Autor Téma: Dakar  (Přečteno 2607 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Dakar
« kdy: Sobota, 07/02/2009, 13:18 »
Ahoj dostali se mi do rukou 3 dvd z dakaru 2004 2005 a takovej sestřih nejlepších částí od založení dakaru jsou to skvělí dvd tak jestli o to máte někdo zájem tak jsem spustil ftp server s timto obsahem doufám že bude fungovat ještě jsem to nedělal,ale nebude to tu pořád  ;)

takže to prej nefunguje tak budete muset chvilku vydrřet než to zprovoznim
« Poslední změna: Sobota, 07/02/2009, 14:37 od Pigi »
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Dakar
« Odpověď #1 kdy: Sobota, 07/02/2009, 14:24 »
To jsi bohužel dal odkaz do své lokální sítě a na tu se zvenku jen tak nedostanem :-) Musíš buď dát veřejnou a nastavit NAT na tu svoji lokální, nebo ti můžu dát nějaký ftp kam to můžeš šoupnout.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Dakar
« Odpověď #2 kdy: Sobota, 07/02/2009, 14:27 »
spíš mi poraď jak to zprovoznit od tud chci využívat ftp i pro svůj přístup k pc mimo domov
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Mára 1100XXSuperBlackbird

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Pohlaví: Mužské
Re: Dakar
« Odpověď #3 kdy: Neděle, 08/02/2009, 22:30 »
Chlapci tak tám to pošlete Českou Poštou  ;D.
Každému co si zaslouží :-) Yamaha FZR 1000 ,Honda Varadero 1000 XL ,Honda 1100XX Superblackbird

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Dakar
« Odpověď #4 kdy: Pátek, 27/02/2009, 15:07 »
zdravim měl jsem rozbitej modem a na opravu maj 30 dní tak moc nechvátali,jináč s tim dakrem přibyli mi další 2 dvd tak to nějak musim dát s Pigeonem dohromady ten vypadá že je to ta správná osoba za klávesnicí  ;D tak to doufám proběhne. A poštou nic neposílám  :P
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Dakar
« Odpověď #5 kdy: Pondělí, 23/03/2009, 16:35 »
Tak už to Pigi našoupal na FTP server. Vytvořil jsem tam pro nás účet se jménem cclub a heslem cclub.

Místa je tam celkem dost, takže můžete klidně používat i na jiné věci. Samozřejmě nijak soukromé to není, heslo je tu napsaný, že jo.

adresa serveru je termix.somt.cz

Doporučuju používat nějakého rozumného ftp klienta, třeba integrovaného do Total Commandera. Ale dá se tam samozřejmě dostat i jinak.

Například ve Firefoxu ftp://cclub@termix.somt.cz po připojení budete vyzváni k zadání hesla. V IE tohle nějak nefunguje a leze tam prostě jako Anonymous. Při připojení přes browser je nevýhoda v tom, že musíte tahat po souborech a ne po adresářích.
 
Ve Windows můžete také použít obyč průzkumníka, do jehož adresního řádku zadáte ftp://termix.somt.cz a po připojení Vyberete v Menu "Soubor" "Přihlásit se jako..." a vyplníte jméno a heslo.

Jinak prosím o využívání pokud možno mimo obecnou Inet špičku, ale není to nijak striktní.

Tož tak.

edit
Tak za týden tady to jméno heslo radši smáznu a bude se snad už šířit mezi lidma.

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Dakar
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 23/03/2009, 18:58 »
Jinak jsem koukal, že Dakar 30, Dakar 2004 a Dakar 2005 jsou jakési Virtual CD soubory. Takže nepálit na DVD tak jak to leží, ale v něčem co si to přechroustá. (IsoBuster, Alcohol 120%), případně připojit přímo ve Virtual-CD softu (http://www.virtualcd-online.com/).

Offline pigeon

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 248
  • Pohlaví: Mužské
Re: Dakar
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 24/03/2009, 10:13 »
Dakar 30 a Dakar 2004 jsem překnedlil na normální DVD. Dakar 2005 je koukám nekomplet. Dořeším s Pigim a hodím ho tam taky jako DVD.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: Dakar
« Odpověď #8 kdy: Pátek, 27/03/2009, 09:22 »
Pigeone díky za tvoje ůpravy ten dakar 2005 jsem tam nasipal v dvd tak by to mělo bejt už kompletní ke stažení takže kdo máte zájem je to tam
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !