Autor Téma: Jaké používate zabezpe?ení motorky??  (Přečteno 15201 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #45 kdy: Čtvrtek, 23/02/2006, 18:41 »
Myslím, že jako machrovinka je to dobrý, ale na Canyona trochu zbyte?né... :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #46 kdy: Čtvrtek, 23/02/2006, 21:33 »
kdepak je to husty:-)
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #47 kdy: Pátek, 24/02/2006, 21:54 »
tak to na svém mazlovi spáchej... až to uvidím v chodu, t?eba se taky hecnu :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #48 kdy: Pátek, 24/02/2006, 22:03 »
Nechápu k ?emu je dálkový startování? Jaký to má praktický význam?
A všechno je jinak... Mik.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #49 kdy: Pátek, 24/02/2006, 22:06 »
praktický žádný.... teda m? nic kloudného nenapadá... ale jako machrovinka? docela jako jo :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #50 kdy: Sobota, 25/02/2006, 08:08 »
To vite ze to ma prakticky vyznam.
Priklad:

Na srazu typci A, B, C.

A: Hele kamo, za 10min. je vyjizdka.
B: Tak ja to ohreju. Cvak. Hnn hnn.
A. Kua to je vostry!
C: (nic nerka) Ujede Vam na masine a mate po vyjizdce.

Takovy to ma vyznam.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #51 kdy: Sobota, 25/02/2006, 14:50 »
M?žeš zah?ívat motor aniž bys n?jak výrazn? p?erušil a narušil lehkou konverzaci s práv? lovenou dívkou, to je už po?ádný d?vod to tam mít, no ne :D
Suzuki V Strom DL 1000

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #52 kdy: Sobota, 25/02/2006, 20:29 »
taky si myslím, že jde spíš jen o machrovinu... zvláš?, když k zah?ívání motoru pot?ebuju syti?, a nevím, ale pochybuju, že je to n?jak vychytané i s tím... takže by jsi stejn? musel k mašin?.... nebo se pletu?
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Guest

  • Host
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #53 kdy: Úterý, 28/02/2006, 07:20 »
Citace: godzi
To jo, pokud by majitel canyona nem?l 175 cm a 60 kg a ten zmrd n?m??il dva metry a metrák váhy. Pak by se to mo?ná vyplatilo.

Nevíte náhodou, kolik stojej vyh?ívaný rukojeti? A kde se daj po p?ípad? sehnat?
Ahoj,

Máme je v obchod?, stojí 780,-K?, m?žu Ti je i poslat na dobírku,poradím jak zapojit, a? nekucháš motorku.Chceš, napiš.

Pe?a

Guest

  • Host
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #54 kdy: Úterý, 28/02/2006, 07:27 »
Citace: ice.p
taky si myslím, že jde spíš jen o machrovinu... zvláš?, když k zah?ívání motoru pot?ebuju syti?, a nevím, ale pochybuju, že je to n?jak vychytané i s tím... takže by jsi stejn? musel k mašin?.... nebo se pletu?
Ahoj ICI,

Je to "?unyngovina" pro lidi co maj rádi cingrlátka, ve svahu stejn? musí nechat kvalt a pak se d?jí v?ci... a syti? Ti po p?lminut? stejn? chcípne motorku(když je tedy se?ízený, žejo).A ko?ky na ukázku hele mám Canyona stejn? moc nep?jdou, musíš pohazovat v?tšíma bankovkama.A když de po Tob?, je jí jedno na ?em jsi p?ijel.A jestli jde po motorce, tak po ní nejdi ty sám!A pokud má n?kdo pocit, že bez mašiny s DO se nedá sbalit buchta, tak je mi ho líto.

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #55 kdy: Úterý, 28/02/2006, 09:37 »
Citace: Pe?a
Citace: ice.p
taky si myslím, že jde spíš jen o machrovinu... zvláš?, když k zah?ívání motoru pot?ebuju syti?, a nevím, ale pochybuju, že je to n?jak vychytané i s tím... takže by jsi stejn? musel k mašin?.... nebo se pletu?
Ahoj ICI,

Je to "?unyngovina" pro lidi co maj rádi cingrlátka, ve svahu stejn? musí nechat kvalt a pak se d?jí v?ci... a syti? Ti po p?lminut? stejn? chcípne motorku(když je tedy se?ízený, žejo).A ko?ky na ukázku hele mám Canyona stejn? moc nep?jdou, musíš pohazovat v?tšíma bankovkama.A když de po Tob?, je jí jedno na ?em jsi p?ijel.A jestli jde po motorce, tak po ní nejdi ty sám!A pokud má n?kdo pocit, že bez mašiny s DO se nedá sbalit buchta, tak je mi ho líto.
Vystihl jsi to dobre Peto, tak nejak to chodi.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #56 kdy: Úterý, 28/02/2006, 11:39 »
Díkas za nabídku Pe?o, ale tenhle dotaz je už docela starej - myslim. Vyh?ejvaný rukojet? už mám díky Oldoj, takže žádný už nehledám.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #57 kdy: Úterý, 28/02/2006, 18:47 »
Citace: Pe?a
Citace: ice.p
taky si myslím, že jde spíš jen o machrovinu... zvláš?, když k zah?ívání motoru pot?ebuju syti?, a nevím, ale pochybuju, že je to n?jak vychytané i s tím... takže by jsi stejn? musel k mašin?.... nebo se pletu?
Ahoj ICI,

Je to "?unyngovina" pro lidi co maj rádi cingrlátka, ve svahu stejn? musí nechat kvalt a pak se d?jí v?ci... a syti? Ti po p?lminut? stejn? chcípne motorku(když je tedy se?ízený, žejo).A ko?ky na ukázku hele mám Canyona stejn? moc nep?jdou, musíš pohazovat v?tšíma bankovkama.A když de po Tob?, je jí jedno na ?em jsi p?ijel.A jestli jde po motorce, tak po ní nejdi ty sám!A pokud má n?kdo pocit, že bez mašiny s DO se nedá sbalit buchta, tak je mi ho líto.
A vo tom to je... Jak ?íkám já, "my profíci" sbalíme ko?ku i na kolob?žku... :lol:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #58 kdy: Úterý, 28/02/2006, 18:55 »
jo kulový, vy policajti to máte náhodou dobrý. Ta moje byla n?kdy v listopadu na koncert? v Brn?, j?la autem, který je napsaný na m?. N?kde blb? zaparkovala, ale udajn? tam žádnej zákaz nebyl, to m? potrvrdila i kámoška, která jela s ní. Te?ka m? furt chod?j n?jaký dopisy s ?erveným pruhem, ve kterejch je, že se tam mám dostavit. Takže jsou bu? dv? varianty. A, ta policajtka co to psala je bu? bez chlapa a chce n?koho zbalit ( se jí nedivím, jsem totiž hrozn? hezkej :) ) B, je to lesba a chce zbalit n?jakou ženskou.
Takže z toho vyplívá, že policajti to maj daleko jednodužší s nalezením vztahu.
Ale co, di? m? ta zima už leze na mozek :)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Jaké používate zabezpe?ení motorky??
« Odpověď #59 kdy: Úterý, 28/02/2006, 19:41 »
No to startování je opravdu blbost a ten p?ísp?vek byl myšlen ironicky, ale jinak je to s t?ma ženskýma pravda, bu? musíš být policajt, nebo prachá? a poslední možnost je být krásný jako Godzy, jinak se nechytneš a s canyonem zvláš?, popravd?, tu motorku mám na blbnutí, ne na postáváni u kaváren a vyhlížení ob?ti a ?ím víc jezdíš, tím mí? pot?ebuješ alarm, jsou možná p?ípady, že byl motorká? okraden za jízdy, ale je jich jak šafránu :lol:
Suzuki V Strom DL 1000