Autor Téma: Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka  (Přečteno 6820 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #30 kdy: Čtvrtek, 06/10/2005, 17:39 »
Jasný, ale budu jim muset ud?lat asi v?tší ohradu. Je jich stovka a dneska ?íkali, že pot?ebujou v?tší výb?h.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #31 kdy: Pátek, 07/10/2005, 06:56 »
Ješt? se vracím k tématu p?ípadného nástupce Canyona (n?kdy v budoucnu):
Na motorkari.cz jsou novinky z Pa?íže a Honda má pro rok 2006 nový model motocyklu Deauville.
Je to sice úpln? jiná kategorie, ale je to krásný ces?ák (dokonce starý model za velmi p?knou cenu t?sn? nad 200), má to kardan a velmi slušný motor (st?íka?ka 64k, krou?ák 66). Zaujalo mne hlavn? to, že ve starším sou?asném modelu je stejný motor jako v TransAlpu a z toho mi vyplývá, že se brzo m?žeme t?šit na TA s tímto motorem.
Pak už by se z n?ho op?t stal slušný konkurent (parametrov?) kdesi výše zmi?ovaného Suzuki DL 650 V-stroma.
Tak to jen jako zajímavost.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #32 kdy: Pátek, 07/10/2005, 08:09 »
Jojo deauville je taky v mém hledá?ku. Ale trošku jsem od n?j upustil, jelokož je mi podez?elé, jak jich jezdí málo a i když jsem se ptal u dealer?, tak mi ?ekli, že o n? není nic-moc zájem. Každopádn? mám momentáln? v užším výb?ru CBF600S, Transalpa a Deauville. Jestli máte n?kdo jakékoli zkušenosti s t?mito stroji, dejte v?d?t ;-)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #33 kdy: Pátek, 07/10/2005, 10:12 »
No deauvilla jsem snad ješt? na cest? nevidel. Ale když jsem o n?m ?etl rezecni jako o ojetém motocyklu, tak ho tam jenom chválili. Je fakt asi úpln? nenáro?ná motorka. Kámoš ma hodnu revere- tam je stejnej motor jako v deauvillu ale ješt? s karberce. Když jedu normáln? tak mi sta?í, ale když jedu vraždu tak už mu ujedu, ale jinak si na ní nest?žuje. Jezdí mu za 4,8 litr? celoro?n? a do diferáku naleje jednou za rok p?l litru Hypoidního oleje- myslím že 80.
Druhej kámoš má CBF s abs a když jsem na tom sed?l, tak je to jako fazer- ?ili docela pohodlný, jen to má na mojí postavu divn? posazený stupa?ky, nevim, t?eba je to zvyk ale co se tý?e jízních vlastností, tak je to jako m?j fazer.  Motor je sice skoro o canyona slabší, ale to se pozná jen když se jede na kudlu, jinak je to sterjný.
Spíš bych bral cbf, než deauvilla, je to p?ece jenom takoá živ?jší motorka.
Hayabusa 1,3 MPi

Guest

  • Host
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #34 kdy: Pátek, 07/10/2005, 10:53 »
kluci, Deauville se mi taky líbil, integrované kufry, kardan, žádný mastný ráfky od ?et?zu, posez jak za stolem a tak dále. Nicmén?, motorka je vždy tak trochu o emocích, a ty se u m? v souvislosti s touhle motorkou tak n?jak nedostavovaly. P?edstavoval jsem si na n?m spíš n?jakého Hanze Joachime Krammera ze Studgartu, dva roky p?ed d?chodem, který jede se svojí Gertou na dovolenou do kempu za Mnichovem kde se obklopí trpaslíkama a bude popíjet s jiným Hansem šnaps a debatovat o "biznisu". Jestli víte co mám tímhle p?irovnáním na mysli. Já když motorka, tak musí být cítit alespo? trochu dálkou, cestováním, dobrodružstvím, tak trochu si ji musím p?edstavit v Dakarských dunách nebo na Transsibi?ský magistrále. BMW GS650 v provedení Dakar - super- tam to všechno je (ale z jednoválce na jednoválec??). V-Strom?? O tom tu už byla ?e?. Stále mi p?ipadá jako hybrid mezi ces?ákem, sport ces?ákem a rádoby endurem. Když jsem vylou?il tla?ný remorkery typu Varadera, Afrika, Capponord a podobn?, a? jsem se na to díval jak díval. Vyšel mi z toho Alpík. Zatím m?žu ?íct, že jsem se nezklamal. Kdybych byl ale mladší, uvažoval bych jako Sejrá? o Multiestrád?. B?e?a

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #35 kdy: Pátek, 07/10/2005, 12:58 »
Jo b?é?u chápu :-) Ale mrkn?te na toho novýho deauvilla na motorká?ích. Je krásnej :-)
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #36 kdy: Pátek, 07/10/2005, 13:58 »
Máš úplnou pravdu je nádhernej a m? i tahle mašina voní cestováním a dálkami a dobrodružstvím, a navíc nemusím zrovna Sibi? a Saharu. P?esto tíhnu k cestovnímu Enduru, ale hlavn? kv?li vysokému p?edku a pohodlnému vzp?ímenému posazu.
Ale proto se vyrábí tolik druh?, protože každý máme trochu jiné zájmy a m??ítka.
T?eba bude nový TransAlp tak krásný a s motorem z nového Deauvilla, takže p?ed?í vše. No uvidíme.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #37 kdy: Pátek, 07/10/2005, 14:15 »
Tak když už jsme u toho špekulováním nad motorkama, tak m?j favorit (nevim kdy si ho po?ídím páá? je docela drahej) je BMW 1200 GS. Když sem se na n?m jednou svezl- teda byla to 1150 zjistil sem , že snad lepší motorka není. Není tak težkopádná jako varadero atd a dá naprdel i nahatejm litr?m.
Když už jsem u deauvilla, tak voni ty integrovaný kuf?íky b?hvíjak velký nejsou. U typu, kterej se te?ka doprodává, tak byly myslim 16l + 22l, nebo tak n?jak. Což sta?í tak na ru?ník a spacá?ek. Ten novej je sice hezkej, ale že bych z n?j byl paf, to se ?íct nedá.
Každýmu se líbí n?co. A proto taky existujou mraky motorek a na nás je abychom si n?jakou vybrali :rolleyes:.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #38 kdy: Pátek, 07/10/2005, 15:13 »
Jojo, po GSku koukám už dlouho a od tý doby co jsem ho m?l p?j?ený na p?edvád??ku sázím sportku :-)
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #39 kdy: Pátek, 07/10/2005, 15:17 »
Taky p?isp?ju teoretickou úvahou co bych si koupil, kdybych .....
Rozhodn? bych na své p?íští mašin? necht?l ?et?z :-)

Docela se mi líbí Buell XB9SX City
http://www.harley-davidson.cz/modely-buell.php
Moto Guzzi Breva V750ie (v akci momentáln? za 199 000)
http://www.prvnikozi.cz/nove_motocykly/BREVA_V_750_IE.htm
a BMW ?ady GS nebo nááádhernej je rockster
http://motocykly.bmw.cz/ShowPage.aspx?HighlightTabId=112&tabId=135&chosenMenuHItem=151

No a te? konec sn?ní a zp?t do reality....
BB
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak jsem se slzou v oku prodal Ka?onka
« Odpověď #40 kdy: Sobota, 08/10/2005, 07:40 »
buel vypadá dob?e na obrázku, ale jednou sem si na n?j sednul a p?ipadal sem si jako na kolob?žce pro trpaslíky- je to hrozn? mr?avý pro lidi mojí postavy.
Jojo, konec sn?ní a zpátky do reality - chodit s berlema a rozhejbat kontík a? se m?že jezdit!!!
Hayabusa 1,3 MPi