Autor Téma: Máte někdo vyhřívané hefty?  (Přečteno 12878 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #30 kdy: Středa, 16/03/2005, 13:52 »
ja mysto mydlove vody pouzivam konkor s hadickou:-) jinak moooc dikas sejrac ze ses me zastal mas to u me.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

cechajda

  • Host
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #31 kdy: Středa, 16/03/2005, 14:29 »
Skvele :))) Ale Spatas je opatrne prase. To se musi vzit v potaz.


Nic proti Sejre, ale ty jsi za Spatou uz nekdy sedel, ze ho takhle branis???Moc dobre si vzpominam na to ze uz jsme parkrat meli na male! =(

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #32 kdy: Středa, 16/03/2005, 14:34 »
kDO SEDNE NA MOTO MA NA MALE POKAZDE!Je to proste riziko a vo tom to je nebejt to riziko tak je to bezny dopravnio prostredek jako je treba auto ale k moto clovek musi mit proste vzat a proto jestli se ti to nelibi tak smnou nejezdi ale ja mam pocit ze se ti to libi jinak by jsi si nekupovala helmu obleceni rukavice atd.Priznavam ze by se dalo obcas jezdit opatrnejc alke nekdy to proste laka.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #33 kdy: Středa, 16/03/2005, 19:48 »
Teda vy nad?láte. Co má ?íkat moje koooo?a když  za mnou vlaje jako vlajka USA na m?síci. Už mám skoro barvu z helmy pry? jak m? furt tlu?e :-)

Spatasi, ty vymejšlíš interkom, nebo si ho chceš koupit? Jestli jo, tak dej v?d?t, já o n?m taky siln? uvažuju.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #34 kdy: Středa, 16/03/2005, 20:51 »
Citace: godzi
Teda vy nad?láte. Co má ?íkat moje koooo?a když  za mnou vlaje jako vlajka USA na m?síci. Už mám skoro barvu z helmy pry? jak m? furt tlu?e :-).
Tak to je dobre, na mesici totiz nefouka, pac tam neni vitr. Ta vlajka byla fake ostatne mozna jako cele pristani na mesici.

(co to tady placam? mimo misu celkem .) )
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #35 kdy: Středa, 16/03/2005, 20:52 »
Citace: cechajda
Nic proti Sejre, ale ty jsi za Spatou uz nekdy sedel, ze ho takhle branis???Moc dobre si vzpominam na to ze uz jsme parkrat meli na male! =(
Ano sedel, ale je pravda ze jen asi 3km a jeste k tomu v zahranici. Ty s nim jezdis urcite casteji.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #36 kdy: Čtvrtek, 17/03/2005, 10:26 »
No když už jsme u tý vlajky, tak amíci byli fykaný a vlajku zav?sili i zvrchu, no di? víš jak to myslim. A je fakt, že to p?istání nep?istání bylo dost záhadný.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #37 kdy: Pátek, 18/03/2005, 13:49 »
interkom jen zvazuju koupit za dratovej ridic sppolujezdec chtej v bikers crownu 1400kc
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #38 kdy: Pátek, 18/03/2005, 21:38 »
1400?????

To je nejaky drahy, ne???? Nebo ja teda nemam predstavu, ale podle me kdyz uz se do toho poustis( poustime) tak sehnat takovej typ, kterej se da propojit i s jinejma. Jako takova vysilacka nebo ne? No, je to taky otazka penez ktery do toho chces nebo chceme vrazit. No uvidime.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #39 kdy: Pondělí, 21/03/2005, 07:54 »
Kluci vydržte. Už to brzy napíšu. V?era jsem odzkoušel komunikaci mezi bike a základnou. A dal jsem za 2 vysíla?ky 1690,- a za dopl?ky 850,- takže te? mohou komunikovat 2 mašiny mezi sebou a každý se svým spolujezdcem a každý z nich se všemi, takže 4 lidi na 2 strojích a na víc jak 3 litry to pro ty 4 lidi nevyjde. Zatím jsem nezkoušel mezi 2ma mašinami, nemám jich tolik, ale fungovat to bude. Už brzy otev?u na toto téma diskusi.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #40 kdy: Úterý, 22/03/2005, 12:18 »
Vracím se k p?vodnímu tématu - vyh?ívané hefty
Mám je namontované, napájení jsem p?ivedl od baterky (je tam na p?ívodních kabelech i 5A pojistka), ale aby mi to n?kdo nevytloukl, p?ed?adil jsem malé relátko, které spínám (jak mi tu n?kdo poradil) od 12V p?ivedených k palivovému ventilu.
Funguje to krásn?.

PS: na téma interkom jsem založil nové téma na CAGIVA a podrobnosti jsou jako p?ísp?vek na stránkách v sekci:

Cagiva Club > Zkušenosti > Interkom
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

B?e a

  • Host
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #41 kdy: Pátek, 25/03/2005, 16:15 »
Oldine a kluci co už máte funk?ní hefty, pora? te mi ješt?. Kam jste umístili ten ovládací knoflík (je to docela monstrózní). M? napadá jedin? doprost?ed ?idítek nad brejle. Potom,jak jsi vy?ešil v?tší délku heft? oproti p?vodním tak, aby šly namontovat závaží?ka. Já se na montáž chystám te? o svátcích, a zarazilo m?, jak jde ten levý heft úpln? voln? na ?idítko, a drží tak posledníma dv?ma a p?l centimetrama. Je to tak normální? A nakonec, kam jsi umístil spojení konektor?, protože vedení od obou heft? je dost dlouhé. Napadá m? n?kam pod bandu, kam by dosáhly jak dráty od heft? tak od ovládacího knoflíku. Dík p?edem za info. B?e?a

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #42 kdy: Pátek, 25/03/2005, 16:22 »
B?é?o, te? mám fofr, ale ve?er ti to p?esn? popíšu a pošlu ilustra?ní foto. ?ešil jsem to taky a nakonec jsem to vy?ešil docela elegantn?.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

B?e a

  • Host
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #43 kdy: Pátek, 25/03/2005, 16:55 »
Oldine,díky moc.Já se na to chci vrhnout zítra ráno. Takže než se do toho pustím, tak juknu na web. každá Tvoje rada bude užite?ná, protože ud?lat to je stranda, ale vymyslet to .... A pro? vymýšlet již vymyšlené. Takže p?edem dík. B?e?a

P.S. já m?žu dát k dobru zase návod jak jsem vy?ešil elegantn? zavírání tý malý schránky nad sv?tlem tak aby v??n? nedrn?ela,držela a p?i každým otevírání si nem?l strach že to utrhn?š i se sv?tlem.Podle katalogu tam m?l být n?jaký bajonetový záv?r ale ve skute?nosti není, a tak jsem to vymyslel a ud?lal docela elegantn?.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Máte někdo vyhřívané hefty?
« Odpověď #44 kdy: Pátek, 25/03/2005, 22:36 »
Takže pro B?é?u a ostatní, co to zajímá. Jdu na to.
Sundání a nasazení heft? za pomoci mýdlové vody tu n?kdo poradil a je to super, díky mu za to!
Já mám závaží?ka, takže jsem je cht?l zachovat, akorát jsem v t?ch nových heftech musel ud?lat díry, aby tam šly str?it. U plynu od?íznout víc, aby se to p?kn? to?ilo. Možná jsem to neod?ízl úpln? elegantn?, ale není to vid?t. Polohu, hlavn? u plynu, jsem zvolil takovou, aby kablík šel v míst?, kde bude nejmén? p?ekážet a to od volnob?hu po plný. Kablíky jsem p?iheftoval stahovacími pásky k ostatním kabel?m, u plynu s v?tším pr?hybem.
P?epína? jsem chvíli promýšlel (není nejmenší), ale jelikož prostor hrazdy už mám obsazený, nakonec jsem ho s trochou trp?livosti chytil úpln? vpravo do toho kousku, než za?íná hrazda.
Konektory jsem propojil, zatáhl do smrš?ova?ky a p?ipáskoval k lanovod?m. Byla to ale dost velká a nevzhledná a p?ekážející "bakule", tak jsem to za pár dní všechno osk?ípal od konektor? a sletoval napevno a hezky zasmrštil. Kabely jsem nezkracoval jsou nasoukaný do tý prost?ední škvíry pod prost?ední plastový kryt nádrže.
P?ívodní kabely jsem škvírou mezi nádržemi protáhl pod sedlo a tady po stran? rámu až k baterce. Má to pojistku na p?ívodu, tak jsem to v první fázi chytil p?ímo na baterku. Pravda ale je, že kdyby n?kdo p?išel k mašin? a zapnul mi to, tak baterku vytlu?e. Po pár dnech jsem tedy sehnal malé 12V relé, zad?lal ho do krabi?ky a smrš?ovky a + k napájení heft? vzal p?es n?j. Relé i pojistka se krásn? vešly do škvíry za baterku.
Chvilku jsem hledal kde vzít spínání a nakonec jsem použil to, co už taky n?kdo psal a p?ivedl jsem kablík od +12V na pravém benzinovém ventilu. P?išlo mi to njjednodušší.
Tak to je snad všechno, jestli je to n?kde nesrozumitelné, snad pomohou fotky, i když mi ten fo?ák n?jak ost?il jinam, než m?l.

PS: fotky tam nemohu dostat, poprosím Sejra, a? je tam vloží.







OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L