy: Středa, 16/09/2009, 22:53 »
Hele godzi... nad tvejma komntarema se tady chlamem vsici z naseho bejvaku....ale musim souhlait ( uz nevim s kym) ale kdyz jendo nestacis tak to nehrot a nenech se tlacit nekma co nedavas ebo nehces davat . ja gdyz jel s godzim po takovy rozmlaceny ceste kde sem mel pocit ze mi riditka vymlatej zuby a godzi tu cestu znal a jel rychlejc tak sem si ho taky nechal ujet i s tim ze sem si pak musel vyslechnout kupu kecu... ale kdyz jeto cesta kterou neznam tak to do ty zatacky nervu po stupacce kdyz tam muz cekat diru jako by tam projel tank .... proste kazdej na to co ma .... tezko e pak budes omluvat tim ze ses rozsekal kvuli nekomu ze jel jak prase
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Magor!!!!
« Odpověď #18 kdy: Čtvrtek, 17/09/2009, 06:55 »
 ;) hele co to divadlo???
Hayabusa 1,3 MPi

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Magor!!!!
« Odpověď #19 kdy: Čtvrtek, 17/09/2009, 13:42 »
Nebudem to už řešit, stalo se stalo, s to už nikdo neovlivní, taky třeba kvůli tomuhle nerad jezdim s více lidma ve skupině, furt si musíš někoho hlídat, jet podle něj nebo tak, nejradši jezdim solo. Jo  a nad R1 onanovat nebudu nema to cenu, je to mrdka líná. Toť vše
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: Magor!!!!
« Odpověď #20 kdy: Sobota, 19/09/2009, 20:13 »
Hele Godzi, někdy nám musíš ukázat jak couveš na motorce a já ti pak řeknu kolik si toho na ní mohl asi tak nacouvat. To má Jenda určitě najeto víc než ty nacouváno. Ale můžete si dát paralelní jízdu zručnosti a uvidíme. Ty budeš couvat a Jenda pojede popředu a myslím že po prvních dvou metrech tě to machrování přejde. budeš totiž za jelito neschpný....
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Magor!!!!
« Odpověď #21 kdy: Neděle, 20/09/2009, 20:26 »
 ;D ;D ;D ;D ;D
Hayabusa 1,3 MPi