Autor Téma: Tak co,jezdite?  (Přečteno 71646 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #105 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 12:15 »
Neboj, hned si nového majitele o?uknu a pokusíme se ho zlana?it na club... byl by sám proti sob? kdyby necht?l, no ni? A jalikož u nás už je regulérních 30 ?ísel, tak taky z?stane jen u toho brblání v garáži...
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak co,jezdite?
« Odpověď #106 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 12:47 »
Neboj se, že už jsem mu o klubu nenavypráv?l samé chvalozp?vy, budu ho lana?it taky a myslím, že to problém nebude, je to solidní pohodový ?lov?k, proto vím, že jde Kaninka do dobrých rukou. Ale slzy ronit stejn? budu.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #107 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 15:28 »
To ti v??ím..... :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #108 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 17:40 »
Citace: Mikusak
Jezdím jak divej, ale hlavn? v práci. To si nedovedete p?edstavit, co d?lá kloubový autobus, který má pohán?nou 3 nápravu a je na letních gumách, na sn?hu. Ale nejlepší je, když jedu ve?er potm? dom? z garáže na kole. To je rodeo...V Praze je asi 10-15 cm sn?hu. Takže totální kolaps.
To mi chceš ?íct, že ani v Praze se autobusy nep?ezouvají? No tak to je mazec.
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Tak co,jezdite?
« Odpověď #109 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 18:13 »
Citace: Darkness
Citace: Mikusak
Jezdím jak divej, ale hlavn? v práci. To si nedovedete p?edstavit, co d?lá kloubový autobus, který má pohán?nou 3 nápravu a je na letních gumách, na sn?hu. Ale nejlepší je, když jedu ve?er potm? dom? z garáže na kole. To je rodeo...V Praze je asi 10-15 cm sn?hu. Takže totální kolaps.
To mi chceš ?íct, že ani v Praze se autobusy nep?ezouvají? No tak to je mazec.
No myslim, ze prave v Praze se neprezouvaji :).
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #110 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 18:27 »
Hele, po?ítejte trochu. Dopravní podnik je ztrátový a je dotován magistrátem. Jedna guma stojí min. 10 000,- a jeden kloubový autobus jich má 10. P?itom kolik dní v roce leží na Pražských komunikacích sníh?
A všechno je jinak... Mik.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #111 kdy: Čtvrtek, 29/12/2005, 20:53 »
no nevim, jestli je pár milion? d?ležit?jší než lidský zdraví? Hele, kdyby si hlídali da?ový úniky a státní zakázky, tak by bylo pen?z habad?j. ALe to jsme n?kde jinde.
Dneska jsem si byl v Kerkonoší zalyžovat. NIc proti Vám co jste z Prahy, ale n?který Pražáci jsou fakt -?ráci. Jedou na letních, kopec jako prase (na n?m 15 cm ujetýho sn?hu) a co je nenapadne. Zastaví a za?nou nasazovat ?et?zy. A to nemluv? o kolon? za níííím. Normáln? bych kolem Prahy postavil ostnatej drát a poušt?l jen ty co maj zimáky a ješt? bych mezi nima vybíral, protože stylem kterým jezd?j se nejezdilo ani s ko?ma!!!  Prost? humus.
Ale lyžova?ka super.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Tak co,jezdite?
« Odpověď #112 kdy: Pátek, 30/12/2005, 10:32 »
Sem n?kde slyšel, že na nákl?áky a tím pádem i na autobusy se zimní gumy ned?lají, je to pravda?
BMW F650 CS '04

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #113 kdy: Pátek, 30/12/2005, 10:51 »
i na nákla?áky se d?lají.... jen to stojí t?žký prachy!
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #114 kdy: Pátek, 30/12/2005, 12:47 »
Citace: godzi
no nevim, jestli je pár milion? d?ležit?jší než lidský zdraví? Hele, kdyby si hlídali da?ový úniky a státní zakázky, tak by bylo pen?z habad?j. ALe to jsme n?kde jinde.
Dneska jsem si byl v Kerkonoší zalyžovat. NIc proti Vám co jste z Prahy, ale n?který Pražáci jsou fakt -?ráci. Jedou na letních, kopec jako prase (na n?m 15 cm ujetýho sn?hu) a co je nenapadne. Zastaví a za?nou nasazovat ?et?zy. A to nemluv? o kolon? za níííím. Normáln? bych kolem Prahy postavil ostnatej drát a poušt?l jen ty co maj zimáky a ješt? bych mezi nima vybíral, protože stylem kterým jezd?j se nejezdilo ani s ko?ma!!!  Prost? humus.
Ale lyžova?ka super.
Hele Honzíku opatrn? s tou kritikou Pražák?. Pitomci jsou všude. Jen v Praze je více obyvatel než jinde, a tak se zdá, že je jich tu víc. Zrovna tak já se mohu ?ílit nad tím, co d?lají mimopražští ( když je nazvu kulantn?) u nás ve velkom?st?. A v?? mi, bylo by nad ?ím...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak co,jezdite?
« Odpověď #115 kdy: Pátek, 30/12/2005, 15:48 »
kluci neblázn?te, pitomc? je všude dost.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #116 kdy: Pátek, 30/12/2005, 16:34 »
V poho. Fšude jsou n?jaký extrémy, ale Vy v Praze vedete :-)

Zimáky se d?la i na letadla, takže n?jakej autobus a nákhla?ák je mali?kost. To máš jako s gumama na auto. Taky furt remcáš nad tím, že je to drahý. Jenomže se ti pak stane, že se vymeleš a pak si ?íkáš "že já ty gumy radši nekoupil." Lidem se vždycky n?co musí stát a až následn? se n?co d?je.
V pond?lí jsem jel od babi?ky z Olomouce. Na dálnici z Olomouce do Mohelnice bylo malinko naváto, ale fakt jen krapet. Jedu 160 a p?edjíždím n?jakýho východního skop?áka, klasickej DDR. Když vid?l že ho chci p?edjet, tak na to šlápnul a za?al zrychlovat, ale m? to jelo líp a tak jsem ho vzal. Když už jsem ho p?edjel tak Vám tak koukám do zrcátka. Najednou vidím, jak jede malinko bokem- cht?l p?ejet do levýho pruhu, byl tam takovej ten neprojetej pás sn?hu - ve 160 docela hustý,  neustál to, vylítnul ze silnice a pak už jsem jenom vid?l jak d?lá salta po poli. Jestli to p?ežil to nevim, ale asi nem?l zimáky, jelikož naše kára je m?la sed?la jak p?ibitá. Takže v lét? letní a v zim? zimní. To se s váma budu hádat do roztrhání klávesnice :-)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #117 kdy: Pátek, 30/12/2005, 17:00 »
Citace: godzi
V poho. Fšude jsou n?jaký extrémy, ale Vy v Praze vedete :-)

Zimáky se d?la i na letadla, takže n?jakej autobus a nákhla?ák je mali?kost. To máš jako s gumama na auto. Taky furt remcáš nad tím, že je to drahý. Jenomže se ti pak stane, že se vymeleš a pak si ?íkáš "že já ty gumy radši nekoupil." Lidem se vždycky n?co musí stát a až následn? se n?co d?je.
V pond?lí jsem jel od babi?ky z Olomouce. Na dálnici z Olomouce do Mohelnice bylo malinko naváto, ale fakt jen krapet. Jedu 160 a p?edjíždím n?jakýho východního skop?áka, klasickej DDR. Když vid?l že ho chci p?edjet, tak na to šlápnul a za?al zrychlovat, ale m? to jelo líp a tak jsem ho vzal. Když už jsem ho p?edjel tak Vám tak koukám do zrcátka. Najednou vidím, jak jede malinko bokem- cht?l p?ejet do levýho pruhu, byl tam takovej ten neprojetej pás sn?hu - ve 160 docela hustý,  neustál to, vylítnul ze silnice a pak už jsem jenom vid?l jak d?lá salta po poli. Jestli to p?ežil to nevim, ale asi nem?l zimáky, jelikož naše kára je m?la sed?la jak p?ibitá. Takže v lét? letní a v zim? zimní. To se s váma budu hádat do roztrhání klávesnice :-)
Ano asi máš pravdu-Když to ?íkáš ty, tak Pražáci jsou ur?it? nejhorší. Asi se odhlásím z klubu, abys a tím nem?l problém.
Je zkus trochu po?ítat. Gumy na jeden Kl. bus vyjdou min. na 100 000. Jen v naší garáži jich je 150 + 250 klasických a takových garáží je v Praze 5x. Takže si to spo?ítej a pak si uv?dom, že by se o tohle zvýšilo jízdné. Tuhle zimu zatím šlo o 2 dny, kdy tu ležel sníh na komunikacích. Nemáte náhodou na škole taky ekonomiku provozu? Nechybujícím Hrade?ákum zdar.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #118 kdy: Pátek, 30/12/2005, 17:01 »
Citace: Mikusak
Citace: godzi
V poho. Fšude jsou n?jaký extrémy, ale Vy v Praze vedete :-)

Zimáky se d?la i na letadla, takže n?jakej autobus a nákhla?ák je mali?kost. To máš jako s gumama na auto. Taky furt remcáš nad tím, že je to drahý. Jenomže se ti pak stane, že se vymeleš a pak si ?íkáš "že já ty gumy radši nekoupil." Lidem se vždycky n?co musí stát a až následn? se n?co d?je.
V pond?lí jsem jel od babi?ky z Olomouce. Na dálnici z Olomouce do Mohelnice bylo malinko naváto, ale fakt jen krapet. Jedu 160 a p?edjíždím n?jakýho východního skop?áka, klasickej DDR. Když vid?l že ho chci p?edjet, tak na to šlápnul a za?al zrychlovat, ale m? to jelo líp a tak jsem ho vzal. Když už jsem ho p?edjel tak Vám tak koukám do zrcátka. Najednou vidím, jak jede malinko bokem- cht?l p?ejet do levýho pruhu, byl tam takovej ten neprojetej pás sn?hu - ve 160 docela hustý,  neustál to, vylítnul ze silnice a pak už jsem jenom vid?l jak d?lá salta po poli. Jestli to p?ežil to nevim, ale asi nem?l zimáky, jelikož naše kára je m?la sed?la jak p?ibitá. Takže v lét? letní a v zim? zimní. To se s váma budu hádat do roztrhání klávesnice :-)
Ano asi máš pravdu-Když to ?íkáš ty, tak Pražáci jsou ur?it? nejhorší. Asi se odhlásím z klubu, abys a tím nem?l problém. Já jsem si po?ád ?íkal, kde se bere ta nesnášnlivost ve stát?...
M?l bys trochu brzdit. Žít a nechat žít.

Jen zkus trochu po?ítat. Gumy na jeden Kl. bus vyjdou min. na 100 000. Jen v naší garáži jich je 150 + 250 klasických a takových garáží je v Praze 5. Takže si to spo?ítej a pak si uv?dom, že by se o tohle zvýšilo jízdné. Tuhle zimu zatím šlo o 2 dny, kdy tu ležel sníh na komunikacích. Nemáte náhodou na škole taky ekonomiku provozu? Nechybujícím zdar.

Mimochodem-není to trochu moc? 160 km/hod. Na navátý silnici? Být to Pražák, už by to byl ...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #119 kdy: Pátek, 30/12/2005, 17:23 »
Já myslím, že je naprosto jasné, že jízda v zim? na zimákách je prost? o n??em jiném. Je fakt, že ekonomická stránka v?ci je dost problém, myslím na nákladních vozidlech a autobusech. Ovšem u osobních voz? je to bez debat. Dnes se myslím dají sehnat zimní gumy za dost slušný peníz, n?kde dokonce i na splátky. Na druhou stranu je fakt, že n?kte?í, co zimáky mají jezdí takovým stylem, že by bylo nejlepší je zast?elit d?ív, než n?koho zabijí nebo zmrza?í oni. Jezdím každý den, neb m? to živí, tak to vidím neustále. V?era jsme jeli s d?tmi z prahy do Liberce do aquaparku a zase jsme vid?li n?kolik pitomc?, kte?í asi v?bec nev?dí, že zimní gumy existují a n?kolik dalších, kte?í sice zimáky m?li, ale z?ejm? nabyli pocitu, že na zimních m?žou všechno. Jeden takovej p?ejížd?l z pruhu do pruhu a jak tu už bylo psáno, rozto?ilo ho to a svodidla na jeho aut? ud?lala své. Když jsme u n?ho zastavili, hrozn? se divil, cože se to stalo, když má nové zimní gumy. Tentokrát to odnesly jen plechy na jeho aut?, ale mnohdz to dopadá podstatn? h??. V?bec nepochopil, že jeho Fabia s hmotností n?co kolem tuny, když vjede do cca 15 cm sn?hu se prost? ve sm?ru neudrží. To jsem se n?jak rozkecal, ale n?jak m? toto téma k tomu nutí.  PS n?kdo také tvrdí, že pokud má ?ty?kolku, tak zimáku nepot?ebuje, to je taky blbost. S auty 4x4 a to offroady jezdím už asi 8 let a pokud se jezdí po silnicích, tak jsou zimáky také o 100 % lepší než terénní pneu. Ty terénní jsou v zim? lepší snad jen v hlubokém neuježd?ném sn?hu, jinde jsou jak letní.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.