Autor Téma: Ukazatel paliva Cagiva Canyon  (Přečteno 6076 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« kdy: Pátek, 22/08/2003, 08:29 »
V?era jsem byl jezdit na Ca?onovi a p?ekvapilo m?, ?e jsem zase bez benzínu. Podle ujetých km jsem m?l mít paliva je?t? dost a dost. U benzínky se ukázalo, ?e ho dost mám. I kdy? jsem dotankoval a? na plnou nádr?, stejn? mi palivom?r ukazuje ?e jsem na rezerv? a svítí mi ?lutý hladový oko. Nestalo se vám n?co podobnýho? Boris

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #1 kdy: Pátek, 22/08/2003, 08:52 »
Sly?el jsem o podobný závad? a majitel to ?e?il hrubou jízdou v terénu, tak aby se sonda v nádr?i uvolnila. Za pokus t?ch pár ot?es? mo?ná stojí. Jako ?.2 bych zkusil kontakty ve spojce elektriky. Sundej pravý bok (plast), ?idlo je ten kábl co jde shora nádr?e a kon?í v plastový spojce zachycené ba há?ku na rámu, která je rozpojitelná. Podrobn?ji je to v p?íru?ce i s obr. Jinak palivom?r mi i p?i plné nádr?i suverén? ukazuje p?lku a hladový oko za?ne svítit a? za ?erveným polem, kdy palivom?r neukazuje v?bec )pak je?t? ujedu tak 120 km).

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 23/08/2003, 18:12 »
Snad tyhle problémy ne?ekaj ka?dýho :).

Já bych to v?echno vid?l na n?jakým zoxidovaným kontaktu nebo n?jaký takový "volovin?"...

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #3 kdy: Sobota, 23/08/2003, 18:30 »
Jo me to taky ukazuje jak chce.Natankuju plnou (neni to tak casto :-) ujedu asi 40km a ukazuje to neco malo pres polovinu.Hladovy oko me sviti skoro porad,v noci je to dost neprijemny....
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 24/08/2003, 12:26 »
Hej, v kolika km vám to za?lo blbnout?

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 25/08/2003, 08:23 »
Koupil jsem Canyona a m?l na tachometru 18 200, te? mám 19 800km.... A jsem línej jezdit po?ád k pump?, tak v?dycky tankuju plnou a k pump? jedu a? má ma?ina prázdnou nádr?. Jednou se mi te? palivom?r "odblokoval" a ukazoval normáln?, to po prudké akceleraci do kopce. Ale po cca 4 hodinách parkování to je zase stejný :-(

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 25/08/2003, 18:00 »
Lidi vy m? d?síte! te? to vypadá ?e to v?bec nikomu nefunguje (teda krom? m?, alespo? prozatím :-)). Ale podle toho ?e to Borisovi chvíli fungovalo to je ur?it? jenom n?jakej BUG, v?dy» na tom se dohromady nedá nic rozbít :-). U? na to n?kdo p?ij?te nebo to budu muset ud?lat sám :-)

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #7 kdy: Středa, 17/09/2003, 16:07 »
xtopi, u? jsi na to p?i?el? Já zatím zjistil, ?e v nádr?i je trubi?ka a v ní jakási p?nová hmota, která se v té trubi??e ob?as zasekne... prý.... zatím jsem ji neodsekl a chystám se do servisu, tak je po?ádám, a» na to mrknou.

Guest

  • Host
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #8 kdy: Čtvrtek, 18/09/2003, 07:20 »
M? to jak? tak? ukazuje.Kdy? naláduju plnou, tak to ukazuje dob?e, pak to dost rychle, +-100 km, klesne na p?lku.Tam se to na chvíly zastaví a pak plynule klesá, tak?e si myslim, ?e je to docela v pohod?.
Jo a hladovec na m? koukne tak v p?lce ?ervenýho :-))

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #9 kdy: Čtvrtek, 18/09/2003, 13:33 »
tak jsem meril spotrebu bal sem plnou coz by melo byt 20litru a ujel jsem pouhych 270,5km.co stim?jel jsem okolo 110km/h ve dvou.jinak me to taky asi blbne. a mam najeto jen 11000km.
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #10 kdy: Čtvrtek, 18/09/2003, 13:54 »
Dej zas plnou a zjisti, kolik jsi doplnil do prázdné nádr?e. M?lo by to být pod 17 L, tak?e spot?ebu ve dvou má? asi 6,3 L. Nebo se pletu ?

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #11 kdy: Čtvrtek, 18/09/2003, 19:26 »
takze nadrz je na 17 litru??a spotreba 6,3 ve dvou to je celkem ok ne??DIK
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #12 kdy: Pátek, 19/09/2003, 07:39 »
Na kolik litr? je nádr? zjistí?, a? kdy? ji u benzinky znovu naplní? a? do vycvaknutí pistole. Kdy? m? to tehdy zdechlo na prázdnou, tak v té nádr?i je?t? tak 1L z?stal.
Objemov? to 20-ka bude, ale je problém tam t?ch 20 dostat - ono se to nezdá, ale tu pistoli tam str?í? dost hluboko.

Offline spatas

  • YAMAHA FZ6
  • Global Moderator
  • Odborník
  • ****
  • Příspěvků: 2 055
  • Pohlaví: Mužské
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #13 kdy: Pátek, 19/09/2003, 13:25 »
no hlavne je skvekly kdyz prelejes,je tam totiz udelanej prepad a ne ze by nebyl nekam svedenej trebas pod motorku ale kape to primo na valec a jak jedes tak mas zasrany nejen zebrovani ale i kolena u nohou.co rikas na ten muj napad ze bychom mohli udelat takovej jakoby srazek canyonu?
Lepší je ztratit sekundu v životě, než- li život v sekundě!!!

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Ukazatel paliva Cagiva Canyon
« Odpověď #14 kdy: Pátek, 19/09/2003, 14:45 »
Ten nápad je dost dobrej, ale je zá?í a asi u? nebude po?así. Myslím, ?e bude dobrý to prodiskutovat tady na foru. Trochu pochybuji, ?e se doká?eme domluvit b?hem t?eba 14 dn?, tak?e to spí? vypadá na nápad p?í?tího roku.
Zajistit n?jaký chatky v kempu by asi nebyl problém, je jen otázka kde, kdy a za kolik a pak to po?así.

PS: p?elejvat nádr? v?ele nedoporu?uji.