Autor Téma: zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem  (Přečteno 7739 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #15 kdy: Středa, 06/09/2006, 00:59 »
Citace: kmotrs
Zdar.
tak jsem ujel pár stovek kilometr? a musím ?íct že to je opravu slušná síla. Navigátor má motor Suzuki. Ostatní Cagivi jsou zase Dukati takže ono si nevybereš co se tý?e originálu.  musím ale ?íct že sílu to má slušnou, a opraváu to chce s plynem opatrn?- reaguje okamžit? a výrazn?. Ale svezení je nep?ekonatelné, mám na ní silni?ní pirelky- on tam ani moc teréní vzorek nejde, a je to opravu paráda. Co se týký motoru ta TL se vlastn? d?lá dodnes, v trochu upravené verzia malonko siln?jší ho dávají do Suzuki SV a myslím že také do Vstormu. takže poku se chceš svézt tak to není takový problém. :)
P?ijed se pochlubit na sraz :)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Guest

  • Host
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #16 kdy: Pátek, 08/09/2006, 23:41 »
no já na srazy moc nejsem ale pro? ne, t?eba mi to vyjde, kdy že to je n?jaký v plánu?

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #17 kdy: Sobota, 09/09/2006, 13:47 »
Citace: kmotr
no já na srazy moc nejsem ale pro? ne, t?eba mi to vyjde, kdy že to je n?jaký v plánu?
15.9 - 17.9 Hlu?ín u Ostravy podívej se na forum
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #18 kdy: Sobota, 09/09/2006, 17:17 »
Citace: Pastell
Citace: kmotr
no já na srazy moc nejsem ale pro? ne, t?eba mi to vyjde, kdy že to je n?jaký v plánu?
15.9 - 17.9 Hlu?ín u Ostravy podívej se na forum
Tohle jsou trochu jiné srazy, než jsi asi zvyklý...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #19 kdy: Sobota, 09/09/2006, 20:16 »
Citace: Mikusak
Citace: Pastell
Citace: kmotr
no já na srazy moc nejsem ale pro? ne, t?eba mi to vyjde, kdy že to je n?jaký v plánu?
15.9 - 17.9 Hlu?ín u Ostravy podívej se na forum
Tohle jsou trochu jiné srazy, než jsi asi zvyklý...
Taková komorní atmosféra... :cool:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #20 kdy: Pondělí, 11/09/2006, 16:10 »
tykacka vsechny znas vekove rozmezi 19-99let a motorka nemusi byt ani cagiva ale zas je to uzavreny jak pise ice.p a pokecas popijes projedes se a ses spokojenej a jedes domua  jen co prijedes domu neda ti to jdes se podivat sem na forum a hledas jestli uz nekdo neplanuje neco dalsiho asi tak to je um mne.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #21 kdy: Pondělí, 11/09/2006, 23:34 »
Citace: spatas
tykacka vsechny znas vekove rozmezi 19-99let a motorka nemusi byt ani cagiva ale zas je to uzavreny jak pise ice.p a pokecas popijes projedes se a ses spokojenej a jedes domua  jen co prijedes domu neda ti to jdes se podivat sem na forum a hledas jestli uz nekdo neplanuje neco dalsiho asi tak to je um mne.
Ha moji bylo 17,ale tet už legáln? :P
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 12/09/2006, 06:29 »
Citace: Pastell
Citace: spatas
tykacka vsechny znas vekove rozmezi 19-99let a motorka nemusi byt ani cagiva ale zas je to uzavreny jak pise ice.p a pokecas popijes projedes se a ses spokojenej a jedes domua  jen co prijedes domu neda ti to jdes se podivat sem na forum a hledas jestli uz nekdo neplanuje neco dalsiho asi tak to je um mne.
Ha moji bylo 17,ale tet už legáln? :P
to jsem m?l v?d?t... perverzáku :lol:
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #23 kdy: Úterý, 12/09/2006, 06:58 »
a to se rekne
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #24 kdy: Úterý, 12/09/2006, 07:03 »
Ja tomu nerozumin, co se rekne a co je legalne? .)
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Jouzef

  • Host
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #25 kdy: Úterý, 12/09/2006, 09:19 »
Tak sem ted videl Navigatora  v Cagiva praha uz ojetinu asi ho ma nejaky zamestnanec. ma trosku jinne plexi stitek, velky chladic pres celi predek pred motorem, motor dvouvalec vodnik... nadhera to musi byt delo! jinak stejen veliky jako Canyon 2003 az do ted... majis tejnou kapotáž. NADHERA

Guest

  • Host
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 14/09/2006, 18:27 »
Jo jo , Navigátora mají v prodejn?, je to prej n?jak?j p?edvád?cí. mimo motoru to je vlastn? trošku zv?tšená kopie Canyonu. Ten sraz 17 nestíhám už neco mám.
minulý víkend jsem byl v Jeseníkách a musím ?íct že parád, všem doporu?uji, silnice nic moc ale to nám na našich motorkách moc nevadí. projel jsem se krásn?. hlavn? doporu?uji silnici Šumperka -Štíty -Svitavy 75 km ale super samá zatá?ka a horizont. prost? paráda

nacelnik

  • Host
zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 21/09/2006, 09:08 »
Nazdarek,

   potreboval bych poradit. Poridil jsem Navigatora a musim rict, ze je to vzteklej stroj. Jsem zvyklej z Canyona tahat za plyn co to da a vzdycky kdyz presednu na Navigatora, tak se musim hodne uklidnit, abych neskocil nejakemu autari na strechu :).

   Muj problem ale spociva v tom, ze kdyz pozvolna (tim myslim skutecne velmi pozvolna) pridavam plyn pri volnobehu, tak nekde kolem dvou tisic otacek je slyset a citit kratke skubnuti (nebo spise hrknuti) motoru. Domnivam se, ze by to mohlo byt vadou potenciometru, ktery snima polohu plynu, pokud tam vubec neco takoveho je. Je to mozny?

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re: zkušenosti s Grand Canyonem a nebo s Navigátorem
« Odpověď #28 kdy: Středa, 11/05/2011, 12:48 »
Nerad bych někoho uváděl v omyl, ale myslím, že Cagiva nakoupila motory od Suzuki TL1000S.. TL1000R byla jiná motorka o zcela jiném výkonu..