Autor Téma: souřadnice GPS  (Přečteno 1939 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
souřadnice GPS
« kdy: Neděle, 27/04/2008, 20:15 »
kdo používáte PDA s navigací a telefonem (např. Mio A701,A702..) je nějak možný když vám příjde v sms souřadnice jí pouhym zkopírovánim nebo nějakou fintou dostat do zadání souřadnic v navigaci ? Pořídil jsem A702 a ta umožňuje při focení k fotce přidat souřadnice a následně je možný kdykoliv se nechat navigovat na místo focení,to funguje ale něco podobnýho bych potřeboval i ze souřadnicema v sms zprávě abych to nemusel psát na papír a ručně zadávat v navigaci
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: souřadnice GPS
« Odpověď #1 kdy: Neděle, 27/04/2008, 23:43 »
A není tam možnost něco jako v sms u nokie je funkce: použít detail - číslo - ...
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: souřadnice GPS
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 27/04/2008, 23:50 »
takle možnost tam je to se chová jako obyčejný windows dáš zkopírovat a pak vložit,ale nejde to u tý navigace tam se to musí naklepat ručně ale nějak to musí jít protože ty fotky doplněný souřadnicemi to uměj ale nevim jak,a pak taky jde navigovat na uloženou adresu v kontaktech,ale taky jen když je napsaná ulice a město,já potřebuju něco coby fungovalo přímo s těma souřadnicemi,zkoušel jse to uložit do kontaktu a pak na kontakt navigovat a to taky nešlo,ale třeba to dělám špatně
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !