Autor Téma: Bonzblok 2 aneb odkud jsme...  (Přečteno 21875 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #60 kdy: Středa, 11/10/2006, 13:25 »
hoši, neblázn?te mu hlavu. Jestli je rozhodnutej, tak mu to neberte. Já osobn?, bych do velkýho topola nešel, jelikož m? nezaujal, ale to je v?c názoru. A myslim, že kterejkoli japonec je hodn? spolehlivej.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #61 kdy: Sobota, 14/10/2006, 09:58 »
No nad Monstrem jsem opravdu neuvažoval a o Ducati už v?bec ne, jejích desmo rozvod? se up?ímn? d?sím, pokud jde o servis, ale jinak fajn, docela se mi líbí. Silnici ani naked nechci, z?stanu v?rný t?íd? endur. N?jaké ty zkušenosti mám a myslím, že vím co chci a topol je asi nejlepší volba (cena, design, výkon atd), sen to sice není, ale realita je kolikrát daleko od sn?, navíc, tahle motorka se mi líbí a myslím, že m? nezklame. :)
Suzuki V Strom DL 1000

doomik

  • Host
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #62 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 08:16 »
2Bergr: No dobre uz te nebudu otravovat s naked, ale co takhle zustat u Cagivy?
Treba Raptor nebo V-Raptor jsou taky zajimave a motor bude mit od Suzy. :-)))
Sranda ne?

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #63 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 09:43 »
Sranda to moc neni, pac Cagiva uz asi nema zadnou budoucnost. Neprijsou s nicim novym.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

doomik

  • Host
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #64 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 10:05 »
Pockej jak nema budoucnost. Vzdyt prece ji patri MV agusta, delaji skutry atd... To nemyslis vazne, ze jsou v koncich. Nejsou nahodou nejak spjati i s Aprilii? To by mne fakt ranilo. Ja mam rad talosky motorky.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #65 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 13:30 »
pat?í pod n? gde co, i aprilka, ale i tak jsou na tom jako Paroubek :)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #66 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 14:08 »
Citace: doomik
Pockej jak nema budoucnost. Vzdyt prece ji patri MV agusta, delaji skutry atd... To nemyslis vazne, ze jsou v koncich. Nejsou nahodou nejak spjati i s Aprilii? To by mne fakt ranilo. Ja mam rad talosky motorky.
No jako koncern (Moto Morini, MV Agusta, Husqvarna) nebo jak se tomu rika budoucnost ma. Vzdyt drive ji patrila i Ducati (nebo naopak?) a jak to s ni vypada, kdyz se trhla, no dobre :). Ted se soustredi spis na vyvoj znovuobnovenych znacek, Moto Morini a MV Agusta, jsou to da se rici exkluzivni motorky a v tom asi vidi budoucnost. Me mrzi prave to, ze Cagiva jako Cagiva ztratila dobre jmeno a ne ze by ho nikdy nemela, vzdyt bodovali i v GP a neni tomu zase tak davno, bohuzel se dostali do problemu a slava je ta tam.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #67 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 14:54 »
Citace: sejrac
Citace: doomik
Pockej jak nema budoucnost. Vzdyt prece ji patri MV agusta, delaji skutry atd... To nemyslis vazne, ze jsou v koncich. Nejsou nahodou nejak spjati i s Aprilii? To by mne fakt ranilo. Ja mam rad talosky motorky.
No jako koncern (Moto Morini, MV Agusta, Husqvarna) nebo jak se tomu rika budoucnost ma. Vzdyt drive ji patrila i Ducati (nebo naopak?) a jak to s ni vypada, kdyz se trhla, no dobre :). Ted se soustredi spis na vyvoj znovuobnovenych znacek, Moto Morini a MV Agusta, jsou to da se rici exkluzivni motorky a v tom asi vidi budoucnost. Me mrzi prave to, ze Cagiva jako Cagiva ztratila dobre jmeno a ne ze by ho nikdy nemela, vzdyt bodovali i v GP a neni tomu zase tak davno, bohuzel se dostali do problemu a slava je ta tam.
Taky koupili a nechali krachnout ?z. P?ipadá mi, že to postupn? musejí poušt?t všechno. Po té co jim utekla ta Ducna.
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #68 kdy: Pondělí, 16/10/2006, 20:31 »
NO gdyž už jsme u t?ch ekonomickejch ?e?í, tak vono je zase docela logický, že když investujou do takovejch zna?ek jako MM nebo MVA, tak musej zákonit? šulit svoji starou produkci a vývoj, takže není se ?emu divit.
Hayabusa 1,3 MPi

doomik

  • Host
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #69 kdy: Úterý, 17/10/2006, 07:46 »
No jo covece. Oni uz fakt nabizeji jenom Mito(125) a Raptora(125/650). Kde je zbytek :-( ?
Jak jste psali. Asi v pr..eli.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #70 kdy: Úterý, 17/10/2006, 14:32 »
Nezoufej, za?ínáme bejt hrdými majiteli raritní zna?ky, kterou každej nemá a jak je vid?t, za chvíli ani nikde nekoupí. Jednou to bude muzeální pojem, pochybuju, že by se na tom totiž n?co dlouhodob? dochovalo.
To Bergr: Japonec T? nebude bavit, pá? na n?m není co spravovat - skon?íš jako sb?ratel beznad?jn? drahejch továrních dopl?k? bez vlastní fantazie. (Ale jinak dobrá volba).

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #71 kdy: Středa, 18/10/2006, 06:47 »
to Milan : M? to ani moc nevadí a jak tak koukám, p?i tvojí sm?le, m?žeš ke m? jezdit na servis, když te? budu mít tolik ?asu, který jsem p?ed tím v?noval canyonovy, ur?it? budu levn?jší jako TTS a i laky tady umíme :D
Suzuki V Strom DL 1000

doomik

  • Host
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #72 kdy: Středa, 18/10/2006, 07:11 »
To abych se predzasobil nahradnimi dily, abych vydrzel jako jediny pojizdny Cagiva exponat :-)
Asi koupim dasliho Rivera na dily a mozna noveho ne? Hele japonci maji taky problemy. Onehda jsem se seznamoval se svou nastavajici GSX750F, ale je to skaredy jogurt a tak jsme se rozesli. Taky nebyla 100%.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #73 kdy: Středa, 18/10/2006, 14:07 »
To Bergr:
Hmm. ten service zní zajímav?. Až mi dodají z Moto Robertek Kladno toho slimáka k p?ednímu kolu, tak bych m?l docela zájem, aby mi to n?kdo za n?jakej bakšiš prohodil.  Kolik bereš na hodinu a jak rychle pracuješ?

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Bonzblok 2 aneb odkud jsme...
« Odpověď #74 kdy: Čtvrtek, 19/10/2006, 07:52 »
Citace: roebuck
To Bergr:
Hmm. ten service zní zajímav?. Až mi dodají z Moto Robertek Kladno toho slimáka k p?ednímu kolu, tak bych m?l docela zájem, aby mi to n?kdo za n?jakej bakšiš prohodil.  Kolik bereš na hodinu a jak rychle pracuješ?
?lov??e, nad tím jsem ani nep?emýšlel, pracuju tak, jak mi to dovolí situace, ale co jsem d?lal, tak jsem to d?lal lidem, co na oplátku d?lají n?co m?, takže finance jsem ne?ešil a další v?c je ta, že ne všechno jde ud?lat doma, ale šneka bych zvládl, volnob?žku, elektriku, karburátor, ventily a takové ty b?žné údržby,to mám vyžkoušené, to ostatní bych zvládal taky, jen by možná byl problém se schán?ním r?zných ud?látek a podobných nesmysl?.
Suzuki V Strom DL 1000