Autor Téma: Ukazatel paliva Cagiva Canyon  (Přečteno 6062 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #15 kdy: Neděle, 21/09/2003, 08:12 »
Heslo dne:"Kdo preleje ten cisti:-)!je fakt ze ja jsem tedka bez penez ale fakt bych neco takovyho udelal.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #16 kdy: Pátek, 26/09/2003, 19:47 »
Kdy? u? sme u tý nádr?e, tak to ?e se do ni nevejde 20 litr? m? ?tve na tý motorce upln? nejvíc, m?l sem skoro prázdnou nádr?, dal jsem plnou (po dolní okraj hrdla nádr?e) a dal jsem tam za pouhých 365K?, co? není ani 17 litr?!!! Beru to jako ten nejv?t?í podvod na zákazníky co sem kdy za?il!!!!!! :-) Te? mám v nádr?i jen asi necelý asi dva litry a u? jsem ujel 320km, co? teda není asi málo, ale ne? jsem motorku kupoval, tak sem se t??il na jízdní dosah kolm 400km... no nic, ?ivot jde dál...:-)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #17 kdy: Pondělí, 29/09/2003, 13:26 »
o vikendu jsem byl nucen sundat nadrz protoze pri demontazi hrdla me do ni spadl sroub a v zapeti zua nim sel i imbusak tak jsem ji sundaval(nic mocprace)maj to debilne reseny protoze cidlo na mereni stvu hladiny v nadrzi je elektronicke a obcas se zasekava a je umisteno na prave polovine nadrze takze kdyz spadne az do bvodu kdy se rozsviti oranzovy hladovy voko clovek muze odhadnout kolik tam toho je ale potom uz ne protoze staci to parkrat klopit a vsechen benzin stece jen do jedny komory.nastesti je maj vzajemne propojeny ale vzdycky tam neco malo zustane par deci.jinak jsem premejslel udelat prepad kdyz clovek preleje ale bude to celkem naroicny.nadrz na dvacet litru je ale musel bys ji vzadu nejako podlozit prote se ti to nikdy nepovede naplnit na dvacitku jelikoz existuje gravitace!tak zatim ahoj a mejte se fajn
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #18 kdy: Úterý, 16/03/2004, 09:39 »
Tak jsem byl v servisu a palivom?r mám opravenej!
Palivome? je dutá trubka, jejím? st?edem vede drát (asi odporovej) a po n?m jezdí plovák. Dole v trubce je ulo?ený kole?ko s dírkou a v týhle dírce je ulo?enej ten drát. M? se stalo to, ?e drát vysko?il z tý dírky, tak?e byl v trubce vyosenej a bránil plováku v plování :-)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #19 kdy: Úterý, 16/03/2004, 15:27 »
zes nedal vedet mel jsem to rozebrany a poradil bych ti jak na to.no nic no snad priste.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #20 kdy: Středa, 17/03/2004, 08:07 »
No 22.8.2003 jsem tohle téma otev?el a ptal jsem se :-))) ale nikdo neporadil :-)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #21 kdy: Středa, 17/03/2004, 20:50 »
soarc
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #22 kdy: Čtvrtek, 18/03/2004, 13:48 »
Na?t?stí je to jenom taková pytlovina...

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #23 kdy: Pátek, 26/03/2004, 17:45 »
Ahoj "©pa»as", prosím t?, bu? tak od tý dobroty, pora? mi jak na ten palivom?r. Jsem fungl novej "Canyonysta" a na mojí první vyjí?dce, p?edstav si ten pr?ser, jsem z?stal viset bez benzinu, a?koli ukazatel ukazoval p?lku. Vrátil jsem se splavenej jak jetel z tla?ení ma?iny. nep?ej si vid?t ty po?klebky doma, co ?e jsem si to koupil. Tak?e prosím pora? jak na to. Díky B?e»a

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #24 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 09:11 »
Podle toho, co mi ?ekli v servisu:
odplastovat nádr?, palivom?r je na pravý stran? nádr?e, vymontovat a opravit nastavení toho vodicího drátu, co je uprost?ed trubi?ky, po n?m jezdí plovák. Pokud ti palivom?r ukazuje p?lku nádr?e, pak se asi plovák zasekl díky vyosení toho drátu.
Já ale palivom?ru moc nev??ím, ty u? má? taky asi po d?v??e :-)
P?i ka?dým tankování vynuluju denní po?ítadlo kilometr? a ka?dých cca 200km jedu k pump?.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #25 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 14:25 »
Na oran?ovou kontrolku lze najet cca 100 km - alespo? tak to funguje u m?. Taky ale d?lám toté? co Boris s tím po?ítadlem. S plnou do chcípnutí jsem najel cca 321.5 km podle po?itadla s tím, ?e se do nádr?e vejde cca 17-18 L a je?t? v nádr?i cca 1 L zbyde, kterej nevemou palivový kohouty. Dojezd bude záviset na stylu jízdy. Tohle se mi povedlo na trase Brno - Jind?.Hradec a zp?t.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #26 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 15:03 »
presne tak jak rikaji kluci.demontovat pravy plasty na nadrzi pote je nahore takovy vicko (cerny plast)ktery odmontujes!bacha na gumovy tesneni pod hrdlem u toho cernyho vicka ja ho mel zpuchriveli a napadalo mi tam a musel jsem sundat celou nadrz.pak to jednoduse odsroubujes a pak uz se rid podle instrukci borise.ale ono to bude asi stejnak blbnout tak to blbne kazdymu napadly me nejaky zavazicka ale to by asi stejnak nefungovalo takze lovu zdar a oipravam zvlast!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #27 kdy: Pondělí, 29/03/2004, 19:50 »
No me to ukazuje snad dobre.Zatim jsem s tim problem nemel.Akorat kdyz treba natankuju uplne plnou nadrz a ujedu tak 40-50 km tak uz to ukazuje neco malo pres pulku a pod polovinou uz to jde pomaleji a takrka korektne.Ale to je asi normalni.Myslim ze to tady tak dela vsem.Nebo ne?
Jo a kdyz zacne svitit rezerva tak jeste najedu max. 60km a pak alou k pumpe (nejlepe benzinove).
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #28 kdy: Úterý, 30/03/2004, 16:28 »
ten ukazatel je proste skorem k hovnu-dela to tak vsem a i kdyz to spravis ze by to melo jako ukazovat spravne tak to ukazuje tak jak sejracoj takze k nicemu!
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

kadula

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #29 kdy: Čtvrtek, 06/05/2004, 10:11 »
Je?t? ne? jsem koupil Canyona, tak jsem ?etl o tomto problému a co ?ert necht?l, mám ho taky - teda m?l :-) Dal jsem plnou a ukazovalovalo to jednou plné, podruhépolovinu ....Tak jsem neodolal a dal se do toho. Palivom?r se dá vyndyt nejlépa trubkovým klí?em. Je to dutá trubka dlouhá asi 30cm a v ní je 1cm ?iroký prou?ek plo??áku. Na jedné stran? má jednu kontaktní plochu a na druhé jich má n?kolik. Na n?m jezdí plovák, který má v sob? drá?ku a uvnit? té drá?ky jsou kontakty, které spojují ob? strany. Ve ví?ku je potom odporová dekáda, která se p?epíná podle polohy plováku (spojení jednotlivých plo?ek). Ve dnu vodící trubky je drá?ka, do které zapadá tento plo??ák a zaru?uje, aby byl v ose. (myslím celkem bezproblémové) 3el jsem teda po kabelá?i a první co je hned za nádr?í je konektor, který je  umíst?n na pravé stran? krku ?ízení. Ten byl v pohod?. Pak u? to jde p?ímo k p?ístrojovce a tam byl ten pr?ser. Ve?keré dráty jsou p?ivedeny p?ímo do p?ístrojovky, jen dráty  od palivom?ru jsou zakon?eny kabelovými o?ky, p?ita?enými pod ?roubky. Jen?e, dotahuje se to p?ímo na plast, který je p?eci jen m?ký. Sta?ilo dotáhnout v?echny 3?roubky a je to v pohod?. Jediná nevíhoda je v tom, ?e se musí sundat tachometr (viz kapitola vým?na ?árovek v p?ístrojovce)