Autor Téma: Jakou moto v 18ti?  (Přečteno 27544 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #60 kdy: Středa, 04/06/2008, 10:31 »
Jo a ještě k těm silnicím, sice to není o objetí světa, ale kdo loni vyhrál všechny třídy mistrovství světa silničních motorek?

No přece Italové  8)  ;D  8) DUCATI a APRILIA
Krom superbiku,ale tam to vyhrajem letos  ;)
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #61 kdy: Středa, 04/06/2008, 11:45 »
No nevim, pokud jsem viděl poslední závod v jůesej, tak tam dukatky docela pohořely...Všem to nandaly hondice a sůůůzy, tak nevim a v motodžípí letos taky nějak nejedou...:) takže hmmm nevim...

Dakar samo sebou o spolehlivosti je, hmmm ale tam jde trochu o jinou spolehlivost čéče... Ukaž mě KTMku, která ujede sto tisíc jako třeba každý průměrný báwo,sůza,honda...??? Když by se už nějaký našlo, tak bude po smrti...kdežto tyhle stroje jsou oukej...
Dakar je uplně něco jinýho...to snad nebudeme řešit. Když ti někdo půlku stroje přes noc vymění, tak jako co čéče...???
Prostě japonec je splehlivější než talián...basta... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #62 kdy: Středa, 04/06/2008, 16:30 »
WSBK:

Bayliss na DUCATI je první se 194 body, druhej Checa na hondě má bodů jen 116  8)
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #63 kdy: Středa, 04/06/2008, 17:52 »
chtěl si důkazi o tom co italové dovedou,těch ti sem napsali mraky,já netvrdim že japonský mota jsou špatný třeba další moje moto bude V storm ta se mi taky líbí ale rozhodně to neni Japonci pak dlouho nic  a potom ten zbytek a už stim dej pokoj já jsem s cagivou zatim spokojenej  :)
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #64 kdy: Středa, 04/06/2008, 20:54 »
hmmm....ty wole...ty mě vůbec nechápeš, ale wo to nejde...melete tady hovadiny a akorád se tohle téma zase zvrhlo... ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
To že je momentálně ducati první je asi tak chvilkovej efekt. Kdyby se jejich vedení nezasadilo o to, aby měli výhodu dvou stovek kubíků na víc, tak by to vypadalo asi jinak ale wo to není. Sport je uplně něco jinýho. Chvíli vede tenhle a chvíli zase druhej. Ale prostě si tady melte furt to samý. Chápu že máte taloše, já ho taky měl, ale prostě tvrdim, že to jsou motorky sice hezký, ale na pykaču. Tot vše. Hele mezi náma, zkus si na canyonoj najet za osm let každej rok dvacítku a potom čéče hodnot, nebo ne jenom na canyonoj, třeba vem nějakou ducnu...st4, st3 to je jedno...hmmmmm......to je fuk...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #65 kdy: Středa, 04/06/2008, 20:55 »
Jo jinak Mailo...o tom pořadí samo sebou vim  ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #66 kdy: Středa, 04/06/2008, 21:42 »
A neni to jedno kdo vede? dyt se dohadujete kvůli blbostem  ??? nezáleží jen na moto ale hlavně na pilotovi!!! když budeš mýt nadupanýho japonce dejme tomu Hondu 1000RR ale pilota kterej bude stát za nic tak ho porazí italská motorka např. Ducati 900SS která bude mýt špičkovýho pilota. A k tej výdrži tak jen to jak s čím kdo zachází s tím taky schází a z toho vyplívá že když budeš mít japonce (nebo někdo před tebou) a nebudeš mu dopřávat dostatečnou péči tak to může bejt sebejaponštější japonec ale bude se srát, nezáleží na značce ale na majiteli, třeba můj spolužák má SkyTeam (yuki) a má na tom najeto nějakých 40000km a motorka šlape jak hodinky, a to jen mění včas olej(kvalitní) a leje benzín a jinak furt jezdí. Značku a kontinent bych dál nehrotil, spíš záleží na tom že jezdíme na dvou kolech a to nás všechny spojuje a nezáleží na tom jestli máš japonce, itala nebo číňana, prostě jezdíš  ;).
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #67 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 07:10 »
To ty jsi nepochopil mě já jen reagoval nato že kdyš sem někdo napíše že potřebuje s něčim pomoc tak tvůj příspěvek je většinou ve smyslu tak sis to neměl kupovat,Jenda to napsal moc dobře, muj nazor je že u cagivi nikdo neskončí na furt protože mu po čase nebude stačit víkon,ale zatim je finančně výhodný a svezení na něm neni špatný a opravovat se musí každá motorka to mi nevymluvíš. Jináč v poho čus
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #68 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 07:52 »
už se poprali?  ;D už se poprali?  ;D ;D ;D
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #69 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 08:11 »
Já bych jako atrakci vsobotu vyhlásil zápas v bahně. Bude sranda a kuci si to konečně chlapsky vyříkají. Dají si do zobáku a bude od nich pokoj. Pak si budou alespoň týden lízat rány a i na fóru se atmosféra trochu zklidní. Já už se na ten víkend tak těěěěššššíííím  ;D ;D
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Maila

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 162
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #70 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 08:50 »
Ale jo, souhlasím s tím ze japonci dělaj taky dobrý motorky. O tom žádná. Já se na podzim nebo na jaře chystám Canyona vyměnit a nejspíš to dopadne tak že to bude za japonce. Ale kapku mi vadí to že když se sem někdo přihlásí a zeptá zda koupit nebo nekoupit Cagivu tak mu to většina z vás hned rozmlouvá.

Mě mojé Kánoj (takhle si ze mě kámoši dělaj srandu) slouží výborně a napádloval jsem na ní spoustu kilometrů.
Cagiva Canyon 500, Lucky Explorer

Offline drtic

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 482
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #71 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 11:07 »
Já bych jako atrakci vsobotu vyhlásil zápas v bahně. Bude sranda a kuci si to konečně chlapsky vyříkají. Dají si do zobáku a bude od nich pokoj. Pak si budou alespoň týden lízat rány a i na fóru se atmosféra trochu zklidní. Já už se na ten víkend tak těěěěššššíííím  ;D ;D

ŠKODA, TO BY BYLO ASI FAKT NEJJJJJJLEPŠÍÍÍÍÍ ŘEŠENÍ !!!!

Vždyť je to skutečně úplně jedno jakou motku, jen abych měl radost z jízdy !!!  ;D ;D ;D ;D
A podle mne, vo tom to je!!!
A nééé snad??
Není nad požitek z jízdy s nadbytkem kroutícího momentu!!!

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #72 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 11:24 »
kapku mi vadí to že když se sem někdo přihlásí a zeptá zda koupit nebo nekoupit Cagivu tak mu to většina z vás hned rozmlouvá.

Von to nerozmlouvá každej. V podstatě je to jenom o Godzim, jenže toho je vždycky všude plno, virtuální svět internetu bohužel nevyjímaje :D
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Mára 1100XXSuperBlackbird

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Pohlaví: Mužské
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #73 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 12:07 »
Jendo  a co URAL není to Ital ani Japonec a spolehlivost pche vždyť to dělají Rusové tak všechno půjde opravit kladivem  ;D.
Každému co si zaslouží :-) Yamaha FZR 1000 ,Honda Varadero 1000 XL ,Honda 1100XX Superblackbird

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Jakou moto v 18ti?
« Odpověď #74 kdy: Čtvrtek, 05/06/2008, 21:24 »
Hmm, tak na toho jsme jaxi zapomněli... jako nálož solidní...když se na to hodí sajda, tak se tam dá přidělat i koulomet...A jsou i za docel gut love... ;D   ;D   ;D
Hayabusa 1,3 MPi