Autor Téma: Tak co,jezdite?  (Přečteno 71546 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« kdy: Pondělí, 19/09/2005, 21:26 »
Cau chlapi,tak kolik vás jeste jezdi?Dneska rano byla docela zima,pri startovani sem musel starter otocit  vickrat nez v lete :o A kdyz sem po 12 km dojel do skoly,tak sem mel zmrzly kolena a palce na rukou :) Ikdyz byli rukavice pekne drahy,porad to sou letni :)
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Tak co,jezdite?
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 19/09/2005, 22:47 »
Jezdím málo, ale víc než v lét? :-)
Vyhrabal sem v garáži vyh?ívaný hefty SAITO z Louise, asi je budu muset namontovat, jen na to najít dostatek ?asu a odvahy :-)
BMW F650 CS '04

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Tak co,jezdite?
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 20/09/2005, 08:44 »
No to je p?esn? ono, taky mi vyh?ejvaný hefty leží na sk?íni, a to snad už p?es p?l roku :-( Ale byl sem v ned?li na pol?a?kách, sluní?ko zatím na oh?ejvání sta?ilo :-)
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 20/09/2005, 09:23 »
Ale ano-jezdíme. Te? zrovna jedeme na sraz. Mimochodem nemáš to daleko. Já mám namontovaný-hefty. Je to prost? paráda...
A všechno je jinak... Mik.

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 20/09/2005, 13:46 »
Citace: Mikusak
Ale ano-jezdíme. Te? zrovna jedeme na sraz. Mimochodem nemáš to daleko. Já mám namontovaný-hefty. Je to prost? paráda...
Tak to ja hefty nemam,ani namontovany,ani koupeny.Ale uvazuju o nich.Me se konicek motorka stretava s PC,takze momentalne nejsou penize :o Jinak bych na sraz asi jel :)
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #5 kdy: Úterý, 20/09/2005, 20:16 »
Citace: rimmer
Tak to ja hefty nemam,ani namontovany,ani koupeny.Ale uvazuju o nich.Me se konicek motorka stretava s PC,takze momentalne nejsou penize :o Jinak bych na sraz asi jel :)
A co ti brání? Už to tady probíráme 3 týdny. Rádi uvítáme každýho slušnýho motorká?e...Ty peníze? Asi jo co? No máme to t?žký všichni.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak co,jezdite?
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 10/10/2005, 07:11 »
Tak tento víkend jsem si asi naposled letos vyjel na delší projíž?ku. V SO byl krásný podzimní den, i když teplota mezi 15 a 19 stupni. Slíbil jsem synovci, že ho n?kdy svezu a te? na to došlo. Vyrazili jsme ráno po 9té do Dvora Králové, kde jsme navštívili motoprodejnu Pavelka. (máte n?kdo zkušenost s jejich servisem ? m?žete doporu?it ?)
Ud?lala na mne dobrý dojem a vid?l jsem tam zajímavou mašinu - Suzuki 650 Bandit – p?edvád?cí mašina, najeto 1800km, plná záruka, 4válec, p?vodní cena 194, po slev? 149 – škoda, že to není moje krevní skupina, já mám rad?ji vzp?ímený a pohodlný posaz.
Ze Dvora jsme pokra?ovali do jednoho bazaru v Trutnov?, no a když už jsme byli na kraji Krkonoš, tak jsme se je rozhodli trochu víc projet. Projeli jsme p?es všechny Úpy až na hranice s Polskem na Pomezní boudy. Celou cestu se teplota pohybovala od 14 do 19 stup??, ale tady bylo 12 a silný vítr, takže jsme tam dlouho nevydrželi.
Pak jsme ješt? projeli Pec pod Sn?žkou a Jánské Lázn? a vrátili se p?es Ho?ice. Celá cesta dala 270km, potkali jsme spoustu koleg? a byla to paráda. Synovec byl nadšen a já spokojen, Kanina i ve dvou táhla v kopcích jak zb?silá.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 10/10/2005, 07:28 »
A potom si prijel domu,tam vzali horkovzdusnou pistoli a rozehrali ti kolena a ruce. ;)
Ne,delam si srandu,taky jeste jezdim,ale ne daleko.Zrovna ted cekam,az spadne mlha a pojedu do skoly.Asi prijedu trochu pozdejs nez na osmou. :D
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak co,jezdite?
« Odpověď #8 kdy: Pondělí, 10/10/2005, 11:25 »
Nebylo to tak hrozný, mám slušný oble?ení od Nazrana a zima mi nebyla, tohle jsou ješt? slušný teploty. Akorát nesmíš moc ?asto otvírat hledí a mít zateplenej krk.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #9 kdy: Pondělí, 10/10/2005, 13:19 »
Já jsem jel v sobotu odpoledne sm?r T?ebí?. V kra?asech a triku s krátkým rukávem. Zima nebyla. Když jsem jel proti sluní?ku tak to docela h?álo. Ani rukavice jsem nem?l a jaký mi bylo teplo. Jednu chvíli jsem myslel že je srpen a ne ?íjen. No jestli je Vám to divný, tak asi proto, že jsem jel autem :-)))
Rozhejbávám kotník jako o život a myslim si, že jestli bude p?íští týden hezky a budu schopnej nacpat nohu do body, tak bych to jel zkusit.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Choze

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 927
Tak co,jezdite?
« Odpověď #10 kdy: Pondělí, 10/10/2005, 21:41 »
Tak už jsem druhej den brázdil lesy, louky, polní cesty a pokaždý jsem se p?kn? zapotil, když jsem ji tahal z bahna. 2x za 2 dny jsem najel do v?tší kaluže, bylo tam tak t?icet ?ísel a plné bahna (nedalo se objet). Trochu vzr?šo na konci sezóny :) Jinak šlape jak hodinky, za ty dva dny najeto 300km (80% off-road). Taky jsem našel malej h?ebí?ek v zadník kole, dnes jsem p?išel do garáže a kolo prázdný, dofouknout a nechat opravit. Po odstran?ní h?ebí?ku 100mm, zalepení, vše v poho. Tož p?eju všem super poslední kilometry této sezóny.
Yamaha FZ6S-S2 2007  45 200km (Canyon 500 '99 44 400km prodáno duben 2007)

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #11 kdy: Úterý, 11/10/2005, 07:16 »
Citace: Choze
Tak už jsem druhej den brázdil lesy, louky, polní cesty a pokaždý jsem se p?kn? zapotil, když jsem ji tahal z bahna. 2x za 2 dny jsem najel do v?tší kaluže, bylo tam tak t?icet ?ísel a plné bahna (nedalo se objet). Trochu vzr?šo na konci sezóny :) Jinak šlape jak hodinky, za ty dva dny najeto 300km (80% off-road). Taky jsem našel malej h?ebí?ek v zadník kole, dnes jsem p?išel do garáže a kolo prázdný, dofouknout a nechat opravit. Po odstran?ní h?ebí?ku 100mm, zalepení, vše v poho. Tož p?eju všem super poslední kilometry této sezóny.
Pekny nekdy musime pokecat.:P
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Tak co,jezdite?
« Odpověď #12 kdy: Úterý, 11/10/2005, 12:12 »
Jo, taky jezdim. Uzivam hezke rijnove dny. Mam to uz konecne zajety, tak se muzu poradne svest, ale slinice uz jsou chladnejsi, takze to neni zas tak zhavy (to je obrat hehe). Jak klesne teplota pod 0°C tak uz to asi moc trapit nebudu, kosti starnou :). Tak at Vam to jeste svisti!
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #13 kdy: Úterý, 11/10/2005, 12:23 »
Tojo, dneska ráno u nás byly jen +3 stupn? celsia. No jestli to takhle p?jde dál, tak budu muset nalejt víc fridexu do chladi?e, ale to Vás VZDUCHÁ?? netýká. Už jste taky uvažovali o tom, že bychom se zase mohli n?kde srazit v zim?? T?eba jet si n?kam spole?n? zalyžovat, pokecat?
Hayabusa 1,3 MPi

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #14 kdy: Úterý, 11/10/2005, 12:52 »
provazeme kola lanem a udelame cagiva treffen ve vysoko polozenych orlickych horach.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!