Autor Téma: GPS lokátor  (Přečteno 3552 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mica

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 136
  • Pohlaví: Mužské
  • Honda CBF 600 S
GPS lokátor
« kdy: Sobota, 17/01/2009, 18:07 »
Kámošovi, který má garáž vedle mojí, před vánoci ukradli motorku a tak přemýšlím, jak se těm hajzlům zlodějskejm nějak bránit. Úplně náhodou jsem narazil na toto http://www.hutermann.com/poloha69/poloha69.htm. Nezdá se mi to úplně blbý.
Jezdíval jsem na Cagiva Canyon 500

Offline taxik

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 154
Re: GPS lokátor
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 17/01/2009, 19:38 »
Tyhle veci docela fungujou, je v tom GPSka a zaklad mobilu se SIMkou. Pres GPRS to pak polohu odesila jako data. Z toho plyne, ze to nebude fungovat, pokud nebude GPS, nebo GSM signal. S GPS jsem to nikdy moc v uzavrenem prostoru nezkousel, ale pokud motorku nalozi do tranzita, nebo nakladaku, tak se GPS signal ztrati a je po ptakach. Netvrdim ze to tak opravdu je, je to moje teorie.
Suzuki Bandit 600S -> Suzuki SV1000 -> KTM 690 SM -> Husaberg FS 570 -> Yamaha FZ6 Fazer

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: GPS lokátor
« Odpověď #2 kdy: Neděle, 18/01/2009, 14:23 »
Hele čéče nevim no, ale když ti to někdo bude chtít ukradnout, tak ti to ukradne bez ohledu na to, jeslti tam máš něco... Mě už jendou kontaktoval týpek, kterej nabízí podobný služby. Taky jsem se o to zajímal a kámo...po čase jsem se dozvěděl, že ten týpek byl jakejsi typař a motorky, na který montoval takovejdle sráč pak dal typa zlodějum a ti to šlohli...No takže si pak vyber...
Já jsem od přírody minimalista (i když jsem postavou maximalní). Motorku ani nezamykám nikdy se mě nic neztratilo, ani rukavice mě z mašiny neukradli...takže nevim no...Jo...kdybych měl BMW R1200 GS, tak bych si tam asi už možná nějakej zámek pořídil, ale podle moje ho gustava, na motorky co máme zatím my, jsou nějaký takovýdle podobný vyfikundace uplně zbytečný... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: GPS lokátor
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 18/01/2009, 21:09 »
Jelikož jsem se taky setkal s rádoby kamarádem kterej se prokec že si pro tu mojí motorku šel tak jsem si tam dal tohle http://www.levnealarmy.com/t-gps-lokalizator-p-227.html má to mraky funkcí nechá se to připojit na stávající alarm můžeš tu motorku klidně vypnout na dálku ( ať si třeba zloděj nabije hubu ) na telefon ti průběžně choděj souřadnice kudy jede tak neni problém ho sledovat, hlavně si to tam namontuješ sám tak žádnej týpek to dál neroznáší,jediný co je natom blbý je to že to dost žere baterku pokud s moto tejden nevyjedeš tak musíš dobíjet je to daný tim že si pořád hlídá pozici ale i to se dá obejít může se to zapnout až po spuštění alarmu na motorce který většinou nežere skoro nic
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: GPS lokátor
« Odpověď #4 kdy: Neděle, 18/01/2009, 21:15 »
ještě reakce na Taxika máš pravdu pokud to někdo naloží do tranzitu a zajede s tim do garáže tak je ti GPS na prd ale nechá se tam dát karta myslim od T-mobilu s lokalizátorem a GSM signál většinou funguje i v garáži a tak máš aspoň přibližnou polohu kde je furt lepší než jenom "ukrady mi jí"  :'(  :'(
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline sejrac

  • EXVL 23.1
  • Administrator
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 2 152
  • Pohlaví: Mužské
    • http://www.sejrac.com
Re: GPS lokátor
« Odpověď #5 kdy: Neděle, 18/01/2009, 21:19 »
Kdybych neco takovyho na motorce mel, tak bych to vedel jen ja, motorka a popr. pojistovna. Nema smysl se s tim tady rozsirovat.
Tohle jsou jen takovy hracky.

Lepsi je dle myho system vyhledavani na radiovejch frekvencich , ty prolezou i skvirou v dodavce. Ale jako zase jde o to, kolik do toho chce clovek vecpat.
« Poslední změna: Neděle, 18/01/2009, 21:21 od sejrac »
S11 >> J550 >>  S51E >> CC 600 >> MTS 620 D >> SF 848 >>DMhc 659  <<

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: GPS lokátor
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 19/01/2009, 07:59 »
To mysliš něco jako jsou ty cajky od Sherloga??? Asi jo co, mě bylo divný, že ty jejich vyhledávací auta maj na sobě antén jako ježek bodlin.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: GPS lokátor
« Odpověď #7 kdy: Pondělí, 19/01/2009, 10:35 »
Chlapci, mám zkušenost od člověka, co mu ukradli auto s GPS lolalizací, viděl přesně že auto je v jižních čechách na konkrétní adrese a trvalo mu skoro 4 hodiny než přinutil policii aby pro to auto zašla na udanou adresu....  :o





BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: GPS lokátor
« Odpověď #8 kdy: Pondělí, 19/01/2009, 11:26 »
nevim no...já si furt myslim, že je to vo ničem...
Hayabusa 1,3 MPi