Autor Téma: Po zapnutí klíčku ztratí napětí  (Přečteno 806 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline JacobHot

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Po zapnutí klíčku ztratí napětí
« kdy: Pondělí, 21/05/2018, 14:04 »
Zdravim všechny, mám takový problémek. Dnes jsem si vytáhl canyona, nastartoval a nechal chvili běžet. Když jsem ho vytláčel z garáže že vyjedu tak mi chcípnul a už nejde nastartovat. Absolutně nemám tucha čím to může být. Zkoušel jsem proměrit baterku a s vyplým klíčkem má 12,58V ale jakmile zapnu klíček tak to spadne na cca 5 až 6V. Při roztlačení chyt na drc a napětí na baterce se pohybovalo na 10V po přidání kleslo na 5V a světla to ani pořádně nerozsviti. Nevíte nekdo po čem jít? Jedná se o CC 500 rv 2001.

Offline JacobHot

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re:Po zapnutí klíčku ztratí napětí
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 25/05/2018, 18:54 »
Tak jsem dnes propípaval všechny kabely a nejsem z toho vudbec moudrej  ;D prikladam foto kabelu co jsou od altiku(nejspíš) a zaraží mě že všechny ty žlutý kabely jsou "propojený" pipaj mi všechny proti sobě. Má to tak být? Mohl by jste mi to někdo na svém kaňonu zkusit abych věděl jestli je to ok nebo ne?

Offline JacobHot

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
Re:Po zapnutí klíčku ztratí napětí
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 27/05/2018, 21:14 »
Další poznatek :-) startér se mimo motorku točí ale když je v ní tak se ani nehne :-D mohlo by to být volnoběžkou? A když startér stojí a ani se nehne tak vytváří skrat kterej sejme baterku na 2V?