Autor Téma: Zalo?ení Cagiva Clubu  (Přečteno 11561 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #15 kdy: Středa, 02/06/2004, 08:24 »
Já bych byl pro trika, máme doma Varadero triko a je to fajn, pro inspiraci posílám http://www.varadero.cz/uvod/trika.html
Rozhodn? by si triko zaslou?ilo siluetu canyona :-)
Boris

Guest

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #16 kdy: Středa, 02/06/2004, 08:47 »
Ahoj kluci, sjedno»te si je?t? názory a a? budeme za jedno, tak m??u pomoct n?jakýma kontaktama. D?lám v autobran?i u importu a tak máme odd?lení který se zabývá marketingem a samoz?ejm? kontakty na dodavatele r?zných tri?ek,?epic,mikin a tak podobn? s jakýmikoli potisky. To není problém. Stejn? tak mám grafika, který m??e ud?lat podle na?í p?edstavy návrh, ten si odsouhlasíme a hotovo. Jenom se potom musíme dohodnout na po?tu kus? pro výrobu, proto?e to souvisí úzce s cenou, stejn? tak závazn? na objednávkách, kolik kdo toho bude chtít. Tak?e zatím t?i?te své názory. Po?ítejte s tím, ?e pokud triko nemá být to ?vejkací od vjetnamc?, ale trochu kvalitní t?eba s líme?kem, cena je tak p?tikilo, flízová mikina tak litránek a ?epica tak t?i kil?a. Samoz?ejm? s potiskem. (D?láme pro zna?ku pro kterou pracuju stejné v?ci jako marketingovou podporu prodeje). tak?e zatím ?us a dejte v?d?t. B?e»a
PS: Borisi, p?i?els o hodn?. P?í?t? platí? rundu.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #17 kdy: Středa, 02/06/2004, 09:46 »
to by slo
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #18 kdy: Středa, 02/06/2004, 15:51 »
Pánové a dámy. Tady je vid?t, ?e n?jakej ten p?estárlej ?len(jak o sob? mluví B?e'ta) je v?dy pot?eba. Ten má aspo? ve v?cech jasno. No já si myslim, ?e takovej dobrej základ je aspo? to triko. Gdo by cht?l investovat, m?hl by si p?iplatit za ty ostatní v?ci. Je to hlavn? taky otázka financí.

Triko:
To Varadero je docela obrej napad. Jen bych tam místo varadera napsal Canyon(pro ?edu W16) a taky tam dal jako siluetu canyona. Na záda by se hodil n?jakej nápis Cagiva Club CZ a pod n?j p?ezdívka ka?dýho ?lena. Na pravém rukávu by mohlo bejt logo Cagiva a na levém by mohla bejt zase p?ezdívka.

Flíska:

Ten kdo by cht?l flísku(t?eba já - to f?echno totáln? ?eru) tak by mohla bejt na zp?sob trika. TZN.: Vzadu nápis Cagiva Club CZ, pod tím p?ezdívka a rukávy by mohly bejt holý nebo stejný s trikem. Na p?ední stranu - asi by byla na zip- by se nechalo napsat Cagiva Club(na levou stranu) a ma pravou zase p?ezdívka.

?epice:

Asi by tam sta?il jen nápis Cagiva Club CZ a dozadu p?ezdívka.

Jsou to jen návrhy, ale nemyslim si, ?e jsou a? zase tak ?patný.

P.S. Já to ale fakt ne?eru!!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #19 kdy: Středa, 02/06/2004, 16:48 »
No jo napady dobry, ale kdyz budes na kazdy triko davat prezdivku atd.Kazdy triko bude jiny a tim se zvysi naklady na vyrobu!
Silueta Canyona je podle me spatnej napad, ja bych to vyresil jen s logem, ale treba zmenim nazor :-).
Nechme si udelat vsechny trika stejny!
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #20 kdy: Středa, 02/06/2004, 16:51 »
Jo a jeste neco, nezerte jen ty Canyony!
Udelejme to obecne pro Cagivaky.
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #21 kdy: Středa, 02/06/2004, 18:35 »
Ty cagivaky beru. Takze misto siluety canyona tam dat jen logo cagivy. Aspon nebude Seda nastvanej. Ale za tema napisama si stojim, musime se kurna nejak odlisit a hlavne zviditelnit. Tak jednou pojedes do skoly autobusem misto na motorce. Chtelo by to aby nam nekdo udelal cenovou nabidku, takhle se muzeme dohadovat o cene, ale nebudeme ji znat.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #22 kdy: Středa, 02/06/2004, 18:37 »
Specialne pro Bretu. Precti si moje a sejracovi prispevky a zjisti kdyztak ceny.

P.S. Neber to jako rozkaz!!! Ale jako dobrej skutek pro nas. Pozvu te na panaka.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #23 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 08:05 »
Moje zku?enost s výrobou tri?ek ?íká, ?e se dají nechat potisknout i tri?ka s Nickem, ale není to moc kvalitní....
Nejlep?í jsou vý?ivky, ale tzv. vzorkování nebo jak tomu ?íkají stojí docela dost pen?z, t?eba 20 000, prost? je to program pro jejich vy?ívací stroje, pak u? jsou vý?ivky zalevno.
B?e»o: u koho d?láte ty trika a mikiny?
Myslím, ?e by stálo za úvahu zjistit kvalitu potisku u firem, co tisknou obrázky z fotek na tri?ka...

Guest

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #24 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 09:17 »
?au kluci, shrnu to f?echno dohromady. Ode dne?ka odpoledne jsem na Autotechu v Brn?, tak?e se tomu nebudu moct aktivn? v?novat. Podívám se na to p?í?tí týden. Pro Borise- Máme tady nabídky asi milionu firem který se výrobou t?chhle p?edm?t? zabývají a to r?znými technologiemi, a jenom se t?esou a? je n?kdo osloví. F ?em je jediný problém, je po?et kus?. Budu z nich muset vyselektovat toho, kdo se zabývá "kusovkou", nebo lépe ?e?eno mu to nevadí, nebo je?t? lépe ?e?eno, nezvedne to jeho cenu do nereálných vý?ek. Nechám si od od nich ud?lat nabídky, podle toho co navrhujete (Godzi). Sou?asn? je po?ádám o  n?jaké grafické návrhy, a z t?ch bychom si vybrali. Samoz?ejm? ?e je mo?ný úpln? f?echno, ale potom je to "vo pen?zích". Tak?e jak je jasný ze zku?enosti, v?dycky je pot?eba najít ten rozumnej kompromis mezi tím co by bylo úpln? podle p?edstav a co by bylo akceptovatelný z hlediska pen?z. Tak?e, kluci jak jsem ?ekl, podívám se na to p?í?tí týden.
B?e»a .....
Je?t? mám dv? p?ipomínky.
1. nebylo by od v?ci, kdy? u? klub, anoncovat jeho vznik oficiáln? t?eba v ?MN ? Mo?ná, ?e je spousta kluk?, kte?í jezdí sami a ?tve je to ?e jsou sami, rádi by se p?idali a nev?dí o Sejrá?ových stránkách. Jako první krok by sta?il neplacený inzerát v rubrice "Ostatní". (to by mohl ud?lat Sejrá?, proto?e ty stránky jsou jeho a má ne copyrigt). Pak bysme mohli, ale to bude zále?et na nás a na prvním ohlasu, vrazit pár p?tek do n?jaký "osminky" v plo?ný inzerci ?MN.
2. A úpln? mimo sout?? - Co takhle Alpy, nem?l by n?kdo chu» na pár dn? podívat se jestli tam nemaj lep?í silnice. (prozradím tajemství - maj !!)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #25 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 09:46 »
VYSRALS E MI CANYON ALE PRACUJU NA NEJAKEJCH NAVRHACH AN TRICKA ODPOLEDNE JE SEM HODIM.DO GALERKY SAMO
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

cechajda

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 09:53 »
Teda panove!Ja ziram!Tady se to teda rozjelo! My se Spatou se snazime udelat nejaky logo,ale kopirujem to z loga Cagivy,snad to nebu problem nebo myslite ze jo? (autorska prava). Zatimky!

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 09:54 »
tak uz je v galerce jeden z mysch vytvoru-je to delany v malovani takze nic moc-
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #28 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 12:42 »
Totáln? souhlasim s B?e»ou. Je to takovej ná? ta»ka ?moula. Já taky p?emej?lel o t?ch novinach. Bylo by to docela dobrý. T?eba se je?t? rozrostem.

Jinak ty Alpy jsou dobrej napad. Ale je to taky otazka ?asu(anatomie,zootechnika, zoologie,botanika a pedologie nepo?ká). Muselo by to bejt n?kdy o prázkách, ideáln?(teda pro m?) n?kdy uprost?ed ?ervence.
Hayabusa 1,3 MPi

cechajda

  • Host
Zalo?ení Cagiva Clubu
« Odpověď #29 kdy: Čtvrtek, 03/06/2004, 13:28 »
Tak mujo logo,co jsem tvoryla x hodin i kdyz na to nevypada je uz taky v galerce. Moc ho nehante,dik! =o))