Autor Téma: Jakou moto v 18ti?  (Přečteno 27542 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #15 kdy: Pátek, 30/05/2008, 14:58 »
Sel bych do Canyona.

jj, kaňon je taky dobrá volba... poslouchá na slovo a naučíš se ji i opravovat  8)

a dají se sehnat za slušné prachy...
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Lukasrd169

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 502
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #16 kdy: Pátek, 30/05/2008, 15:19 »
ja bych se pohyboval kolem tech 25 kw 100 konu je proste moc po 125 ccm
RIVER 500,Ducati MONSTER 900 S ... Nejvíce na živu se cítím tváří tvář smrti.

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #17 kdy: Pátek, 30/05/2008, 15:33 »
Bandit je hodně dobrá volba a kluci mají ve všem pravdu. Pár stovek km na něm mám taky najeto, XJ se s ním nemůže srovnávat a ani podobný stroje na něj nemaj.
Akorát to chce jezdit s rozumem, 200 to jede taky. Ale je to pohodový hebký motor, co bere decentně odspoda, takže s jemnou rukou na plynu pohodovka.
Tak šťastnou volbu.
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #18 kdy: Pátek, 30/05/2008, 17:02 »
Sejre...seš sice administrátor webu, ale propagovat canyona??? Ty wole počkej!!! Dneska si spálim buřta!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #19 kdy: Pátek, 30/05/2008, 17:56 »
Všem moc děkuji za odpovědi, vůbec sem jich tolik nečekal. K tomu xjčku, je pravda že sem slyšel že má "měký" rám a že se při vyšších rychlostech vlní, ale je za dobrou cenu, asi budu pořádně šetřit a pořídím toho bandita, bandit se mi líbí už hodně dlouho ale uvidíme podle financí, nejradši bych si ho nechal třeba dotáhnout kdyby byl cenovej rozdíl znatelnej ale bohužel nikoho takovýho neznám, kdyby jste náhodou někdo věďel o někom kdo táhá motorky z ciziny za dobrý peníze a v dobrym stavu tak bych byl rád kdyby jste se mi ozvali  :) ale řikám je to ještě daleko takže času dost. Všem děkuji za odpovědi  ;) s pozdravem Jenda
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #20 kdy: Pátek, 30/05/2008, 18:11 »
Monster 600  ;) u toho se rám nevlní  :)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #21 kdy: Pátek, 30/05/2008, 22:54 »
Jendo, pokud si chceš motku dovézt, tak si ji dovez sám, levněji to od "profíků" neseženeš...
hledej na mobile.de - Motorrader  ;D
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #22 kdy: Neděle, 01/06/2008, 00:10 »
Hele lidi, já teda jako chápu, že tady to jsou stránky určený tak trochu i italskejm motorkám, ale všichni jste si asi už těmahletěma jejich výrobkama více či méně prošli a tak si asi každej může dle pouhopouhé statistiky udělat obrázek, jak to s těma talošema asi je...jestli se ze sto strojů nepo...ere něco na pěti z nich, tak je to docela dost veliký číslo... Tak pokud vim, tak se tady Jenda snaží dostat nějaký informace, který mu budou prospěšný, tak mě připadá tak malinko od věci radit motorky typu canyon, monster a podobný shity... Ale klidně mu to pište dál on je snad už doufám z těch taliánů vyléčenej.
Jinak Jendo...xjčko má rám pevnej, ten se nekroutí, měkký jsou jenom podvozkový díly. Kor přední vidlice je jako by ze třiapůly byla přemontovaná :) Ale jestli to nebudeš mít na nějaký hogo-fogo machrování, tak by to taky eventuelně šlo... Ale bandit je bandit...Jinak čéče...nevim jak se tedka pohybuje svčko(malý), ale jde taky o docela zuppa strojek, kterej má dle referencí taky skoro nesmrtelnej motoooor...znám týpka, co na něm má skoro 80 tisíc a furt mu to čochtá...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #23 kdy: Neděle, 01/06/2008, 10:12 »
« Poslední změna: Neděle, 01/06/2008, 10:26 od Pastell »
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #24 kdy: Neděle, 01/06/2008, 10:28 »
Díky za odpovědi  ;), jo a Godzi k tomu SVčku, vono to neni špatný ai to vypadá dobře ale ta cena je na mě trochu moc  :(. Uvidíme jak to bude za rok já se jen předběžne ptám co by ste mi doporučily abych to pomalu začal sledovat,ale kdyby vyšel ten banďour tak by to bylo taky supr, jo a těm talošům no monstra bych si taky koupil líbí se mi ale jedině asi novýho se zárukou, třeba se to nesere já nevim no ale asi radši japonce ale nic proti  ;)
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #25 kdy: Neděle, 01/06/2008, 15:07 »
Godzi, ty tady furt propaguješ ty svoje japončíky, jsou i jiný spolehlivý evropský výrobky, že jo...

U motorek platí podle mé zkušenosti že obzvláště velký vliv na spolehlivost má péče majitele(ů).

Jendo dobře si vyber a nenech se zviklat, bude to tvoje mašina  8) a vybrat si budeš muset nakonec sám.
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #26 kdy: Neděle, 01/06/2008, 15:24 »
Hele Pastele...čéče...nevim jestli ti něco říká statistika...koukám že asi moc ne...když si vemeš počet závad počtem prodanejch kusů, tak ti to hodí procentuelní vyjádření poruchovosti danýho stroje. Takže hele...doufám, že je ti taky jasný, normálně bych se s tím ani nezabejval, že dostupnost a cena dílů na japončíky je o něco lepší než na taloše, němce, rakušáky, francouze, španěly a já nevim koho...
Hoši...ještě nějakej dotázeček???  ;D  ;D  ;D

Jinak plně souhlasim s tím, že tady nejsou jenom japončíci, ale prostě pro kluka, kterej hledá něco hodně spolehlivého za dobrý prachy je asi docela nereálný koupit si nějakou duknu, ktm, bmw nebo co já vim...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #27 kdy: Neděle, 01/06/2008, 15:37 »
Japonce? No fuj!!!!!!!!!

jedině Canyon

A s těma poruchama to vůbec neni tak zlý, kámoši mají japonce a spravujou, já mám cagivu už třetí rok (najeto cca 12 tisíc km) a kromě výměny oleje jsem na ní nic dělat nemusel  8)

Chci ho taky vyměnit, ale určitě né kvůli nespolehlivosti.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #28 kdy: Neděle, 01/06/2008, 22:01 »
Já když sháněl moto tak velká váha byla na tom aby se mi líbila ,což Canyon je moc pěkná motorka a jestli je na tý motorce potřeba něco udělat tak mě to nedělá žádnej problém naopak jsem rád že si jí můžu trochu opravit a vim naco si dát pozor,je dobrý že se tady poruchy rozebíraj a různě řešej proto je tady to fórum ale to neznamená že všechny poruchy se musej na každý motorce projevit je to o ůdržbě někdo za celej rok namaže jen řetěz a někdo toho má hold víc,takže když tady někdo požádá o pomoc s opravou neznamená že jsou ty motorky špatný. Takže si Jendo klidně vyber třeba Canyona pokud se ti líbí nehledě na tom že ty jsi toho dokážeš opravit dost
« Poslední změna: Neděle, 01/06/2008, 22:04 od Pigi »
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #29 kdy: Pondělí, 02/06/2008, 07:51 »
Kanona taky vřele doporučuju... je to super spolehlivá motorka, téměř bez údržby, tu a tam požádáš kamaráda aby tě roztlačil.  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Jendo chraň tě ruka Mohamedova aby sis koupil Canyona... ;)
Hayabusa 1,3 MPi